בריכת עגולה ועמוקה

הרכבת הבריכה ממש כמו משחק לגו לילדים.

 

גלרית תמונות של בריכת  Seaspeed בעיר בינימינה

 המידות בס"מ: קוטר: 450 ס"מ ,גובה 130 ס"מ

 ישנם בריכות שרק מלהיסתכל עליהם בא לכם לקפוץ למים. מהבריכות האלה שמעניקה את החשק להתחיל את היום ולסיים אותו בכיף..  הצורה הסימטרית של המיבנה הגובה המלא של היריעה ההקיפית של הבריכה המקנה לכם את היכולת למלא מים עד הס"מ האחרון והעומק המדהים 130 ס"מ.

ההקמה המהירה ממש משחק ילדים, אין פינים אין קפיצים אין חלקים שנישברים פשוט אגדה, ההתאמה המושלמת בין כל החלקים, המבנה המאסיבי של המיסגרת המגולוונת ההקיפית,רגלי ההעמדה המיוחדות ועמוד התמיכה עם המשטח ההעמדה בחלק התחתון מעניקים לבריכה חוזק אימתני ויציבות גבוה,

שימו לב לשיטת החיבור המקורית בראש העמוד קלה חזקה אין קפיצים או סוגרים פשוט מכניסים את המוטות לתוך החורים שמצופים בפלסטיק איכותי והמיבנה מוכן. תוסיפו לתמונה יריעה חזקה וצפופה בצבע קרם מערכת סינון חזקה צינורות וברזים מתאימים משאבת חול רצינית וקיבלתם את בריכת Seaspeed  הבריכה שהיא אגדה עמוקה ורטובה, בתמונות שלפניכם מובאים תמונות של הבריכה בחצר בית בבינימינה, בשלב הראשון ניגשים למלאכת פריסת שטיחי ההגנה על הריצפה חיבור המישטחים על ידי סרט הדבקה חזק יוצר מישטח ישר סגור וללא חריצים מישטח ההגנה ההיפו אלרגני המיוחד בעובי של 2.5 ס"מ מאפשר להניח את היריעה והבריכה בצורה בטוחה ומוגנת מאפשר למתוח את הריצפה בצורה מושלמת דבר שהוא חשוב לאחר מיכן כדי שלא יוצרו קפלים בקרקעית הבריכה הצוברים ליכלוך ומקנים הרגשה לא נעימה בזמן השימוש. המשטח העבה מקנה לרוחצים רכות ונעימות ומונע מכות וחבטות יבשות.

וסופג את הזעזועים המועברים למיבנה בזמן השימוש בבריכה ושומר עליה, המישטח הסטרילי שנוצר מסביב לבריכה מאפשר לרוחצים לרדת מהדופן בצורה בטוחה ונקיה בלא שהם מכניסים את כל הליכלוך שמיסביב פנימה. ברגע שהיסתימה מלאכת הרכבת השטיחים על הדק החלה מלאכת הרכבת הבריכה השלב הראשון פריסת רגלי ההעמדה עם הרצועה המקשרת בין הרגלים על המישטח.

הוצאת היריעה מהשק השק המסופק עם הבריכה מאפשרת בסיום העונה לקפל את הבריכה ולהניח אותה בצורה מסודרת מוכנה לעונה הבאה. העמדת הבריכה על רגליה היא החלק הקל והמהיר בכל התהליך הבריכה עומדת יציבה מתוחה ומוכנה למילוי מים גם כשאין בה אפילו טיפה אחת של מים בניגוד גמור לבריכות אחרות שכל המיבנה נשכב והלחץ של המים גורם ליצוב המבנה, בבריכת  ה -  NAXOS המיבנה החזק מאפשר להעמיד את הבריכה באופן יציב לפני המילוי.

השלב לפני האחרון הוא חיבור המשאבה במיקרה הזה משאבה עם מסנן חול ומשאבה עם מאיץ בהספק 12,000 ליטר מים לשעה כולל צנרת מיקצועית בקוטר 50 מ"מ עם מגופים כדוריים על קו המים, הצנרת מולחמת על חלקיה ונמסרת מוכנה להרכבה הלחמת הצנרת נועדה למנוע נזילות ותקלות למשך שנים רבות ומעבר חלק ומהיר של כמויות מים גדולות מבלי לרדת מקוטר הצנרת והברזים אפילו במ"מ אחד כדי לחסוך בהוצאות החשמל העבודה הכימיקאלים ונקיון הבריכה.

השלב הבא הרכבת סולם הכניסה בבריכה  הסולם מצויד במישטח עמידה עליון ובידיות אחיזה צידיות לבטיחות המשתמשים. ברגע שהיסתים שלב מילוי המים כמובן מזמינים את המשתתפים / השכנים לחזות ביצירה . מסדרים כמה כיסאות ושולחן על הדשא ומתחילה החגיגה. בבריכות מדגם Seaspeed ברגע שמילאתם מים בבריכה אתם מקבלים את ציבעי המים של האיים הקריבים בזמן שהשמים משתקפים במים הצלולים ומעניקים מראה משכר ומזמין לבריכה החדשה שלכם.

ישנם בריכות שרק החברה המקצועית ביותר בישראל מסוגלת לספק !!!

 

שיא ספיד יבואן בילעדי בישראל 22 שנות מוניטין .

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי