מגן מדחף - מגן פרופלור לכושר שיט למנוע חשמלי עם אחיזה היקפיתמגן מדחף - מגן פרופלור לכושר שיט למנוע חשמלי עם אחיזה היקפית

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Seaspeed

מספר פריט פנימי: 1679

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:1,290 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

חומר הבניה  נירוסטה 316  עם ציפוי אלקטרוליטי למניעת קורוזיה...

מגן הפרופלור היחידי המקנה למנוע החשמלי שלכם תאוצה מוגברת

והעלאת ניצולת המנוע ב % 8 וחיסכון ניכר במצבר !!!

מגן הפרופלור למנוע/ים חשמלי/ ים המגן  היחידי האוחז את המנוע בחלק התחתון והעליון  !!

התקנתם מגן פרופלור מדחף של שיא ספיד קיבלתם הגנה למנוע עם אפקט סילוני ( מנוע משורוול ) הגנה מעולה למנוע ולכם וביצועי מנוע משופרים !!!

מגן אוניברסלי מתאים למרבית סוגי המנועים החשמליים  לסירות וכלי שיט

מגן פרופלור חשמלי זה ניבדק ואושר ע"י מנהל הספנות.

מגן מדחף למנועים חשמליים לסירות וכלי שיט זה הוא פיתוח מקורי של חברת שיא ספיד והוא  ייחודי מסוגו בתחום זה, המגן בנוי מנירוסטה 316 היצור נעשה בצורה ממוחשבת בתקן ISO 9002, המגן מאפשר לכם הגנה מפני המדחף ומוסיף  לכוח המנוע כ-  % 8  דחף בכך שהו מרכז את סילון המים ודוחף את כלי השיט תוך ריכוז המים הנדחפים ע"י הפרופלור בצורה מרוכזת. בנוסף לכך הניהוג בסירה הופך יותר קל ונוח. ההרכבה קלה ואורכת כמה דקות החיבור נעשה ע"י ברגים מנירוסטה עם אומי אקולון. הקוטר הגדול של המגן מאפשר החלפת מדחפים גדולים עד לגודל המרבי הקים בשוק  28 ס"מ. חברת שיא - ספיד מייצרת בישראל מזה כ – 20 שנה מגני מדחף / פרופלורים למנועים חשמליים המיוצרים בטכנולוגיה גבוה וברמת גימור מעולה, המגנים בעלי גרר נמוך במים, תכנון מגני המדחף / פרופלורים  נעשה  ע" מהנדסים ימים מומחים והינו פרי פיתוח ממושך וצבירת ניסיון מעשי רב בים. מגני הפרופלור מאושרים ע"י מנהל הספנות  במנועים חשמליים ומתאימים למנועים החשמליים של מרבית  החברות. מגני המדחף של שיא ספיד הפכו לשם דבר במרוצת השנים בכל העולם והם  מותקנים כיום במרבית כלי השייט הפרטיים ובחברות השכרה רבות בישראל, המגנים משפרים ומאיצים את ביצועי המנוע ב-8% וזאת הודות למבנה המיוחד המאפשר למדחף לרכז את סילון המים בצורה אופטימאלית לחלק האחורי של המנוע וליצור סילון מים מרוכז המגביר בצורה ניכרת את מהירות השיוט וניצולת המנוע בצורה ניכרת תוך חיסכון ניכר בדלק, המגן מוריד את הסיכון לפגיעה מהמנוע לרמה מינימאלית ומעלה ברמה ניכרת את הבטיחות הכיוון והיגוי הסירה ומוריד למינימום את הפגיעות ממדחף המנוע שיכולות לגרום למוות, פגיעות גוף חמורות וקטיעת אברים. המגן שומר על מדחף הסירה מפגיעות בקרקע בנסיעה קדימה או אחורה, כדי להבין את הסכנה מפגיעת מדחף כאשר המנוע עובד במהירות מינימאלית של 3200 סיבובים לדקה (רוב המנועים עובדים בין 4500 ל-7500 סיבובים לדקה) המדחף יכה באובייקט הפגוע או בקרקע כ-60 פעם בשנייה !!! הסיכוי להימנע מפגיעה זו ברגע שנכנסים לטווח הפגיעה של המדחף היא אפסית והיא יכולה לגרום לפגיעה ופציעה קשה לאדם, במקרה של פגיעה בקרקע או בעצם קשה אחר המגן מונע נזק רב למנוע ולמדחף, גם בנסיעה אחורנית פגיעת המדחף יכולה להיות קטלנית כתוצאה מכוח השאיבה של המנוע ופגיעה ע"י המשטח האחורי המלא של הלהבים, יצור המגן נעשה מפלדת אל-חלד נירוסטה 316 ברמה הגבוה ביותר עם חיבורי אורגון בטמפרטורות גבוהות מאוד והוא עובר ציפוי אלקטרוליטי כדי למנוע קורוזיה ( חלודה ) במים. ברגיי החיבור עשויים מנירוסטה עם ראשי אלן וכוללים אומי אבטחה מאקולון למניעת השתחררות האומים מרעידות המנוע, תקנות השייט של מנהל הספנות קובעות שבכלי שייט ממונע במנוע של עד 6 כ"ס בזמן שלמשיט כלי השיט אין רישיון משיט חובה להתקין מגן מדחף וכן בכלי שייט המשמשים להשכרה. בעלות נמוכה יחסית ובהתקנה עצמית פשוטה ביותר ניתן למנוע נזקים כספים חמורים ופגיעה בנפש. במגנים של שיא-ספיד מקבלים ניצולת מעולה של המנוע, מהירות, יותר כוח חיסכון ניכר בדלק והיגוי משופר של הסירה. החברה מייצרת ומייבאת כמה סוגי מגנים למנועי בנזין עד 200 כ"ס ובגודל מדחף "17. חברות הביטוח ומנהל הספנות ממליצות על אביזר זה בכל המנועים.

יתרונות מגני המדחף / פרופלור  למנועים  חשמליים של שיא ספיד

 • חומרי הבניה נירוסטה 316 משובחת

 • חיזוקים היקפים בכול קוטר המגן משני צדדיו

 • לחיים על מסילות התאמה המקיפות את המנוע ומונעות שבר בעת מכה בקרקע או פגיעה בעצמים

 • חורי הברגים אובליים להתאמה מושלמת של המדחף לגוף המנוע

 • אחיזת גוף המנוע ע"י מגן הפרופלור משלוש כיוונים

 • כולל בורגי נירוסטה ואומים עם נעילת אבטחה מאקולון להתאמה מושלמת של המדחף למנוע

 • חורי שחרור לחץ מים אובליים בצדי המגן לתאוצה מוגברת העלאת ניצולת המנוע וחיסכון ניכר בדלק

 • רשת צפופה למניעת הכנסת ידיים ואצבעות לאזור  הפרופלור למניעת פגיעה או קטיעת אברים

 • מגן המדחף / פרופלור  למנועים החשמליים נבדק ואושר ע"י מנהל הספנות בישראל !!

 • פיתוח מקורי ובלעדי של חברת שיא ספיד בע"מ

 

המחיר שלנו  כולל : מגן מדחף / פרופלור . לחיים תחתונות כולל טבעת היקפית לאחיזת גוף המנוע. טבעות אחיזה מתכוננות למוט המנוע החשמלי מלמעלה.  שלוש  בורגי נירוסטה כולל אומי אבטחה מאקולון לאחיזת הלחיים למוט המנוע החשמלי בחלק העליון.

  

*אזהרה !!! יש לנקוט בכל אמצעי הזהירות  האפשריים בזמן שהמנוע פועל


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי