סאפ קטמרן משולב כלי שייט אחד שיש בו הכול The Wave

The Wave Catamaran 

קטמרן The-Wave

מוצר אחד שמשלב את הכול סאפ עמידה וישיבה - קטמרן – קיאק חתירה – פלטפורמה לצלילה, גלשן עמידה סירת חתירה – סירת מנוע - קיאק ממונע – קיאק דייג הנעה על ידי משוט ומונע – סירת דייג – קיאק SUP סאפ סירה קטמרן לשימוש חותר יחיד זוג שלישית חותרים . ברמת מתחיל עד מקצוען.

מוצר מהפכני במשקל 15.8 ק"ג בלבד כלי שיט -  רב תכליתי אחד , המתאים לשיט בים לאדם בודד / לזוג / שלושה  חותרים,  סאפ -  SUP קטמרן קל ויציב הנושא ציוד ומשקל ענק  ביציבות מרבית כלי שיט מהיר מדהים המשלב בין כמה תחומי שימוש ימיים שונים ומגוונים .מעולה לשימוש ככלי שיט מתקדם עם משוט /ים לחתירה מושלמת או ככלי ממונע עם מנוע עבור חותרים מתחילים וחותרים מנוסים.

תוצר גאוני המיוצר בטכנולוגיות מתקדמות .. הבנוי מחומרים מרוכבים קלים וחזקים בעל כושר ציפה ענק הנע בקלילות על פני המים בחיכוך מזערי הנובע משטח פנים קטן ומגע מזערי של כלי השיט על המים.

ה- Wave יציב בצורה יוצאת דופן והוא נע במהירות על פני המים בהשקעת כוח מזערית ביותר.

חברת שיא ספיד חיפשה מאז ומתמיד  להגדיר מחדש את השימוש בכלי שיט ייחודיים וקלים  בכך שיענו על צרכים של חותר או חותרים רבים במרבית תחומי השימוש בים בכל אשר הם ובכל גיל בין אם מדובר באנשים מבוגרים שמחפשים ליהנות מחתירה רגועה, משפחות שרוצות זמן בילוי הרפתקני או ספורטאים צוללים ודייגים מנוסים שרודפים אחרי הדגים ואחרי אתגרים והרפתקאות חדשות ומלהיבות . ואנשים המעוניינים להגיע רחוק במהירות בזמן קצר.

התוצאה היא כלי ימי מתקדם בעיצוב ובניה מהפכניים,  ה- Wave הינו כלי שיט יציב ביותר שקשה ביותר להתהפך אתו  כלי שייט רב גוני המתאים להתאים לדייג בחכות, פרישה והשלכת רשתות  גלישת רוח, צלילת שנורקל וצלילות מכלים ועומק . כסאפ וכקיאק לחתירה מהנה לשימושי יוגה ספורט וככלי שיט ממונע עם מנוע חשמלי או בנזין.

למעשה היוצרים והמתכננים לקחו מבנה של  קטמרן  והקטינו אותו לגודל של קיאק בגודל בינוני  או אם תרצו סאפ גדול ורחב - SUP  עם מבנה של קטמרן קל ויציב . חומרי הבניה הקלים המתקדמים והחזקים הפכו אותו למה שהינו כיום כלי שיט קל מהיר יציב ייחודי במינו וחזק הנע בים במהירות גבוה תוך נשיאת משקל גדולה ביציבות ובביטחון רב .

קטמרן The-Wave

ה- Wave הינו כל שיט בעל עיצוב צעיר ויוקרתי, המסופק בצבעים שונים וניתן לציידו בהתאם לצרכים המגוונים של משתמשים שונים.

למעשה ה- Wave הינו סאפ קטמרן הניתן להתאמה בהתאם לצרכים השונים של החותרים..

שימוש מוצלח ומהנה בכלי זה מתאפשר בהיערכות מוקדמת שלכם עם כל הציוד שתידרשו לו במהלך השיט ה- Wave מספק יכולת נשיאת משקל מדהימה  של 365 ק"ג,  לפני השימוש נא וודאו שרכשתם ולקחתם אתכם את כל הציוד המתאים לכם שתידרשו לו במהלך הפעילות והשיט. 

ב- Wave תמצאו יתרונות שלא קיימים בכלי שיט אחרים:

 • ה- Wave הינו כלי שיט ייחודי המיוצר במיוחד עבור חברת שיא ספיד בע"מ מוצר מתקדם רב שימושי שנוצר כתולדה של ניסיון רב שנים בים והצורך ליצור כלי ימי קל משקל שניתן לניד אותו ביד על ידי חותר בודד על ידי משתמש יחיד ללא אמצעי עזר כל שהם.
 •  ה- Wave הינו כלי שיט ייחודי קל משקל הכלי 15.8 ק"ג. בלבד . עם כושר ציפה אדיר מסוגל לשאת  365 ק"ג. המשקל הקל מאפשר לשאת את  ה-  Wave  ביד על ידי אדם בודד להעמיס אותו בקלות על גג הרכבלהוריד אותו ביד לים ללא כל כלי עזר שונים , לשאת אותו בגמר השימוש ביד לבית ומקום האחסנה שברשותכם ולאחסן אותו בנוחיות עד לשימוש הבא.
 • תחתית ה- Wave  בנוי בצורה ייחודית במינה כלי השיט יושב על המים על שני גופי ציפה גדולים קעורים וחלקים בעלי מבנה ההולך וצר בשני הקצוות המורמים בכ 25 ס"מ מעל פני המים מה שמאפשר ל- Wave לשוט במהירות גבוה בצורה חלקה עם גרר נמוך מאוד  גם קדימה וגם לאחור.
 • יציבות גבוה מאוד  רוחב ה- Wave אינו מקביל לשום קיאק או סאפ אחר רוחב הסיפון העליון  102 ס"מ בחלק התחתון תמצאו שני גופי הציפה ( בידונים ) חלקים בחלק העליון של כלי השיט עובר גשר עליון רחב ונוח הנמצא גבוה מעל פני המים דבר המאפשר לכלי יציבות גבוה ועבירות מדהימה במצבי ים ומים משתנים.
 • ה- Wave הינו כלי שיט מושלם לחותרים שיטים דייגים וצוללים שנמאס להם לסחוב קיאקים כבדים ולשנע סירות עם נגררים להשקיע זמן וכסף בחשיבה איך לשפצר את כלי השיט למצוא עגלות וכלים ייעודיים כדי להגיע למים ולחזור הביתה בנוחיות ובביטחון מרביים. ה- Wave הוא כלי שיט מתקדם המאפשר לכם  ליהנות מהים לעשות ספורט לחתור לצלול ולתפוס את הדגים הגדולים באמת מבלי להשקיע ממון רב. 
 • ה- Wave הינו מוצר חכם שיש בו את כל האבזור והמאפשר להתקין בו אביזרים מקוריים  כדי שתוכלו להתרכז רק בדייג או בחתירה וליהנות לבד או עם חברים בנוחות בביטחון וביציבות מרבית.
 • ניתן לשוט בו עם משוט או משוטים  רגילים  כמו בסאפ סטנדרטי או לציד אותו במנוע מאחור . ניתן לצייד אותו  במאחזי חכות, רשתות.  מגלי דגים . מצלמות . ולהניח עליו צידנית או כיסאות דייג עליהם תוכלו לשבת בנוחות. בשל המבנה הרחב ה-Wave מצויד בשני גופי ציפה קעורים מחודדים משני צדדיהם היוצרים כלי יציב וארוך בעל שטח מגע מזערי עם המים הכלי בעל כושר ציפה גבוה מאוד, מדובר גם ב-SUP מהיר היכול לשמש גם לחתירה וגם לשייט עם משוט מנוע.
 • השינוע לחוף הים וממנו מאוד קל ונוח,  מצויד בידית נשיאה מרכזית נוחה המאפשרת לשאת אותו בצורה מאוזנת ביד ללא אמצעי עזר ולהניח אותו בקלות רבה על הגגון של הרכב.

קטמרן The-Wave

מהירות ויציבות גבוה

היתרון הגדול ביותר של ה- Wave הינו הביצועים שלו במים, מה  שמאפשר לו לשמש כסופר גלשן רחב הנושא מספר חותרים הנע על פני המים במהירות וביציבות גדולה שטח המגע הקטן התחתון עם המים קטן יותר מסאפ סטנדרטי ומבדיל אותו בהרבה גם מגלשן או קיאק טיפוסי  יתרון זה מתבטא בביצועים במהירות אדירה ביציבות גבוה על פני המים. בהשקעת כוח מזערית הנדרשת להנעה הכלי על פני המים ממקום למקום אם זה במשוט או בעזרת מנוע.

קטמרן The-Wave

אבזור סטנדרטי המסופק עם הכלי

ה- Wave מצויד בידית אחיזה מרכזית שקועה בגוף להרמה מאוזנת של הכלי בקלות וללא מאמץ ביד אחת , משטח עמידה או ישיבה עליון גדול מצופה במשטח Non-slip EVA pad. בשתים עשרה מעגנות נירוסטה שקועות בגוף בהיקף הכלי לאחיזת אביזרים לישים ורצועות. שני מאחזי כוסות / בקבוקים שקועים היכולים לשמש גם כמקום לפיתיונות חיים או קרסים ודמויים. חבל בנג'י לאחיזת אביזרים על הסיפון, שני חרבות ייצוב נשלפות בתחתית באורך 25 ס"מ .החלק האחורי מחוזק כולל שני חורים עוברים בגוף עם תותבי הברגה מנירוסטה כהכנה להנחת מאחז מנוע וניתן לצייד את הכלי במנוע בהספק של עד ארבע כ"ס.

אבזור אופציונאלי עשיר ומגוון

את ה- Wave המצויד במשטח עליון גדול חלקו מצופה במשטח Non-slip EVA pad מחוספס כנגד החלקה ניתן לאבזר בציוד רב ומגוון, המאפשר לכם לשהות במקום אחד או לשוט ממקום למקום בנוחיות כשאתם מצוידים באביזרי נוחות רבים ומגוונים .ניתן להניח על החלק העליון מספר כיסאות ישיבה מסוגים שונים, צידניות , כיסאות שונים , צידנית עם משענות גב. תפשתם דג ניתן להניח אותו הישר בתוך הצידנית לשמירה על הטריות מקסימאלית. יצאתם לשיט אתם יכולים לאחסן את השתייה הקרה והאוכל בתוך הצידניות על הצידניות והסיפון העליון ניתן מאחזי חכות, מאחזי משוטים ומשוטים, מגלי דגים ,סוגים שונים של דגמי GPS מאחזים ומעמדים שונים ציוד תאורה , גגונים וסוככי שמש שונים ומגוונים ועוד ציוד רב ומגוון שישמש אתכם בזמן השיט לשימושים שונים.

קטמרן The-Wave 

חומרי הבניה של גוף ה- Wave עשוי מחומרים מרוכבים

High density EPS core+ fiber glass + epoxy resin + color painting / wooden grain.
EPS
  בצפיפות גבוה + סיבי זכוכית + שרף אפוקסי + צבע +   סיבי פחמן + גרגרי עץ קשה. ארבעת החרטומים דף הירכתיים והשוליים של ה- Wave מחוזקים בארבע / חמש שכבות של פיברגלס.

הובלה ונשיאה קל לנשיאה העמסה ואחסון על ידי משתמש בודד

בשל משקלו הקל של ה- Wave המבנה שלו הכולל ידית מרכזית מאוזנת ניתן לשאת אותו בקלות ביד על ידי אדם בודד ולהניח אותו גם על הגג של כלי רכב קטן להוביל ולהחזיר אותו בקלות למקום השימוש וממנו ה- Wave נוח מאוד להעמסה והורדה מכלי הרכב בשל מבנהו הנוח.

קטמרן The-Wave

נתונים ומידות:

 • האורך:  365 ס"מ
 • הרוחב:  102 ס"מ
 • משקל הכלי:  15.8 ק"ג בלבד !!!
 • משקל העמסה אדיר: 365 ק"ג !!!
 • מספר משיטים ללא מנוע:  שלושה.
 • מספר משיטים עם מנוע : אחד.
 • גובה משטח העמידה המרופד מהמים: 24.2 ס"מ.

 

 

 

מחיר במבצע : 7,999 ש"ח במקום 10,500 ש"ח

עכשיו לזמן מוגבל אספקה מידית מהמלאי במחיר סיטונאי