בריכות KD Premium

 

בריכות להקמה וקיפול מהירים מעל ובתוך הקרקע

מהיום גם אתם יכולים לרכוש את הבריכה מס' 1 בעולם בתשלומים ובמחיר סביר

 

 

בחרו מקום תחת השמש אנחנו נספק את השאר

באו ליהנות מתענוגות המים בכל עת ולהכניס את השמש לחצר שלכם.

 

מוצר צרפתי בריכות KD PREMIUM מיוצרות בצרפת תחת תקנים אירופאים מחמירים

 

 

קו מוצרים ייחודי בריכות KD PREMIUM הינו קו מוצרים ייחודי בתחום בריכות השחייה; חזק, עמיד קל מהיר להקמה קיפול ואחסון. חברת ZODIAC מעניקה לאנשים שחלמו על בריכת שחייה בחצר שלהם או כאלה שהייתה להם בריכה בעבר, לממש את החלום ולגלות כל פעם מחדש שהבריכה יכולה לשמש חדר נוסף לבית, מקום כינוס משפחתי או למפגשים נעימים עם החברים, הבריכה מוסיפה כושר, מעניקה רגעים גדולים של הנאה, רווחה ורגיעה עבור מבוגרים וילדים כאחד.

 

בריכות KD PREMIUM הינם בריכות מתקדמות פרי פיתוח ויצור מקורי ואיכותי של חברת ZODIAC הצרפתית. קו מוצרים זה זהה לבריכות מדגם KD TECK V2 למעט זה שהבריכה מסופקת ללא העץ המרוכב העוטף את המסגרת והרגליים וללא רצועת הקישוט העוטפת את הבריכה, הסולם, המשאבה והסקימר בבריכות אלו שונה.

 

מעל ובתוך הקרקע בריכות ה- KD PREMIUM מתאימות מאוד להקמה מעל הקרקע כשדק עץ מקיף את הבריכה או את חלקה או כשהיא טמונה בתוך הקרקע עם הכנה מתאימה.הבריכות מסיביות ביותר ומיועדות להקמה בבתים פרטיים צימרים מקומות להפעלה מסחרית כבריכות טיפוליות ובריכות לפעילות במקומות ציבוריים וקייטנות. 

 

מוצר ייחודי הבריכות המיוצרות ע"י חברת ZODIAC הינן ייחודיות במינם. מוצר שניבנה ע"י צוות אנשי מקצוע נלהבים, העוסק יותר מ - 30 שנה בתחום בריכות השחייה, הצוות מצטיין ללא הרף בתכנון מוצרים בעלי איכות גבוהה וחדשנות נועזת.

 

מחלקת הפיתוח והמחקר הגדולה של חברת ZODIAC כיוונה את מירב מאמציה ליצור בריכות עם אמינות טכנית גבוהה אורך חיים גדול ועמידה בתנאי סביבה יוצאים מגדר הרגיל. בריכות KD PREMIUM אינם בריכות שחייה סטנדרטיות אלו בריכות שמיוצרות על ידי היצרן המוביל בעולם בתחום ונושאות את השם ZODIAC.

 

מסגרת מתכת חזקה גבוה קלה יציבה מגולונת ומצופה בחומרים מתקדמים נגד חלודה

 

מעטפת הבריכה והבד סידרת הבדים שנבחרה עבור ייצור בריכות השחייה KD PREMIUM הינה מהמובילות בעולם בתחום, ומיוצרת בסטנדרטים גבוהים ביותר החומרים מהם בנויה מעטפת הבריכה הקירות והרצפה מיוצרים בטכנולוגיית וחומרים בעלי עמידות גדולה, תכונות אלו הוכחו במוצרים אחרים, כגון הסירות המתנפחות של ZODIAC המובילות בתחום זה ברחבי העולם כבר יותר מ- 80 שנה.

 

חומר קשה וגמיש באמצעות אסטרטגיה וחדשנות שיטתית, הנתמכת על ידי ההתקדמות טכנולוגית רציפה ומתמדת פיתחה חברת ZODEC טכניקות מתקדמות ייחודיות לטרנספורמציה של חומרים מרוכבים המקנה למעטפת החיצונית של הבריכות גמישות וקשיחות דבר המקנה להם חוזק רב ועמידות גבוה כשהן חשופות לפגעי מזג האוויר תחת שימוש אינטנסיבי בחומרים מאכלים כגון חומצות וכלור.

 

פיתוח ייחודי של בדים עמידים וחזקים חברת ZODIAC פיתחה את בד ה- © Dynalon אחד מהבדים החזקים והעמידים בעולם כדי ליצור בריכה עמידה בתנאי חיצוניים והעומדת במשך שנים תחת העומסים הגדולים של משקל המים ופגעי מזג האוויר

החיבורים בין הבדים הינם בעלי ארבע שכבות דבר המעניק למעטפת חוזק ועמידות גדולה.

 


בחברת ZODIAC פיתחו את ה - ©Dynalon חומר השיך לקבוצה של חומרים מרוכבים בעל צפיפות ועובי גבוה ביותר.הבד מורכב מפוליאסטר על בסיס טכסטיל המצפה את המעטפת של הבריכה מבפנים ומבחוץ. הרשת בבסיס החומר משולבת צפופה ביותר ושזורה מחוט כפול.

היצור מחומר זה מקנה לדפנות הבריכה ולרצפה חוזק ועמידות מעולים, מונעת שחיקה ומקנה עמידות גבוהה לשינוים אקלימים חיצוניים ולקרינה גבוה. הבריכה הגדולה KD PREMIUM 5 X 10 נושאת 60 טון מים משקל זה מצביע על החוזק הגדול של הבד ומבנה הבריכות.

 

לפניכם סרטון המחשה לחוזק האימתני של מעטפת הבריכות החדשות מסדרת  ZODIAC

 

 

בריכות לבניה עצמית הרכבה ופירוק מהירים ADEVA Environnement Piscines פיתחה את בריכות KD PREMIUM שהן התפתחות של בריכות KD המפורסמות בעולם באיכותם מזה כ- 30 שנה.

 

בריכות KD PREMIUM מאופיינות באסתטיקה גבוה  הבריכות נבדלות מהדגמים הקודמים שיוצרו ע"י החברה באסתטיקה גבוה המבוססת על רוך טבעי, צבעים המשתלבים בהרמוניה מושלמת עם סביבתם והגן.

 

בריכות KD PREMIUM מסופקות כקיט להרכבה עצמית או ע"י מתקין מוסמך הבריכה על חלקיה ניתנים לנשיאה הובלה והרכבה בקלות, הקיט מסופק כחלקים להרכבה מהירה כל החלקים ניתנים לנשיאה ביד ללא עזרת כלים מכנים כל שהם וניתנים להעברה דרך מדרגות חלונות ודלתות של בתים סטנדרטים אין צורך במנופים או עזרים מיוחדים את החלקים נושאים ביד למקום ההקמה ושם מחברים את החלקים לפי ההוראות ממלאים במים והבריכה מוכנה .

 

הקמה קלה על משטחים שונים מלבד האסטטיקה והיופי את בריכות KD PREMIUM ניתן להקים על כל סוג של משטח נקי חלק ומפולס של בטון, חול ריצוף אבן או דשא. הבריכות קלות להרכבה ופירוק, ונוחות מאוד לשחייה שימוש ותחזוקה. קיט הבריכה כולל את מירב האביזרים שאתם צריכים עבור שימוש מידי. לבריכות ניתן לרכוש מבחר אביזרים מקוריים משלמים.

 


גלוון מתקדם וציפוי מיוחד נגד חלודה (קורוזיה), עמודי הבריכה חזקים ועמידים ביותר,

ראש עמוד התמך בבריכה מתפצל ואוחז את המסגרת העליונה בצורה מאוזנת וחזקה.


תהליך יצור בלעדי ייחודי בעולם תוך שימוש בידע ובניסיון הרב שנצבר בחברה עושה חברת ZODIAC שימוש בטכניקות הנהוגות בתעשייה האווירונאוטית.

&

תהליך מורכב (thermobonding) המשלב חום ולחץ, מלחימים ומחברים את יריעות הבריכה בשיטה אוטומטית היוצרת חומר מרוכב בעל חוסן ועמידות גבוה ביותר.

 

תהליך ה- THERMOBOND הינו ערובה לאיכות וחוסן גבוה של הבריכה. לתהליך מצרפים דינג המשמש להדביק את היריעות ולהגן על הבדים.

 

© ZODIAC ORIGINAL POOLS מותג המסמל איכות כל רכיבי הבריכות כולל הבדים והמסגרות כולל החלקים והמחברים השונים עוברים בדיקות רבות שנועדו להבטיח את העמידות האטימות והתנגדות למפגעים חיצוניים delamination,

לשפשוף וקרינת UV.הבריכות עוברות סדרה של בדיקות כדי לבדוק את העמידות היעילות בשימוש אינטנסיבי , על מנת להבטיח את חוסנם ועמידותם בשטח לזמן ארוך ללחצים וזעזועים.

 

מיצבים חיצוניים עם בסיס רחב ומהודר

 

הדופן החיצונית בצבע קרם לבן להגנה על הבריכה כנגד קרינת UV פנים הבריכה בצבע כחול


מבנה בטיחותי אסטטי יוקרתי הרמוני המשתלב עם הסביבה,

בסיסים גדולים לתמיכה יציבות ועמידות הבריכה על הקרקע

 

מסגרת בריכת ה- KD בנויה ממוטות אל מתכת עבים ובעלי קוטר גדול שעברו כמה תהליכים של גלוון וציפוי חם רגלי התמיכה של הבריכה מורכבות מצינורות מתכת מובחרים שנבחרו לאחר סדרה מקיפה של בדיקות, ועברו את בדיקות האיכות הקפדנית של ZODIAC, בעיקר בשל חוסנם ללחצים עומס משקל גבוה ופעילות אינטנסיבית למשך שנים תוך עמידות לחומצות כלור מלח ופגעי מזג האוויר.

 

צינורות המסגרת העליונה בבריכת KD של ZODIAC בעלי קוטר ועובי דופן גבוה.

צינור המסגרת של בריכת KD בהשוואה לצינור המסגרת של בריכת  INTEX.

 

למוטות התמיכה המתפצלים לשתים התומכים את המסגרת העליונה של הבריכה ישנה חשיבות גבוה משום שהם תומכים בצורה יציבה ושווה את המסגרת ההיקפית של הבריכה עליה מונחת היריעה ההיקפית הרגלים בבריכות KD PREMIUM מסיביות ביותר מגולוונת מצופות בחומר נגד קורוזיה. הדופן הפנימית ממנו עשויות הרגלים עבה ביותר ומעניקה לה חוזק רב.

 

רגלי התמיכה מסביב לבריכה מצוידות בטבעות אחיזה גדולות בתחתית הרגל הטבעת הגדולה המקנה לה אחיזה רחבה ואיתנה בקרקע ומקשה עליה לשקוע לתוך הקרקע ולהפר את האיזון של הבריכה המחזיקה את המסגרת העליונה בצורה יציבה וישרה.

 

דופן גבוה 135 ס"מ מהקרקע - עומק שחייה אופטימאלי.

פינות הבריכה סגורות עד סופן כדי למנוע איבוד מים ולהעלות את גובה מפלס המים, פינות הבריכה טלסקופיות

ומאפשרות ספיגה של זעזועים ברמה גבוה כדי למנוע נזק למסגרת והמבנה.

 

 

 

 

היתרונות בבריכות KD PREMIUM של © ZODIAC

 • איכות ניכרת לעין
 • ממבנה אסתטי וחזק
 • שטח שחייה אופטימאלי
 • הרכבה קלה ופירוק מהירים, מבנה ארעי שאינו מצריך רישוי*
 • אמינות ועמידות גבוה של החומרים
 • גלוון הכוללת תוספת של ציפוי מיוחד ברמה גבוה כנגד קורוזיה לכל חלקי המתכת בבריכה
 • בסיסים רחבים לרגלי התמיכות בבריכה
 • ערכת מסנן חול וצנרת איכותית כסטנדרט
 • סקימר לוכד לכלוכים צפים מקצועי התלוי על הדופן עם מתלה מתכת
 • נקודת ניקוז מים תחתונה
 • הכניסות ויציאות המים בבריכה כוללות פקקים
 • הכניסות והיציאות בדופן הבריכה בקוטר 50 מ"מ
 • הבריכה והחלקים מיוצרים בסטנדרטים של © ZODIAC
 • סט תיקון ליריעת הבריכה הכולל יריעה ודבק
 • רמה ואיכות טכנולוגית גבוה חומרים מרוכבים
 • **מותנה ברשות המקומית ובאופן ההתקנה

**מותנה ברשות המקומית ובאופן ההתקנה

 

 

אביזרי סטנדרט המסופקים בבריכות השחייה KD PREMIUM

 

 • הבריכה כוללת יריעה היקפית הבנויה מחומר מרוכב עם רשת כפולה חזקה ועמידה ביותר.
 • חיבורי הבדים וההדבקות בין היריעות בעלי ארבע שכבות.
 • סקימר חפנימי תלוי (רחפן הלוכד את הלכלוכים הצפים) כולל מאחז נשלף. *
 • כניסות ויציאות מים צינורות ומחברים מקצועיים ואיכותיים.
 • חלקי המתכת ואביזרי התמיכה מגולוונים ומצופים כנגד קורוזיה.
 • בסיסי רגלי התומכות רחבות ומעניקות יציבות ועמידות גבוה למסגרת.
 • פקקים לסגירת כל פתחי הבריכה סגירת הפתחים מאפשרת טיפול בצנרת ובמשאבות ללא איבוד מים.
 • סט תיקון הכולל יריעה ודבק להדבקה ולתיקון גם בתוך המים.

 

 

 

סקימר רחפן פנימי הסקימר (רחפן) לוכד הלכלוכים הצפים בבריכות KD PREMIUM מותקן על דופן הבריכה וניתן למקם אותו במקום נוח בתוך הבריכה. הסקימר המשוכלל בבריכות אלו מסופק כיחידה מקצועית, המקבילה לסקימר המותקן בבריכות שחיה בנויות או תעשייתיות.

 

עצות מועילות למיקום הבריכה

 •  לבחירת המגרש עליו תעמוד הבריכה ישחשיבות גבוה,להלן מספר טיפים שיהפכו את הרחצה בבריכה לחוויה בלתי נשכחת.

 • פני הקרקע חייבים להיות נקיים, ישרים, מפולסים, חלקים ויציבים.

 • הקרקע שעליה תעמוד הבריכה חייבת להיות מוכנה לפני הצבת הבריכה, הצבת הבריכה תעשה על קרקע שטוחה לחלוטין, חלקה ואופקית ללא חורים, בליטות או עצמים פוגעניים או חדים העלולים לפגוע בבריכה.

 • בחרו במקום שיש בו חשיפה לאור השמש בבוקר כדי להעלות את טמפרטורת המים.

 • המקום צריך להיות מוגן מרוחות הגורמות לאידוי מוגבר של המים ואובדן חום, רוח גורמת גם להרגשה לא נינוחה בעת יציאה מהמים.

 • רצוי למקם נקודת ניקוז בסמוך לבריכה.

 • נקודת מים למילוי הבריכה ונקודות חשמל רגילות פאזה אחת עם הארקה וממסר פחת בלוח החשמל לחיבור המשאבה מערכת המלח והרובוט במידה ויש. במידה ורוצים להתקין תאורה בבריכה יש לדאוג לשנאי מתאים בלוח החשמל.

 • הבריכות יכולת להיות מוצבות על דשא עשב חול שטח מרוצף חלק בטון מוחלק בתנאי שהתקיימו התנאים המוזכרים מעלה.

 • חובה להניח מתחת לבריכה יריעת הגנה או משטחי הגנה מיוחדים כדי ליצור משטח סטרילי ושכבת נוחות והגנה מתחת לרצפה אין להשתמש בקלקר שמיכות מחצלות וכל חומר שאינו מתאים אחר.

 • חומרים אלו נסדקים נשברים נרקבים מעלים ריח רע וגורמים נזק רב ורובד חיידקים מסוכן בסביבות הבריכה.

 

סקימר רחפן פנימי הסקימר (רחפן) לוכד הלכלוכים הצפים בבריכות KD PREMIUM מותקן על דופן הבריכה וניתן למקם אותו במקום נוח בתוך  הבריכה וכן לקבוע את גובהו לפי גובה המים הסקימר המשוכלל בבריכות אלו מובנה כיחידה מקצועית, המקבילה לסקימר המותקן בבריכות שחיה בנויות או תעשייתיות.

 

חשיבות הסקימר כשהוא מותן על דופן הבריכה מקנה לו יתרונות גדולים בשעה שהוא שואב וקולט לתוך סלסלת האיסוף שלו את הלכלוך הצף החרקים האבק ואת כל מה שצף על פני המים במהירות וביעילות ואינו מאפשר להם לשקוע בתוך המים ולנחות על קרקעית הבריכה.

 

לסקימר יעיל ואפקטיבי בבריכה יש חשיבות גבוה בשעה שהוא חוסך לכם עבודת ניקיון וניקוי הבריכה באופן שוטף..

 מעשיר את המים בחמצן וחוסך בכמויות הכימיקאלים בבריכה בשעה שהוא מעביר ומסנן כמויות גדולות של מים בזמן קצר לפני מסנן השערות ולפני מסנן החול ומאפשר להם להיות נקיים ולבצע את עבודתם ביתר יעילות ומהירות.

 

נקודת יניקה בסקימר הסקימר מצויד בנקודת יניקה פנימית המאפשרת לכם לשאוב ביעילות עם צינור צף ומטאטא יונק את הלכלוכים מתחתית הבריכה והקרקעית.

 

משקל הבריכה למשקל הבריכות ישנה חשיבות גדולה בראש וראשונה הוא מעיד על כמות החומר הרבה שהושקעה בבריכה אם מחברים את משקל הבריכות הגבוה של החברה רמת החומרים הרמה הטכנולוגית והאיכות הגבוה בה מייצרת חברת © ZODIAC את בריכות השחייה שלה מגיעים מיד למסקנה שמדובר במוצר איכותי ושונה מכל מה שקיים עד כה בשטח .

 

לדוגמא אם משווים את המשקל של שני בריכות בגודל דומה בריכת KD PREMIUM במידות רוחב 300 ובאורך 500 ס"מ רואים שמשקל הבריכה ללא אביזרים הצנרת מצע הסינון וללא האריזה הינו כ-  358 ק"ג לבריכה ברמה טובה אחרת ULTRA INTEX דגם 54482 במידות 549 ורוחב 274 ס"מ המשקל כולל את האריזה האביזרים המשאבה המסנן והצנרת שמשקלה הכולל 131 ק"ג.

 

ההפרש העצום בין משקלי הבריכות 227 ק"ג של בריכת KD PREMIUM מעל למשקל של בריכת INTEX מעיד על בריכה מסוג אחר בעלת עובי בד גבוה של המעטפת החיצונית עובי פנימי של מסגרת המתכת התומכת המיצבים מערכת הסינון רגלי הבריכה הבסיסים ושאר האביזרים בהם מצוידת הבריכה שהינם עבים חזקים ועמידים יותר מכל בריכה אחרת הקיימת בשטח וזאת לפני שעברנו על איכות החומרים ולתהליכים שהם עוברים כדי להקנות להם חוזק עמידות בשימוש אינטנסיבי למשך שנים והאבזור המסופק עם הבריכה.

 

כשגודל הבריכה עולה גדלים גם הפרשי המשקל האיכות העמידות והאבזור המסופק עם הבריכה לטובת בריכות KD PREMIUM וגדלים.

 

 

בטיחות והוראות שימוש בבריכה (הוראות חלקיות)

 • יש להקפיד על הוראות הבטיחות בבריכה בצורה קפדנית ילדים ואנשים שאינם יודעים לשחות חייבים להיות תחת השגחה של מבוגר ואדם אחראי, אין להניח לילדים לגשת או להשתמש בבריכה ללא השגחת מבוגר.

 • המשאבה והמסנן צריכים להיות במרחק בטוח מהבריכה, רצוי 3.5 מטר מדופן הבריכה.

 • חיבורי החשמל כשהם מותקנים מחוץ לבית חייבים להיות מוגני מים ולהתבצע ע"י חשמלאי מוסמך ובהתאם לתקן.

 • מערכת החשמל צריכה להיות מצוידת בהארקה וממסר פחת.

 • רצוי לשמור על סביבה נקייה מחפצים פוגעניים מחפצים העלולים לפצוע להביא נזק לאדם לציוד ולמערכת החשמל .

 • אין לקפוץ מדופן הבריכה או הסולם.

 •  יש לנהוג ולהשתמש בבריכה בהתאם להוראות הבטיחות והתחזוקה המקיפים המצורפים לבריכה והמוטבעים עליה.

 • יש להתקין את המסנן והמשאבה בהתאם ובמרחק המתאים לתקן הישראלי ובהתאם להוראות הבטיחות המצורפות לאריזה. ולא פחות מ 3.5 מטר מדופן הבריכה.

 • טכנולוגיה מתקדמת בחצר שלכם הרוכש בריכת KD PREMIUM נהנה ממוצר הבנוי בשיטות מתקדמות ,מהחומרים המשובחים ביותר בתחום זה בעולם המקנים לבריכה ולסביבתה חן ויופי חיצוניים עם עמידות גבוה .

 • בריכות KD PREMIUM מאפשרות שימוש פונקציונאלי למשך שנים.אין להסתובב בתוך הבריכה ומחוץ לה עם חפצים חדים או פוגעניים.

 • הבריכות מתאימות למגוון שימושים רחב ביותר החל מבתים פרטיים, צימרים, עסקים מסחריים, לימודי שחיה, הידרו תראפיה וכלה בשימושים נרחבים אחרים. יש להתאים את ההתקנה בהתאם לצרכי המקום והשימוש.

חברת ZODIAC הינה החברה המובילה בארגון הבריכות  היוקרתי הצרפתי  FPP.בריכות KD PREMIUM
מתוכננות ומיוצרות בצרפת בבריכות ניכרת היטב השאיפה לתרבות פנאי חדשנית עם טעם ייחודי ועמידה בסטנדרטים אירופאים מתקדמים.


ערכות הבריכות הסטנדרטיות שמספק המפעל מסופקות בסטנדרט גבוה ביותר תוך שמירה על איכות גבוה.


בריכות אלו מיועדות לשימוש חיצוני באוויר הפתוח ללא הגנה או תחזוקה וכבר מתהליך היצור הראשוני והן בנויות לעמידות וחוסן רב.


אנו מציעים את הקונספט האידיאלי, פרויקט אישי משפחתי יצירתי! בחברת שיא ספיד תימצאו צוות מקצועי משפחתי גדול עם ניסיון של 18 שנה בתחום המוקף ביועצים חיצונים מהדרגה הראשונה בישראל


צוותים חיצוניים להרכבה ובניה בחברה תמצאו צוותי בניה חיצוניים שאחריהם ניסיון וידע רב בבניית הקמת בריכות מתחמי רחצה ונופש.


מומחים בתחום הסינון מערכות מים ותאורה בחברת שיא ספיד נמצאים מומחים בשימוש בכימיקאלים מערכות אוטומאטיות תאורה.

 

 

לקוח נכבד, התמונות בעמוד זה הינם להמחשה בלבד - הבריכות אינם מסופקות עם אביזרי העץ, רצועת הקישוט מסביב לבריכה, הסולם שונה ומהמופיע בתמונות הסקימר תלוי בתוך הבריכה על הדופן . 

 

 

 

 

 

 

 

הדופן החזקה של הבריכה מאפשרת התקנת מערכות תאורה,סקימרים והתקנת אביזרים חיצוניים על דופן הבריכה 


 

כשאתם באים לשיא ספיד אתם באים למקום הנכון.

 

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי של בריכות ZODIAC POOLS בישראל
 בריכות השחייה להקמה עצמית הטובות בעולם.

2 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 1. KD PREMUIUM TECK 3 X 5
  KD PREMUIUM TECK 3 X 5
  מספר מוצר 715
  גובה : 135 ס''מ
  אורך : 589 ס''מ
  רוחב : 415 ס''מ

  הוסף להשוואה

 2. KD PREMUIUM TECK 3 X 7
  KD PREMUIUM TECK 3 X 7
  מספר מוצר 716
  גובה : 135 ס''מ
  אורך : 839 ס''מ
  רוחב : 415 ס''מ

  הוסף להשוואה

2 פריט(ים) הצג לעמוד
הצג כ: טבלה  רשימה  מיון לפי קבע סדר יורד
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה