מגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל FishFinder-Chirp + GPSמגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל  FishFinder-Chirp + GPS

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Garmin
האריזה כוללת הוראות הפעלה ושימוש, כבל חשמל למצבר, מאחז, מתמר סונאר (עין)
הספק RMS 200W
רזולוציה (פיקסלים) 480 על 320
גודל מסך (אינצ') 3.5"
אלומות סונאר Dual Beam
GPS מובנה כן

מספר פריט פנימי: 4355

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:1,690 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

מגלה דגים צבעוני חזק תוצרת GARMIN כולל GPS
דגם 4 Striker עם מתמר Dual-Beam קרן גילוי כפולה Fishfinder CHIRP כולל GPS ומסך צבעוני 3.5 אינץ

  • מסך 3.5 אינ'ץ קל לשימוש עם גלאי GPS מובנה, בעל רגישות גבוהה.
  • מגל דגים חזק בעל רגישות גבוה כולל סמן וחזרה למקומות ציון מסומנות.
  • פעולה נוחה בלוח המקשים.

 

מציאת דגים נהפכה לקלה יותר מאשר אי פעם עם גלאי הדגים של גרמין דגם  4 Striker המאפשר סימון וחזרה למקומות החמים של הדיג והתקלות, מקומות בורות הדגים ומקומות מסומנים בים, המכשיר מאפשר לשתף את נקודות הדרך והנתיבים המועדפים עליך עם שילובים אחרים המובנים במכשיר  - echoMAP™. במכשיר קיימת גרפיקה חלקה של קנה מידה המספקת תמונות ללא הפסקה בעת מעבר בין תוואי קרקע בטווח עומק. מצבי סונאר ההיסטוריה Rewind מאפשרים לכם לגלול בחזרה דרך תמונות סונאר כדי לסמן נקודות ציון שייתכן והחמצתם במקור, בנוסף, יש לו תוכנה מובנית מדגם Flasher המציגה נתוני מהירות.

Striker 4 Fishfinder כולל מתמר Garmin CHIRP 77/200 קילו-הרץ, המספק רמה גבוהה יותר של בהירות ופרטים לדגים ומבנים מאשר מתמרים מסורתיים של 77/200 קילו-הרץ.

במקום לשלוח רק תדר אחד בודד, CHIRP שולח מהמתמר קבוצה מתמשכת של תדרים, החל מנמוך לגבוה, ואז מפרש אותם בנפרד עם שובם. אז התדרים מספקים מגוון רחב יותר של מידע, הטכנולוגיה של סונר ה- CHIRP הקיימת במכשיר יכולה ליצור קשתות דגים גדולה עם הפרדת יעדים גדולה יותר.

אתם גם יכול לשדרג את הביצועים הגבוהים Garmin CHIRP בעזרת טכנולוגיה, המספקת תמונות סונאר ברורה עם הפרדת יעד עוד יותר מרשימה ופתרון לעומקים רדודים לקבלת דיג טוב יותר, קווי המתאר התחתונים גלויים יותר, אפילו במהירויות גבוהות יותר ורעש האות יכול להיות מדוכא במעמקים גדולים יותר כדי לספק פרשנות בזמן אמת.

שלא כמו גלאי דגים רגיל, למכשיר Fishfinder Striker יש GPS מובנה, רגישות גבוהה כדי לאתר את המיקום הנוכחי שלך במהירות ובדייקנות, ואז לשמור על מיקום ה- GPS שלך בכל מקום שאתה נמצא בים. חשוב יותר, הוא מאפשר לכם לסמן נקודות שבהם הדגים אוכלים , כך שתוכלו לחזור אליהם שוב בעתיד. אתם גם יכול לסמן מקומות טובים, חניות, רמפות ומקומות אחרים בים ופשוט לעקוב אחרי הנתיב שנוצר על המסך כדי לחזור אליו בכל עת שתרצו ,נווט בקלות עם נקודת ציון במפה.

מכשיר ה- Fishfinder Striker כולל GPS עם רגישות גבוהה, אתם יכול לראות את המיקום שלכם ביחס לנקודות הציון שסימנתם. השתמש במפת הדרכים כדי להציג בקלות, לסמן ולנווט למיקומים כגון תקלות בים, גדמים ורציפים. זה גם כלי נהדר למציאת הדרך חזרה לנקודה ההתחלה. 

אתם יכולים במהירות ובקלות לראות את מהירות כלי השיט שלכם  על המסך של המכשיר שלכם. זה כלי נהדר כדי לוודא שאתם מבצעים טרולינג במהירות הנכונה עבור פיתיון שבו אתם משתמש עבור מין מסוים של דגים. זוהי גם דרך טובה לדעת אם אתה עומד במהירות הנכונה באזורים השונים ולדעת שאתה בשליטה ונע בעיקביות.

מגלה הדגים סטרייקר מספק לך גם Fishfinder ו Flasher כל אחד יחידה. בכל פעם שאתה דיג נייח, כגון דיג קרח או Jigging, תוכנת ה- Flasher יראה לך את תוואי הקרקע התחתונה, אם היא מוצקה או בוצית, אם אתם  משתמשים ב- ג'יג או פיתיון משוכלל,  המכשיר מאפשר לראות את עומק הדגים כפי שהם שוחים לתוך סונאר והקרן אתם יכולים אפילו לראות איך הפיתיון שלכם נמצא ביחס לדגים גבוה או נמוך ופשוט להרים או להוריד אותו בהתאם למיקום הדגים או לזוז לכיוון אחר משם.

קח את ה-  Fishfinder שלך לכל מקום. המערכת ניידת חזקה וזמינה כדי לאתר ולשמור את נקודות הדיג שלכם ה-Striker כולל GPS והוא מכשיר מושלם עבור קיאק, דיג מסירה או קאנו.

 

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי