אבובי גרירה

חברת שיא ספיד היא היבואן הגדול בישראל לבננות, אבובים, טרמפולינות, מגלשות חוף ומים, מיתקנים צפים, חבלים לגרירה וקשירה, ציוד מתנפח להחלקה על שלג ועוד... הציוד מיובא ממספר יצרנים גדול המובילים בעולם בתחום, והוא ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק העולמי בתחום זה, המבחר הענק מאפשר לך הלקוח לבחור את הציוד המתאים לך ביותר במחירי היבואן, הציוד בטיחותי חזק ביותר ובעל עמידות גבוהה לקרינה U.V רוב האבובים והמתנפחים בנויים עם פנימית בעובי 30 -40G עם ציפוי חיצוני בעל חוזק עליון בעובי 840D הידיות מאסיביות ביותר עם חיזוקים וריפוד, השסתומים עם ניפוח וריקון אוויר מהירים את בחלקם ישנה סופית המאפשרת לנפח מקומפרסור רגיל או ממשאבות של תחנות הדלק, הרתום לכלי הגורר הוא מאסיבי ביותר ובעל חוזק עליון, בתוך אריזת האבוב תימצאו הוראות שימוש ניפוח ואת חוזק החבל הנדרש וכן הוראות תחזוקה ובטיחות אותם יש לקרוא היטב לפני השימוש, בשיא ספיד תמצאו מבחר ענק של אביזרים משלימים לספורט זה מאביזרי בטיחות כגון קסדות אפודות... מפצלי כוח וחבלים מיוחדים משאבות דבקים וסטים לתיקון ומבחר שסתומים ענק לכל סוגי הציוד ועוד... ניתן לקבל את רוב הציוד ברמה H.D גבוהה לעבודה מאומצת לחברות השכרה ומפעילים מקצועיים בשיא-ספיד תמצאו צוות מיומן ומקצועי שיכול לתת לכם את התשובות וההדרכה לציוד המתאים לכם ביותר.

להתראות במים... וגם קצת באוויר...

 

שיא-ספיד יבואנים בלעדיים בישראל

פריטים 1 עד 10 מתוך 44 פרטים דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. הבא
הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
אבוב זוגי Torpedo 2

מחיר רגיל: 2,990 ₪

מחיר מבצע: 1,950 ₪

| הוסף להשוואה

אבוב פעלולים ליחיד Zigster

מחיר רגיל: 1,899 ₪

מחיר מבצע: 1,499 ₪

| הוסף להשוואה

אבוב לארבעה Great Big Mable
מחיר:4,499 ₪
חסר במלאי
התותח של האבובים מאפשר שימוש נוח ומשתנה לארבעה רוכבים האבוב בטיחותי מאפשר רכיבה בכל המצבים הוא ייחודי מסוגו בעולם אבוב מעולה לשימושי השכרה ומפעילים גדולים ביצועים אדירים פרטים נוספים..

| הוסף להשוואה

אבוב זוגי Big Mable
מחיר:2,799 ₪
אבוב ביצועים גדול לשתי רוכבים מאפשר שימושים במגוון מצבים משתנים שכיבה ישיבה בירכיים שתי נקודות הרתום באבוב מאפשרים לרוכבים הנאה משתנה ושימוש במגוון מצבים. פרטים נוספים..

| הוסף להשוואה

אבוב פעלולים ליחיד Mable
מחיר:1,999 ₪
אבוב המאפשר לרוכב יחיד שימוש במצב ישיבה נוחה בירכיים אחיזה אחורית ושכיבה על הגב, אבוב ייחודי עם ביצועים אדירים. שפע של ידיות אחיזה מרופדות. פרטים נוספים..

| הוסף להשוואה

אבוב לשלושה Acrobat Trio
מחיר:3,999 ₪
תותח רכיבה אמיתי מעולה לחברות השכרה ומפעילים גדולים אבוב רכיבה בטיחותי מעניק הנאה עצומה לרוכבים מאפשר לכלי הגורר פניות וסיבובים מהירים. פרטים נוספים..

| הוסף להשוואה

פריטים 1 עד 10 מתוך 44 פרטים דף:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. הבא
הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

סייר לפי

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי