בריכות Zodiac Original

ברכות השחייה המתנפחות מספר 1 בעולם

 

מכניסים את היוקרה לחצר

 

 

בריכות שחייה מתנפחות Zodiac Original  - תוך זמן קצר ויש לכם בריכה בחצר

 

כדי ליהנות מהנאות המים בכל עת ולהכניס את השמש לחצר שלכם בריכות Zodiac Original מאפשרות לאנשים שחלמו על בריכת שחייה בגינה שלהם או כאלה שהייתה להם בריכה בעבר לגלות שהחלום ניתן להגשמה תוך זמן קצר ולהיווכח כל פעם מחדש שהבריכה יכולה לשמש כמקום הנאה כבריכה וחדר נוסף עבור הבית שלהם,מקום כינוס משפחתי או בין חברים,הבריכה יוצרת רגעים גדולים של הנאה, כושר, רווחה ורגיעה עבור מבוגרים וילדים כאחד.

 

חברת Zodiac  פיתחה ויצרה את שלושת הדגמים המובילים בעולם בתחום בריכות השחייה המתנפחות ,הבריכות המתנפחות של Zodiac Original המיוצרות ע"י חברת Zodiac בצרפת הינן ייחודיות במינם,צוות של אנשי מקצוע נלהבים, העובד יותר מ - 30 שנה בתחום בריכות שחייה מבדיל את עצמו ללא הרף על ידי איכות נועזת וחדשנות מתקדמת.

 

מחלקת פיתוח ומחקר גדולה מכוונת את מירב מאמציה ליצור בריכות עם אמינות טכנית בעלות אורך חיים גדול וחוסן יוצא מגדר הרגיל. בריכות להקמה מהירה אלו מיועדות להנחה על הקרקע ולהטמנה עד מחצית הגובה בקרקע אלו לא בריכות סטנדרטיות אלו בריכות יוקרה שמיוצרות ונושאות את השם Zodiac.

 

מעטפת הבריכה והבד הבדים שנבחרו עבור ייצור בריכות השחייה מדגמי Zodiac Original הינם מסדרת הבדים המובילה בעולם בתחום זה ומיוצרת בסטנדרטים גבוהים ביותר החומרים מהם בנויה מעטפת הבריכה הקירות והרצפה מיוצרים בטכנולוגיית חומרים עם עמידות גדולה, אשר הוכחו ביישומים אחרים כגון הסירות המתנפחות של Zodiac המובילות בתחום זה ברחבי העולם כבר משנת 1930 . הבריכות מצוידות באבזור ואביזרים ייחודיים המקנים למשתמש נוחות גבוה והנאה.

 

 

חומר קשה וגמיש באמצעות אסטרטגיה וחדשנות שיטתית, הנתמכת על ידי ההתקדמות טכנולוגית מתמדת, פיתחה חברת Zodiac טכניקות מתקדמות ייחודיות לטרנספורמציה של חומרים מרוכבים המקנה למעטפת החיצונית של הבריכות גמישות וקשיחות דבר המקנה להם חוזק רב ועמידות גבוה למשך שנים כשהן חשופות לפגעי מזג האוויר שימוש אינטנסיבי חומרים חומצות וכלור. המעטפת החיצונית של הבריכות עבה וחזקה יותר מכל בריכה מקבילה.

 

 

לפניכם סרטון המחשה לחוזק האימתני של מעטפת הבריכות החדשות מסדרת  ZODIAC

 

 

פיתוח ייחודי של חברת Zodiac יצור ושימוש בבד Dynalon כדי ליצור בריכה עמידה שתוכלו להשתמש בה לאורך כל השנה גם בחורף ושעומדת במשך שנים תחת עומסים גדולים של משקל. הבריכה הגדולה של Zodiac Original נושאת 60 טון מים. פיתחו בחברת Zodiac את ה - ©Dynalon שהינו חומר מורכב צפוף ביותר המורכב מפוליאסטר על בסיס טקסטיל המצפה את המעטפת של הבריכה מבפנים ומבחוץ. הרשת ממנו מורכב החומר עבה צפופה ביותר ושזורה מחוט כפול. הבניה מחומר זה מקנה לדפנות הבריכה ולרצפה חוזק ועמידות אימתנית, מונעת שחיקה ויוצרת עמידות מדהימה לשינוים אקלימים חיצוניים. החיבורים בעלי שלוש שכבות, חיבור הבדים נעשה במכשור מיוחד תחת בקרת איכות קפדנית ותקנים מתקדמים חמורים ביותר.

 

איזון בין מים ואוויר הטכנולוגיה של בריכות השחייה של Zodiac Original המתנפחות מבוססת על איזון בין הפרשי הלחצים השונים הכלואים בתוך הגליל ההיקפי המקיף את הבריכה הלחצים השונים בין האוויר והמים הכלואים בתוך הגליל המנופח המקיף את הבריכה יוצרים מסגרת קשיחה גמישה, קשת הלחצים שהמסגרת יוצרת מבטיחים להחזיק את כמויות המים הנמצאות בבריכה בקלות וביעילות (*שיטה זו לא כוללת את דגם HIPPO) ויוצרת קיר חיצוני ומסגרת היקפית חזקה ועמידה ביותר.

בריכות עם מערכת חימום טבעית פטנט ייחודי בבריכה. הגליל ההיקפי הגדול מקנה לבריכות יתרון גדול בכך שבמשך היום השמש מחממת את טבעת הצינור ההיקפית מסביב לבריכה הטמפרטורה של האוויר הלכוד בצינור עולה בזכות זרימת המים הייחודית המתבצעת באופן אוטומאטי בין הטבעת החיצונית העוטפת את הבריכה למים הנמצאים בבריכה. משמש האוויר כמחליף חום טמפרטורת המים עולה בכ + 2. 5 מעלות צלזיוס ומאפשרת שחייה נעימה במים חמימים, הטמפרטורה נשמרת קבועה למשך זמן ארוך יותר מבריכה סטנדרטית מכיוון שהמעטפת החיצונית הרחבה כולאת את האוויר ומשמשת כמבודד חיצוני מעולה השומר על חום המים בבריכה.המערכת קימת רק בבריכות מדגם  Winky ובריכות  Ovline .

 

בריכות Winky ובריכות Ovline מבוססות על פטנט ייחודי של חברת Zodiac מים מהבריכה עוברים דרך צינורות ופתחים הנמצאים בתחתית הבריכה לתוך הגליל ההיקפי המלא באוויר המים דוחקים את האוויר לחלק העליון של הגליל ההיקפי ועל ידי כך נוצרת מסגרת קשיחה גמישה וחזקה המקנה למבנה חוזק ועמידות יוצאת מגדר הרגיל.

 

 

 

בריכת HIPPO מבוססות על שיווין לחצים הידרוסטאטי טבעי שנוצר מהשוואת לחצים בין הבריכה לבין הגליל החיצוני בשעה שהמים מהבריכה והגליל ההיקפי יוצרים לחץ הדדי שמאזן את הבריכה ומקנה לה עמידות וחזק רב גם כשהיא בשימוש אינטנסיבי ממושך.

צורות ובריכות מקוריות בריכות Zodiac Original יוצרות קונספט ייחודי היוצר צורות ייחודיות של בריכות חלקות ללא מיבנה או מסגרת כל שהיא המבנה החלק ללא פינות או חלקים מתכתיים קשים הינו מבנה אידיאלי ובטוח לילדים מוגבלים וקשישים שאינם יכולים להיפגע

 והם נהנים מסביבה חלקה ובטוחה בתוך המים ומסביבם. המסגרת ההיקפית רחבה ונוחה ומשמשת כמקום שכיבה הנאה שיזוף והתרגעות.

 

איכות יוצאת מגדר הרגיל כל רכיבי הבריכות כולל הבדים והמסגרות כולל החלקים והמחברים השונים עוברים בדיקות רבות שנועדו להבטיח את העמידות האטימות והתנגדות למפגעים חיצוניים - Delamination.

הרכיבים עמידים ביותר לשפשוף וקרינת UV. הבריכות עוברות סדרה של בדיקות כדי לבדוק את העמידות והיעילות במצב נורמאלי ובמצבים קיצוניים של שימוש, על מנת להבטיח את חוסנם ועמידותם של הבריכות לזמן ארוך.

 וכדי להבטיח בקרת איכות גבוה ואיכות ללא פשרות הבריכות מיוצרים בצרפת תחת בקרת איכות קפדנית.

 

 

היתרונות של בריכות Zodiac Original

 • בריכות מקוריות של חברת Zodiac Original

 • בריכות המיוצרות למעלה מ -30 שנה.

 • הקמה קיפול ואחסנה מהירים וקלים ביותר

 • מבנה הבריכה ללא חלקים קשים או חלקי מתכת כל שהם

 • האוויר הנמצא בתוך הגליל החיצוני מתחמם ע"י השמש ומחמם את מי הבריכה

 • הבריכות כשהן מותקנות בצורתם המקורית מעל הקרקע אינם דורשות אישורי בניה**

 • פטנט ייחודי ותפיסה מקורית

 • טכנולוגיה מתקדמת המקנה בטיחות נוחות בשימוש

 • קווים רכים Soft נעימים ובטוחים לשימוש

 • הבריכה כוללת אחריות מקיפה *

 • הבריכות מיוצרות צרפת

פוף לכתב האחריות ותנאי השימוש

**מותנה ברשות המקומית ובאופן הבניה

בריכות להתקנה מעל הקרקע On Ground לבריכות Zodiac Original מגוון רחב של בריכות שחייה להתקנה מעל הקרקע on ground. הבריכות קלות להתקנה ותחזוקה, תוך זמן קצר ניתנות להקמה ופירוק ולהעברה ממקום למקום .

ההקמה והפירוק אינם דורשים כלי עבודה כל שהם. מגוון רחב של צורות וגדלים מאפשרים התאמה מושלמת לתנאי השטח ולפעילות הרצויה. הבריכות מסופקות בצורה עגולה. אובאלית או מלבנית.

 

בריכות להתקנה מעל הקרקע וחצי בקרקע את בריכות Zodiac Original ניתן להרכיב מעל הקרקע On Ground וחצי In Ground בקרקע. בריכת Zodiac כשהיא טמונה מחציתה בקרקע מקנה יתרון גדול המאפשר שימוש בדפנות הרחבות לישיבה שכיבה שיזוף מעבר נוח והתרגעות.

 

הקמת בריכת Zodiac Original בשמונה שלבים פשוטים

 1. בדיקת חלקי ההרכבה וזיהוים בחוברת ההרכבה.

 2. פרישת מגן הקרקעית של הבריכה על הקרקע

 3. פרישת הבריכה על המגן

 4. התקנת השסתומים על הפתחים.

 5. חיבור המשאבה לשסתום

 6. ניפוח כל שסתום בנפרד

 7. מילוי מים עד לגובה האופטימאלי

 8. וקדימה לבריכה

 

 

 

בחירת המגרש עליו תעמוד הבריכה ובחירת הקרקע עליה תעמוד הבריכה ישנה חשיבות גבוה, פני הקרקע חייבים להיות נקים ישרים מפולסים חלקים ויציבים, הקרקע שעליה תעמוד הבריכה חייבת להיות מוכנה לפני הצבת הבריכה הצבת הבריכה תעשה על קרקע שטוחה לחלוטין, חלקה ואופקית. ללא חורים או בליטות. עצמים פוגעניים או חדים העלולים לפגוע בבריכה. בחרו במקום שישבו חשיפה לאור השמש בבוקר כדי להעלות את טמפרטורת המים בבוקר. המקום צריך להיות מוגן מרוחות הגורמות לאידוי מוגבר של המים ואובדן חום. רוח גורמת גם להרגשה לא נינוחה בעת יציאה מהמים. רצוי למקם נקודת ניקוז נקודת מים למילוי הבריכה. ונקודות חשמל רגילות עם הארקה וממסר פחת בלוח, לחיבור המשאבה מערכת המלח והרובוט במידה ויש. הבריכות יכולת להיות מוצבות על דשא עשב חול שטח מרוצף בטון חלק בתנאי שהתקיימו התנאים המוזכרים מעלה. חובה להניח מתחת לבריכה יריעת הגנה או ספוגי הגנה מיוחדים כדי ליצור משטח סטרילי ושכבת נוחות והגנה מתחת לרצפה אין להשתמש בקלקר . שמיכות מחצלות וכל חומר אחר כדי להגן על תחתית הבריכה חומרים אלו נסדקים נשברים נרקבים מעלים ריח רע וגורמים נזק רב ורובד חיידקים מסוכן בסביבות הבריכה.

 

נקודות יתרון בבריכות Zodiac Original

 • הבריכות קלות להתקנה ופירוק

 • דפנות הבריכה הרחבות מנוצלות לישיבה שכיבה התרגעות משחק ושיזוף

 • החומר נעים למגע אין חלקי מתכת או פינות חדות.

 • חימום טבעי מהשמש שמירה ארוכה על חום המים בידוד גבוה.

 • כל רכיבי הבריכה מתקפלים וניתנים לאריזה ואחסון נוח ומהיר.

 • הבריכות בטוחות ונוחות לשימוש לילדים מבוגרים מוגבלים וקשישים.

 

בריכת מדגם Winky מקנה בראש וראשונה חופש הבריכה יכולה ללכת איתך לכל מקום בבית בחצר וגם בסוף השבוע ובחגים תוך זמן קצר מנפחים מציבים משתמשים ונהנים הקיפול בגמר השימוש מהיר חלק וקל אורזים ועוברים למקום הבא.

 

נוחות בהובלה ואחסון הבריכה נוחה מאוד בהובלה אריזה ואחסון. דגם זה מאפשר שיתוף המשפחה והילדים קירות האגן המתנפח הסובבות את הבריכה נעימות וחלקות למגע מידות העומק אידיאליות כדי לאפשר לילדים לבצע את תנועות השחייה הראשונה שלהם במים.

בריכת שחיה היא כחדר חדש נוסף בבית היא מבטיחה רגיעה עבור המשפחה בין חברים, רגעים גדולים של כיף, אושר, פנאי חדר כושר לתרגילי ספורט במים והתרגעות עבור צעירים ומבוגרים כאחד.

 

בטיחות בבריכות Zodiac Original בריכת השחייה שלנו מצוידת באביזרים כדי לשמור עליה כבריכה בטוחה.

 

סולם הבטיחות המסופק עם הבריכה מאפשר הרמה של המדרגות מבחוץ כדי למנוע עליה של ילדים ללא השגחת ההורים.

ידיות הצד של הסולם מאפשרות השענות ועליה בטוחה לילדים מבוגרים וקשישים. חבלי אחיזה הקיפים מאפשרים אחיזה נוחה בתוך הבריכה.

 

 

בריכות אובליות דגם Ovline הדגמים האובאליים של בריכות השחייה של Zodiac Original בנויים כצורות רכות נעימות לעין לשימוש ולמגע, הפשטות במיטבה. מבחר הדגמים בדגם זה כולל בריכות במספר גדלים הניתנים להציבה על הקרקע ground on או חצי בקרקע in ground חצי בקרקע חצי בחוץ. הבריכות מעוצבות בצורה הרמונית המשתלבת ברכות עם השטח שמסביב ומשרות אווירה רגועה מזמינה ונינוחה.

 

רעיון של שילוב אוויר ומים במבנה הבריכה מתגלה פה כיעיל להפליא בשעה שהוא מאזן את הבריכה בהתאם לתווי המקום ומאפשר למשתמשים והשוחים הרגשה נעימה ומים חמימים. משטח המים העליון הוא אופטימאלי ומאפשר שימוש שחיה משחקי בריכה וספורט בצורה המיטבית והמלאה,

המשטח הארוך מאפשר שחיה ארוכה וספורטיבית ואימוני שחייה וכושר. כשרוצים להירגע פשוט משתרעים ונחים על שפת הבריכה יש מקום לכולם.

 

 

היתרונות בבריכת Zodiac Original מדגם Ovline

 • אזור שחיה גדול נוח ואופטימאלי

 • שפת בריכה רחבה נוחה ונעימה עבור משתזפים קוראים ונחים.

 • שטח חיצוני נעים ונוח למגע עבור אימוני כושר והתעמלות.

בריכות HIPPO הינם בריכות גדולות עם מרחב מים פתוח כחול ורחב מידות בריכת HIPPO הגדולות הינם מידות המאפשרות לכם להתאמן בקצב שלכם, בנוחות מרבית. הבריכה שלה צורה מלבנית מציעה אפשרות רבות ושחיה אורכית ארוכה וספורטיבית לשחיינים בעוד ששאר המשפחה כבר עושים כיף משחקים ושוחים ומשתעשעים בבריכה. הקטנים מתיזים מסביב, המבוגרים משחקים. כולם ללא פחד מפני מכות שריטות או פציעות,גמישות הבד מבטיחה את הנוחות של הילדים וההגנה על הקשישים. והמוגבלים. הבריכה הגדולה מציעה אפשרויות חדשות למשחרים להנאה שעשוע ספורט אימון ושחייה.

 

 

בריכות HIPPO מתאימות לקבוצות משפחות גדולות וקהילות.

 

היתרונות בבריכת Zodiac Original דגם HIPPO צורת המלבן

 • שחיה מלאה ורציפה לאורך כל הבריכה

 • שולי הבריכה הגדולים משמשים מגרש משחקים לכל המשפחה.

 

מגוון אביזרים אופציונאליים לבריכות השחייה של Zodiac Original יש מגוון אביזרים אופציונאליים ענק המפשר לכם להפוך את הבריכה שלכם למכון כושר ספורט והכשרה מהנה ולמגרש שעשועים גדול. בריכת השחייה יכולה להפוך בקלות לחדר כושר ללא הזעה להקנות לגוף שלך סיבולת לאמץ או להרפות את השרירים להעניק לגוף שלך יותר חופש תנועה וביטוי בתוך המים.

 

הרבה יותר מבריכת שחייה בריכות השחייה של Zodiac Original הינם הרבה יותר מבריכות שחייה סטנדרטיות הם ממלאות את החלל במקום שאתם תאהבו להיות להתאמן, לעשות תרגיל ספורט, לשחות,לטפס, לשחק כדור עף משחקי מים, לשחות נגד הזרם, ניתן לרכוש מגוון אביזרים שיעזרו לכם לממש את הרצונות והחלומות שלכם בעזרת אביזרים פשוטים שתוכלו לצרף לבריכה וליצור חוויות חדשות לכם למשפחה ולחברים. תנו ליצירתיות שלם לבוא לידי ביטוי בבריכות Zodiac Original אתם תוכלו לממש אותם.

 

מגוון אביזרים לבריכות ניתן לרכוש ערכת ספורט לריצה ואימון במים ערכה זו קלה מאוד להתקנה אינה דורשת הכנה מוקדמת. כל שעליכם לעשות הוא לחבר אותה לטבעת הבריכה,וסביב הגוף שלכם במקום החגורה ולהתחיל לשחות או לרוץ. הערכה אידיאלית עבור הילדים ללמודי שחיה משיכה וכושר ראשוני שלהם וכל זה בביטחון מוחלט, ותחת עינכם הפקוחות והמשגיחות. המכשיר מאתגר מאפשר סיבולת לב ריאה שרירים אימונים קדם צבאיים פעילות ספורטיבית מאומצת או רגועה הכול לפי רצונכם.

 

 

רצועות אלסטיות לתרגילי מתח חיזוק השרירים עבודת כתפיים ידיים וגב ע"י חיבור פשוט לדופן הבריכה של שני רצועות אלסטיות מיוחדות אתם יכולים לבצע מערכת שלמה של תרגילי ספורט מהנים.

 

שילוב של מחבר במיוחד בין הרצועות או מוט פשוט ניתן להגדיל בצורה משמעותית את מגוון התרגילים אימוני הכושר והסיבולת במים וכל זה בתקציב צנוע ביותר ונגישות בכל עת.

בריכות Zodiac Original הינם מקום מצוין לערוך בו תרגילי כושר הליכה ושחיה למרחק פיתוח והגדלת סיבולת לב ריאה שרירים תוך כדי הנאה ובטיחות גבוה.

 

 

סקימר (רחפן) פנימי צף הסקימר (רחפן) לוכד לכלוכים צפים הסקימר בבריכות Zodiac Original הינו ייחודי במינו פטנט רשום והוא צף על פני המים בבריכה. הסקימר המשוכלל מובנה כיחידה מקצועית , המקבילה לסקימר המותקן בבריכות שחיה בנויות או תעשייתיות. מיקום הסקימר על המים הבריכה מקנה לו יתרונות גדולים בשעה שהוא שואב וקולט לתוך סלסלת האיסוף שלו את הלכלוך הצף החרקים האבק ואת כל מה שצף על פני המים במהירות וביעילות ואינו מאפשר להם לשקוע בתוך המים ולנחות על קרקעית הבריכה. לסקימר יעיל ואפקטיבי בבריכה ישנה חשיבות גבוה בשעה שהוא חוסך לכם עבודת ניקיון וניקוי הבריכה באופן שוטף. ומעשיר את המים בחמצן וחוסך בכמויות הכימיקאלים בבריכה בשעה שהוא מעביר ומסנן כמויות גדולות של מים בזמן קצר לפני מסנן השערות ולפני מסנן החול ומאפשר להם להיות נקיים ולבצע את עבודתם ביתר יעילות ומהירות. הסקימר מצויד בנקודת יניקה פנימית המאפשרת לכם לשאוב ביעילות עם צינור צף ומטאטא יונק את הלכלוכים מתחתית הבריכה והקרקעית.

 

בטיחות והוראות שימוש בבריכה ( הוראות חלקיות) יש להקפיד על הוראות הבטיחות בבריכה בצורה קפדנית ילדים ואנשים שאינם יודעים לשחות חייבים להיות תחת השגחה של מבוגר ואדם אחראי, אין להניח לילדים לגשת או להשתמש בבריכה ללא השגחת מבוגר. המשאבה והמסנן צריכים להיות במרחק בטוח מהבריכה, רצוי 3. 5 מטר מדופן הבריכה. חיבורי החשמל חייבים להיות מוגני מים ולהתבצע ע"י חשמלאי מוסמך ובהתאם לתקן. מערכת החשמל צריכה להיות מצוידת בהארקה וממסר פחת. רצוי לשמור על סביבת הבריכה נקייה מחפצים פוגעניים. אין לקפוץ מדופן הבריכה או הסולם. יש לנהוג ולהשתמש בבריכה בהתאם להוראות הבטיחות והתחזוקה המקיפים המצורפים לבריכה והמוטבעים עליה. אין להפעיל את המשאבה בזמן שאנשים רוחצים בבריכה.

 

 
 

טכנולוגיה מתקדמת בחצר שלכם בריכות Zodiac Original מאפשרות לכם לרכוש בריכה הבנויה בשיטת יצור מתקדמת מהחומרים המשובחים ביותר המקנים לה חן ויופי חיצוניים עמידות גבוה ושימוש פונקציונאלי למשך שנים. הבריכות מתאימות למגוון שימושים רחב ביותר מבתים פרטיים, צימרים, עסקים מסחריים, לימודי שחיה, הידרו תראפיה גני ילדים בתי ספר. ריקוד במים,ספורט כושר ושימושים נרחבים אחרים.

 

סינון וסחרור מים בבריכה מסננים.

 

מיגון גדול של מערכות הסחרור הסינון והמסננים שניתן להתקין בבריכות Zodiac Original הוא עצום אנחנו מקפידים להתקין בבריכות את המסננים והמשאבות הטובות בעולם מתוצרת הוורד HAYWARD ארה"ב. או מתוצרת WINNER ספרד.

 

 

אפשרויות תוספות ואביזרים

 

לבריכות Zodiac Original מגוון אביזרים ענק המאפשר לכם לאבזר ולציד את הבריכה כרצונכם, לבריכות מיגון כיסויים לקיץ לחורף כיסוי בטיחותי, רובוטים לניקוי הבריכה. משאבות חום. מחממים שונים. קולטים סולאריים.

מערכות שחיה נגד הזרם. מערכות לחיטוי במלח או בכלור כחיטוי בחמצן. ומגוון גדול של אביזרים לניקוי חיטוי ושימוש בבריכה.

 

 

חבר ב- FPP היצרן הינו חבר ב - (הפדרציה פרופסיונאל דה לה פיסין) הפדרציה הצרפתית המקצועית היוקרתית לבריכות שחיה.

 

 1. החברה שואפת כל הזמן לשפר את מוצריה ואת איכותם חברת שיא ספיד ו-ADEVA Environnement Piscines שומרת לעצמם את הזכות לשנות או להסיר כל מודל בריכה או אביזר באתר או בקטלוג או בפורמט הדיגיטאלי זה ללא הודעה מוקדמת.

 2. הצבעים של הבריכות מקבלים אינדיקציה והם עשויים להשתנות במשך הזמן

 3. יש לבדוק לפני ההזמנה את זמן האספקה והזמינות של הבריכות והאביזרים

 4. התמונות והצבעים הינם  ותיאור הבריכות על אביזריהם להמחשה בלבד

 

לצפייה בסרטון שימוש 1 לחצו כאן

 

לצפייה בסרטון שימוש 2 לחצו כאן

 

 

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי של בריכות היוקרה של Zodiac Original בישראל בריכות השחייה המתנפחות הטובות בעולם.

10 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 1. WINKY 4 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 500 גובה דופן 105 ס"מ
  WINKY 4 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 500 גובה דופן 105 ס"מ
  מספר מוצר 705
  קוטר חיצוני : 500 ס''מ
  גובה : 105 ס''מ
  מחיר:25,590 ₪

  הוסף להשוואה

 2. HIPPO 40 בריכת שחייה מלבנית באורך 1180 רוחב 770 ובגובה 120 ס"מ
  HIPPO 40 בריכת שחייה מלבנית באורך 1180 רוחב 770 ובגובה 120 ס"מ
  מספר מוצר 713
  גובה : 120 ס''מ
  אורך : 1,180 ס''מ
  רוחב : 900 ס''מ
  מחיר:49,390 ₪

  הוסף להשוואה

 3. OVLINE 4000 בריכת שחייה מתנפחת אובאלית באורך 1120 רוחב 730 ובגובה 120 ס"מ
  OVLINE 4000 בריכת שחייה מתנפחת אובאלית באורך 1120 רוחב 730 ובגובה 120 ס"מ
  מספר מוצר 712
  גובה : 120 ס''מ
  אורך : 1,120 ס''מ
  רוחב : 920 ס''מ
  מחיר:47,290 ₪

  הוסף להשוואה

 1. OVLINE 3000 בריכה אובאלית מתנפחת באורך 920 רוחב 720 ובגובה 120 ס"מ
  OVLINE 3000 בריכה אובאלית מתנפחת באורך 920 רוחב 720 ובגובה 120 ס"מ
  מספר מוצר 711
  גובה : 120 ס''מ
  אורך : 920 ס''מ
  רוחב : 720 ס''מ
  מחיר:43,190 ₪

  הוסף להשוואה

 2. OVLINE 2000 בריכה אובאלית מתנפחת באורך 700 רוחב 500 ובגובה 100 ס"מ
  OVLINE 2000 בריכה אובאלית מתנפחת באורך 700 רוחב 500 ובגובה 100 ס"מ
  מספר מוצר 710
  גובה : 100 ס''מ
  אורך : 700 ס''מ
  רוחב : 500 ס''מ
  מחיר:33,990 ₪

  הוסף להשוואה

 3. WINKY 8 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 950 גובה דופן 130 ס"מ
  WINKY 8 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 950 גובה דופן 130 ס"מ
  מספר מוצר 709
  קוטר חיצוני : 950 ס''מ
  גובה : 130 ס''מ
  מחיר:44,990 ₪

  הוסף להשוואה

 1. WINKY 6 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 750 גובה דופן 105 ס"מ.
  WINKY 6 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 750 גובה דופן 105 ס"מ.
  מספר מוצר 708
  קוטר חיצוני : 750 ס''מ
  גובה : 120 ס''מ
  מחיר:40,190 ₪

  הוסף להשוואה

 2. WINKY 5 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 655 גובה דופן 120 ס"מ
  WINKY 5 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 655 גובה דופן 120 ס"מ
  מספר מוצר 707
  קוטר חיצוני : 655 ס''מ
  גובה : 120 ס''מ
  מחיר:35,990 ₪

  הוסף להשוואה

 3. WINKY 5 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 630 גובה דופן 105 ס"מ
  WINKY 5 בריכה עגולה מתנפחת בקוטר 630 גובה דופן 105 ס"מ
  מספר מוצר 706
  קוטר חיצוני : 630 ס''מ
  גובה : 105 ס''מ
  מחיר:32,990 ₪

  הוסף להשוואה

 1. HIPPO 65 בריכת שחייה מלבנית באורך 1655 רוחב 825 ובגובה 125 ס"מ
  HIPPO 65 בריכת שחייה מלבנית באורך 1655 רוחב 825 ובגובה 125 ס"מ
  מספר מוצר 714
  גובה : 125 ס''מ
  אורך : 1,655 ס''מ
  רוחב : 825 ס''מ
  מחיר:59,690 ₪

  הוסף להשוואה

10 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה