•  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

דף הבית סאפים - Sup

לראשונה בישראל גלשני עמידה  SUP כולל כל הציוד הנלווה מהחברות המובילות בעולם במחירים סיטונאים  !!! 

גלשן פאדל בורד  סאפ  SUP – Stand Up Paddleboard  קשיחים

גלשני הפדאל בורד של חברת  FREEDOM  ידועים באיכותם ברמת הגימור המדהימה  וברמת הביצועים במים גלשני עמידה קשיחים אלו ידועים גם בכינוי סאפ  (SUPStand Up Paddleboard) גלשני הפאדל בורד הקשיחים שמייבאת חברת SEASPEED בכמויות מסחריות גדולות הינם הלהיט החם בתחום הגלישה העמידה והחתירה בעולם, בהשוואה לכל גלשן עמידה אחר הם עולים בתכונותיהם על כל גלשן גלים אחר. גלשני העמידה ומהווים את הטכנולוגיה העכשווית החמה ביותר בעולם בתחום זה . הגלשנים שלנו  יציבים מהירים איכותיים ביותר ובעלי  וגימור מדהים.  גלשני הסאפ של FREEDOM מאפשרים לכל אחד לעמוד לגלוש לחתור ולתפוס גלים יותר מבכל גלשן מקביל, חתירה בגלשן Paddleboard עם משוט אחד מהווה פעילות גופנית מהנה רגועה או מאומצת בהתאם לסגנון הפעילות שבו אתם בוחרים פעילות השורפת קלוריות מחזקת ומחטבת את שרירי הגוף ומהווה אימון גופני מושלם מהנה בפני עצמו ומשלים לפעילות של רוכבי אופניים ורצי מרתון או פעילות יוגה רגועה על פני המים.. חתירה וגלישה ב -sup   הינו ספורט חדש יחסית שמשתלט על עולם המים , וכובש את החופים במהירות מסחררת, גלישה עמידה וחתירה עם משוט בעל להב אחד הינה הדרך המושלמת שלכם לאימון גופני על פני המים הספורט מתאים לכל מי שאוהב להיות בים ,לקחת את הילד לטיול על הגלשן , להרזות לעשות יוגה או פשוט לשמור על כושר בסביבה הכי טבעית שיש ספורט חדש זה מתאים לכל אחד ואחת ובכל גיל !!!

 

גלשן פאדל בורד  סאפ  SUP – Stand Up Paddleboard מתנפחים

גלשני העמידה שחברת SEASPEED מייבאת עולים בתכונותיהם על כל גלשן חתירה אחר ונבדלים באיכותם מכל גלשן מקביל הגלשנים מעוצבים ע"י טובי המעצבים ומומחים בעלי שם בעולם וחלקם נושאים עיצובים וצבעים של מעצבים יידועי שם בתחום האופנה הדגמים השונים צבעוניים ביותר ומושכים את העין הינם בעלי עמידות גבוה ביותר, ומקנים לרוכש מגוון יתרונות ועמידות על פני כל פדל בורד - SUP  אחר. הספים של אקווה מרינה מסופקים במגוון דגמים גדול כדי שיתאימו למגוון גדול של גולשים מילדים ועד לאנשים כבדי משקל הנדרשים ליציבות גבוה בעת החתירה. דגמי 2023 של אקווה מריה מתקדמים ביותר מצוידים במערכת חרב / חרבות ייצוב מתקדמת הניתנות לנעילה שליפה מהירה או החלפה . חומרי בניה חזקים ועמידים מהרמה הראשונה. המעטפת עליונה והתחתונה בנויות מ - DWF PVC שהוא חומר מתקדם מרושת עמיד כנגד קרינה ושפשוף בדרגה גבוה ביותר המעטפת החיצונית של ה – SUP  בנויה משתי שכבות בעובי של  Dtex 500 כל שיכבה. סה"כ עובי Dtex 1000 דבר המקנה לגלשנים עמידות וחוזק גבוה ביותר. לחלק הפנימי המתנפח מעטפת משלו שבה מתוחים אלפי חוטי PVC  בשילוב פיברגלס בעלי חוזק קריעה גבוה ביותר בין החלק התחתון והעלין    technology Drop Stitch המעניקים ל – SUP לאחר ניפוח קושי כשל SUP  קשיח לכל דבר ועניין. בחלק העליון של ה- SUP  מודבקת במקומות העמידה שיכבה כנגד החלקה   pad EVA foot בעובי 4 מ"מ כדי להגביר את אחיזת הגולש על הגלשן ולמנוע ממנו להחליק. בהקיף ה – SUP  מכל עבריו מודבקת רצועה כפולה בעלת שתי שכבות כל רצועה בעובי  mm 0.6 ההופכת את ה – SUP  לחזק העמיד והבטיחותי ביותר מסוגו. עובי ה – SUP  בהתאם לדגם נע בין  10 ל – 15 ס"מ דבר המעניק לדגמים כושר ציפה גבוה ביותר היכול לשאת משקל אדם וציוד עד 160 ק"ג בדגם  RACE. לחצי הניפוח הגבוהים של הדגמים השונים המגיעים עד PSI 20 נתון מדהים זה ההופך את ה-  SUP לגלשן קשיח וחזק נוצר בעקבות תקני יצור גבוהים תכנון וביצוע מעולים וחומרי בניה משובחים . 

 

היתרונות הניכרים של דגמי ה- SUP  שלנו הם שהפכו אותו לנמכר ביותר בישראל ובעולם כולו :

 1. בניה חזקה מחומרים משובחים עמידות לקרינה מפגעים ומים מלחים לאורך זמן

 2. הופך ל- SUP  קשיח לאחר הניפוח כזה שאפשר להעמיד אותו בין שני בלוקים ולעמוד עליו

 3. לחצי ניפוח גבוהים ביותר עד 20PSI 

 4. הדגמים מתוכננים ומעוצבים ע"י מעצבים יידועי שם ומומחים בתחומם.

 5. משקלי הדגמים הנמוכים ביותר הקיימים בשוק מ – 6.8 ועד  10.7 ק"ג  בלבד קל לשאת ביד ללא כל אמצעי עזר.

 6. חיפוי עליון באזורי הדריכה כנגד החלקה  Non-slip EVA pad  בעובי  4 מ"מ.

 7. מערכת חרבות נשלפת ננעלת הניתנות להחלפה קלה ומהירה בכל עת.

 8. בחלק מהדגמים מאחזי D המאפשרים הנחת מושב והפיכת ה- SUP לקיאק.

 9. בכל דגמי ה- SUP טבעת עיגון לליש.

 10. קצוות מעוגלים בכל הקיף ה- SUP  מעניקים עמידות ובטיחות גבוה כנגד פגיעה במים.

 11. קקל לשאת לנפח ולרוקן אוויר במהירות הודות לשסתומי ניפוח גדולים ומקצועיים Professional High Pressure Valve

 12. כל דגמי ה- SUP ניתנים לנשיאה ביד על קטנוע אופניים להנחה במושב האחורי או בתא המטען של הרכב או בארון בבית.

 13. כל דגמי ה – SUP  מסופקים עם תיק נשיאה הניתן לנשיאה על הגב. משאבת לחץ גבוה המנפחת עד ללחץ  PSI 15-21 בהתאם לדגם ה- SUP . בודק לחץ אוויר. וחרב/ ות ייצוב.

 14. מבחר דגמים רחב לכל גיל ולמטרות שונות  מילדים ועד חותרים במשקל של עד  210 ק"ג.

 15. לכל הדגמים ניתנת אחריות לשנה הכפופה לטופס האחריות המצורפת לחשבונית הרכישה.

 16. כל דגמי ה – SUP  נמכרים לרוכש במחירים סיטונאים מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך כל שהם.

 17. שיא ספיד יבואן בלעדי, מוניטין מוכח של 33 שנים .