מגן מדחף - מגן פרופלור לכושר שיט למנוע בנזין אחיזה כפולהמגן מדחף - מגן פרופלור  לכושר שיט למנוע בנזין אחיזה כפולה

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 1680

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 1,190 ₪

מחיר מבצע: 890 ₪

הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

חומר הבניה  נירוסטה 316  עם ציפוי אלקטרוליטי למניעת קורוזיה...

המגן היחידי המקנה למנוע שלכם תאוצה מוגברת העלאת ניצולת המנוע ב-8%

וחיסכון ניכר בדלק !!!

מגן הפרופלור היחידי האוחז את המנוע בחלק התחתון והעליון  !!

התקנתם מגן פרופלור מדחף של שיא ספיד קיבלתם הגנה למנוע עם אפקט סילוני ( מנוע משורוול ) הגנה מעולה למנוע ולכם וביצועי מנוע משופרים !!!

מגן אוניברסלי מתאים למרבית סוגי מנועי הבנזין לסירות וכלי שיט

מגן פרופלור זה ניבדק ואושר ע"י מנהל הספנות.

שיא - ספיד מייצרת בישראל מזה כ – 20 שנה מגני מדחף / פרופלור המיוצרים בטכנולוגיה גבוה וברמת גימור מעולה, המגנים בעלי גרר נמוך במים, תכנון מגני המדחף / פרופלור  נעשה  ע" מהנדסים ימים מומחים והינו פרי פיתוח ממושך וצבירת ניסיון מעשי רב בים. מגני הפרופלור מאושרים ע"י מנהל הספנות  במנועי בנזין ומתאימים למנועי בנזין של כל החברות. מגני המדחף של שיא ספיד הפכו לשם דבר במרוצת השנים בכל העולם והם  מותקנים כיום במרבית כלי השייט הפרטיים ובחברות השכרה רבות בישראל, המגנים משפרים ומאיצים את ביצועי המנוע ב-8% וזאת הודות למבנה המיוחד המאפשר למדחף לרכז את סילון המים בצורה אופטימאלית לחלק האחורי של המנוע וליצור סילון מים מרוכז המגביר בצורה ניכרת את מהירות השיוט וניצולת המנוע בצורה ניכרת תוך חיסכון ניכר בדלק, המגן מוריד את הסיכון לפגיעה מהמנוע לרמה מינימאלית ומעלה ברמה ניכרת את הבטיחות הכיוון והיגוי הסירה ומוריד למינימום את הפגיעות ממדחף המנוע שיכולות לגרום למוות, פגיעות גוף חמורות וקטיעת אברים. המגן שומר על מדחף הסירה מפגיעות בקרקע בנסיעה קדימה או אחורה, כדי להבין את הסכנה מפגיעת מדחף כאשר המנוע עובד במהירות מינימאלית של 3200 סיבובים לדקה (רוב המנועים עובדים בין 4500 ל-7500 סיבובים לדקה) המדחף יכה באובייקט הפגוע או בקרקע כ-60 פעם בשנייה !!! הסיכוי להימנע מפגיעה זו ברגע שנכנסים לטווח הפגיעה של המדחף היא אפסית והיא יכולה לגרום לפגיעה ופציעה קשה לאדם, במקרה של פגיעה בקרקע או בעצם קשה אחר המגן מונע נזק רב למנוע ולמדחף, גם בנסיעה אחורנית פגיעת המדחף יכולה להיות קטלנית כתוצאה מכוח השאיבה של המנוע ופגיעה ע"י המשטח האחורי המלא של הלהבים, יצור המגן נעשה מפלדת אל-חלד נירוסטה 316 ברמה הגבוה ביותר עם חיבורי אורגון בטמפרטורות גבוהות מאוד והוא עובר ציפוי אלקטרוליטי כדי למנוע קורוזיה ( חלודה ) במים. ברגיי החיבור עשויים מנירוסטה עם ראשי אלן וכוללים אומי אבטחה מאקולון למניעת השתחררות האומים מרעידות המנוע, תקנות השייט של מנהל הספנות קובעות שבכלי שייט ממונע במנוע של עד 6 כ"ס בזמן שלמשיט כלי השיט אין רישיון משיט חובה להתקין מגן מדחף וכן בכלי שייט המשמשים להשכרה. בעלות נמוכה יחסית ובהתקנה עצמית פשוטה ביותר ניתן למנוע נזקים כספים חמורים ופגיעה בנפש. במגנים של שיא-ספיד מקבלים ניצולת מעולה של המנוע, מהירות, יותר כוח חיסכון ניכר בדלק והיגוי משופר של הסירה. החברה מייצרת ומייבאת כמה סוגי מגנים למנועי בנזין עד 200 כ"ס ובגודל מדחף "17. חברות הביטוח ומנהל הספנות ממליצות על אביזר זה בכל המנועים.

יתרונות מגני המדחף / פרופלור  למנועי  בנזין  של שיא ספיד

  • חומרי הבניה נירוסטה 316 משובחת

  • חיזוקים היקפים כפולים בכול קוטר המגן משני צדדיו

  • לחיים על מסילות התאמה האוחזות את חרב הכיוון מונעת שבר בעת מכה בקרקע לחלק העליון של המנוע

  • חורי הברגים אובליים להתאמה מושלמת של המדחף לגוף המנוע

  • כולל בורגי נירוסטה ואומים עם נעילת אבטחה מאקולון להתאמה מושלמת של המדחף למנוע

  • חורי שחרור לחץ מים אובליים בצדי המגן לתאוצה מוגברת העלאת ניצולת המנוע וחיסכון ניכר בדלק

  • רשת צפופה למניעת הכנסת ידיים ואצבעות לאזור  הפרופלור למניעת פגיעה או קטיעת אברים

  • מגן המדחף / פרופלור  נבדק ואושר ע"י מנהל הספנות בישראל !!

 

המחיר הכולל : מגן מדחף / פרופלור . לחיים תחתונות לאחיזת חרב המנוע למגן. ארבעה בורגי נירוסטה עם אומי עם אבטחה  מאקולון. ארבעה בורגי התאמה למסילות ההתאמה  התחתונות  להתאמה מושלמת של המגן  לחלק התחתון  של המנוע . שני בורגי נירוסטה כולל אומי אבטחה אקולון לאחיזת הלחיים לחרב הכיוון של המנוע.   


*אזהרה !!! יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות  האפשריים בזמן שהמנוע פועל


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי