גי פי אס ימי יבשתי צף במים תוצרת גרמין Garmin GPSMAP 78גי פי אס ימי יבשתי  צף במים תוצרת  גרמין Garmin GPSMAP 78

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Garmin
סוללות 2 AA (לא כלול)
רזולוציה (פיקסלים) 240x160
צף כן
מוגן מים כן
אורך מידת חוץ (ס"מ) 15 
גובה דופן (ס"מ)
רוחב מידת חוץ (ס"מ)
מסלולים 2,000
יומן מסלולים 200

מספר פריט פנימי: 4551

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:2,090 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

GPSMAP 78 מגיע עם מפה מובנית ברחבי העולם, כך שתוכלו לנווט בכל מקום בקלות. וכמו שאר הסדרה המכשירים בסדרה זו ה-  78 הוא עמיד במים (IPX7) ואפילו צף במים.

לשייטים וחובבי ספורט מים שרוצים לקבל את מיקומם  עם הטוב ביותר, GPSMAP כולל 78 תכונות מיפוי צבע חד, מקלט רגישות גבוהה, אטמי צד מגומי יצוק חדש, בתוספת חריץ כרטיס microSD לטעינת מפות נוספות. וכל זה צף!

שמור על כיוון

עם הרגישות הגבוהה, מקלט ה- GPS של WAAS, וחיזוי הלוויין של HotFix ™, GPSMAP 78 מאתר את המיקום שלך במהירות ובדייקנות ושומר על מיקום ה- GPS שלו גם במקומות שונים  ובקניונים עמוקים. היתרון ברור - אם אתה ביער עמוק או רק ליד בניינים גבוהים ועצים, אתה יכול לסמוך על GPSMAP 78 כדי לעזור לך למצוא את הדרך שלך כאשר אתה צריך את זה ביותר.

הוספת מפות

הוספת מפות נוספות היא קלה עם מגוון רחב של מפות ימיות, טופוגרפיות ומפות דרכים מפורטות, הזמינים בכרטיס microSD. חבר בקלות את כרטיסי ה- BlueChart® G2 מראש עבור יום נהדר על פני המים או בנתוני המפה של City Navigator NT® עבור ניתוב מפנה אחר פנייה בכבישים (ראה כרטיסיית מפות עבור מפות תואמות). חריץ הכרטיס ממוקם בתוך תא הסוללה עמיד במים, כך שאתה לא צריך לדאוג מקבל את זה רטוב. GPSMAP 78 תומך גם BirdsEye ™ תמונות לוויין (מנוי נדרש), המאפשר לך להוריד תמונות לוויין למכשיר שלך ולשלב אותם עם המפות שלך. בנוסף, 78 תואם מפות מותאמות אישית, תוכנה חופשית שהופכת מפות נייר אלקטרוניים לתוך מפות להורדה עבור המכשיר שלך.

להתחבר

אתה כבר עסוק לחקור ועכשיו אתה רוצה לאחסן ולנתח את הפעילויות שלך. עם חיבור פשוט למחשב שלך לאינטרנט, אתה יכול לקבל ניתוח מפורט של הפעילויות שלך ולשלוח רצועות למכשיר החיצוני שלך באמצעות Garmin Connect ™. אתר חד-פעמי זה מציע טבלת פעילויות ומאפשר לך להציג את הפעילויות שלך במפה באמצעות Google Earth Earth. חקור מסלולים אחרים שהועלו על ידי מיליוני משתמשים של Garmin Connect ושתף את החוויות שלך ב- Twitter® ו- Facebook®. תחילת העבודה היא קלה, אז צאו לשם, לחקור ולשתף.

מכשיר קטן נייד ..  כיף

GPSMAP 78 תומך geocaching קבצים GPX להורדת geocaches ופרטים ישר ליחידה שלך. על ידי הולך ללא נייר, אתה לא רק עוזר לסביבה, אלא גם לשפר את היעילות. GPSMAP 78 מאחסן ומציג מידע מפתח, כולל מיקום, שטח, קושי, רמזים ותיאורים, כלומר אין יותר הזנה ידנית של קואורדינטות ותדפיסים. כל שעליך לעשות הוא להעלות את הקובץ GPX ליחידה שלך ולהתחיל לחפש מטמונים. דק וקל משקל, 78 הוא בן לוויה מושלם עבור כל העיסוקים בחוץ שלך.

 

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי