בריכות עץ סדרת דגמי היהלום של שיא ספיד חדש !!!

חדש  !!!  בריכות עץ דגמי יהלום  עם האפקט האופטי  פשוט מדהימות  !!!

בריכות שחייה AZTECK בריכות יוקרתיות להתקנה בתוך הקרקע. מעל הקרקע. חצי בקרקע וחצי מחוץ לקרקע.

 

בחרו מקום תחת השמש אנחנו נספק לכם את השאר

 

חלום שהופך למציאות כדי לאפשר לכם ליהנות מהנאות המים בכל עת ולהכניס את השמש לחצר שלכם יצרה חברת ZODIAC הצרפתית את בריכות Azteck .

 

בריכות Azteck מאפשרות לאנשים שרוצים לרכוש בריכת שחייה ולהציבה במתחם שלהם או כאלה שהייתה להם בריכה בעבר לגלות שהפעם זה אפשרי שניתן להגשים את החלום ותוך זמן קצר ובתקציב צנוע אפשר להפוך את החלום למציאות ולבנות בריכת שחייה יוקרתית כזאת שכל פעם שתסתכלו עליה תתאהבו בה מחדש.

 

בריכות יוקרתיות ייחודיות במינם בריכות השחייה מדגמי  Azteckשל חברת ZODIAC הצרפתית הינן ייחודיות במינם,צוות של אנשי מקצוע נלהבים, העובד יותר מ - 30 שנה בתחום המבדיל את עצמו ללא הרף על ידי איכות נועזת וחדשנות מתקדמת.

 

מסגרת מעץ או אבןMaxiwood מרוכבת   מחומרים מרוכבים Composite עץ המסגרת המשמש לבניית הבריכות,הינו מוצר ייחודי שילוב - של תערובת עץ (65% קמח עץ) ופולימר (פולימר% 35).

בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

שילוב של שני חומרים אלו יחד הודות לפולימר היצוק בהם יוצר עץ נעים למגע איכותי ביותר אסטטי, עץ עם עמידות גבוה שאינו צורך תחזוקה. עץ מרוכב.

 

מסגרת מגן מבודדת מסגרת העץ החיצונית מגנה על הדופן הפנימית של הבריכה ועל מסגרת המתכת מפגעי מזג האוויר הצנרת חוטי החשמל וכל האביזרים הפנימיים הנמצאים בין מסגרת המתכת הפנימית לבין דופן העץ המרוכבת.ויוצרת מעטפת של בידוד השומר על טמפרטורת המים בבריכה.את ציפוי העץ או דמוי האבן מתקינים בחלקים של בריכות Azteck הבולטים מפני הקרקע.

 

בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

היתרונות של ציפוי דמוי עץ או אבן מרוכבת בריכות השחייה Azteck מסגרות עץ חיצונית טבעי לבריכות מורכבות בדרך כלל בבריכות היוקרתיות ביותר הנבנות כיום באירופה בארה"ב ובעולם כולו מקנות לבריכה מראה קלאסי יוקרתי המשלב בין הטבע לבריכה .לעץ הטבעי יתרונות משלו אך החסרונות בו רבים התבלות מהירה, שינוי צבע. העץ נאכל ומקבל שריטות ועיוותים. פגיע לפגעי מזג האוויר לחומצות ולכימיקאלים. יוצר שבבים. ובשעה שהוא מושרה זמן ארוך במים מקבל ריח רע נירקב ודורש טיפול.

 

הלוחות דמויי העץ המרוכב המשולבים בבריכות השחייה Azteck עמידים בפני לחות ריחות רעים פגעי מזג האוויר, ריקבון, ואינם רגישים לכלור וחומצות עמידים בפני עובש, פטריות, חרקים, טרמיטים וחיידקים.הם מצטינים בעמידות גבוהה כנגד עיוותים, מכות, ופטורים משבבים. ההתנגדות העץ לשחיקה וחבטות שווה לזה של עץ אלון.

 

עץ ללא טיפול השימוש בעץ שלנו בבניית הבריכות מבטיח אריכות ימים ללא תחרות, אינו מכיל חומרים רעילים אינו דורש טיפול תקופתי או שנתי כנגד פיטריות או חרקים. הניקוי והתחזוקה קלים מאוד ואינם מצריכים טיפול ספציפי כל שהוא.ניתן לקבל את העץ או האבן במבחר צבעים או צורות עיבוד (חלק מהצבעים והעיבודים הם אופציה וכרוכים בתשלום נוסף).

 

ציפוי העץ החיצוני בבריכות  zteckA  נושא אחריות של 10 שנים

 

היתרונות בדופן כפולה של בריכות Azteck הדופן הכפולה בבריכות השחייה של Azteck מקנה יתרונות עצומים שאינם קיימים בבריכות אחרות.

 

שמירה על הדופן הפנימית הדופן הפנימית של הבריכה נשמרת מפני פגעי מזג האוויר. הגישה קלה ביותר לאביזרים לחוטים ולצנרת. כל האביזרים מוגנים בין שני הקירות ואינם פגיעים.המעטפת החיצונית שומרת על בידוד מעולה קרירות בקיץ וחום בחורף.הדופן הכפולה משמשת כבידוד ומגנה על הצנרת חוטי החשמל הסקימר ומעברים של כניסת ויציאת המים מהבריכה.

 

גישה קלה לתקלות בשעת תקלה פשוט פותחים בקלות את מכסה הסף העליון של הבריכה ומפרקים את הלוחות המרכיבים את הקירות החיצוניים ואפשר ליראות ולאתר תקלות או נזילת מים בקלות וביעילות ולתקן אותם.

 

יתרון עצום בבריכות טיפוליות או מחוממות המעטפת הכפולה שומרת על בידוד מעולה המוריד את עלויות החימום ומאפשר שמירה על טמפרטורה קבועה ויציבה המאפשרת חיסכון ניכר באנרגיה ובכסף.

 

בריכת Azteck אובאלית מעל הקרקע בתוך מיבנה מקורה

 

שדרוגים ותוספות בבריכה בשעה שרוצים לבצע שדרוגים בבריכה המותקנת מעל האדמה פשוט פותחים כמה שלבים בקיר מבחוץ ניתן להוסיף אביזרים או תאורה מוסיפים משדרגים וסוגרים מחדש הכול פשוט וקל עוד יתרון מוצלח של חברת ZODIAC.

  בריכות Azteckמיוצרות בצרפת מוצר צרפתי בריכות Azteck מתוכננות ומיוצרות בצרפת בבריכות ניכרת היטיבה השאיפה לתרבות פנאי חדשנית עם טעם ייחודי ועמידה בסטנדרטים אירופאים קלאסיים מתקדמים.

 

מדוע לבחור בריכה מחומרים מרוכבים מהם בנויות בריכות Azteck...

 

יצור בסביבה ירוקה ושמירה על ערכי הטבע חומר הגלם המורכבים בבריכות Azteck על ידי השותפים של ZODIAC, המייצרים את העץ המשולב בבריכות השחייה מורכב מעצים ומחומרים ממוחזרים המגיעים ממנסרות העץ באירופה (נסורת ושבבי עץ), ובכך תורמת חברת ZODIAC לשמירה על כדור הארץ

 

 שימוש בחומרים ממוחזרים וללא פסולת תעשייתית החברה שואפת לצמצם למינימום את כריתת העצים ולא משתמשת בתהליך היצור אפילו בעץ אחד, בתהליך הבניה של הבריכות לא מיוצרת שום פסולת תעשייתית, כל השאריות שנשארות משמשות לשימוש חוזר.

 

צבעים טבועים בגווני הטבע הצבעים של העץ בבריכות Azteck נעשים בהשפעת השמש למעט כהים וזה מוסיף להם נופך מיוחד אשר אינו פוגם באסטטיקה או בחוזק החומרים.הצבעים של הדפנות החיצוניות מוטבעים בעץ ונשארים שם במשך השנים כמעט ללא שינוי כל שהוא.

 

בריכות שחייה יוקרתיות בריכות שחייה בשילוב מסגרת עץ חיצונית נחשבות בעולם כבריכות היפות והיקרות ביותר בתחומם, העץ או הטקסטורה החיצונית המשולבת במעטפת החיצונית של הבריכות מוסיפה להן חן אלגנטיות וקושרת אותם לסביבה לטבע או לריהוט בצורה נקייה ואסטטית.

 

 

יתרונות בבניה של בריכה המצופה בדמוי עץ מרוכב

 •  מבנה חיצוני ופנימי אסתטי ויוקרתי.

 •  מסגרת חיצונית שאינה דורשת טיפול.

 •  מבנה חיצוני שאינו דורש תחזוקה.

 •  עמידות גבוה לקרינת UV ושחיקה.

 •  עץ ללא שבבים.

 •  עץ עם טקסטורה טבעית וציפוי חיצוני נעים למגע.

 •  עמיד לטרמיטים וחרקים.

 •  עמיד בפני פגעי מזג האוויר.

 •  עמידות טובה למכות ופגיעות.

 • גישה קלה לדופן הפנימית.

 • שמירה על האביזרים במערכות המים החשמל והמעטפת הפנימית.

 • בידוד מעולה חיסכון באנרגיה ובאמצעי חימום.

 • מבחר צבעים ועיצובים מאפשר התאמה אישית.

בריכת שחייה יוקרתית של Azteck פרויקט אישי משפחתי יצירתי אנו מציעים את הקונספט האידיאלי, פרויקט אישי משפחתי יצירתי!

 

בשיא ספיד תמצאו מומחים בתחומים רבים סינון מערכות מים. שימוש בכימיקאלים מערכות מכאניות ואוטומאטיות תאורה במתח נמוך.רובוטים. מערכות חיטוי מתקדמות ואוטומאציה. כשאתם באים לשיא ספיד אתם באים למקום הנכון החברה נבחרה ע"י קונצרן ZODIAC העולמי ונציגיו באירופה לאחר כ -50 שנה של יצור באירופה ובעולם כיבואן מפיץ ובונה בלעדי של בריכות  ZODIAC בישראל.

 

מבחר ענק של דגמים וצורות בנייה מודולארית

 בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

 

בריכות מודולאריות בריכות השחייה של Azteck הינם בריכות מדולריות המאפשרות בחירה רחבה של צורות מימדים ועומקים.בנית בריכת שחיה אישית לפי רצונכם.

 

מבחר אפשריות בנייה את הבריכות של Azteck אפשר לבנות בדרכים הבאות:

 1. בתוך האדמה

 2. חצי באדמה וחצי מעל האדמה בצורה חלקית

 3. כל הבריכה בחוץ על האדמה

הכול מותר ואפשרי.

 

בריכות חזקות ואסטטיות בריכות Azteck חזקות אסטטיות השימוש בחומרים אצילים וטבעיים מאפשר לשלב אותם בצורה מושלמת בגינה עם צמחיה במרפסת בפטיו או בבית. הבריכות מסופקות במבחר גדלים וצורות כך שכמעט כל אחד יכול לבחור את הצורה והגודל המתאימים לו. מודלים אלו הינם באמת דגמים מודולאריים המאפשרים מגוון רחב ביותר של אפשריות.

 

מבחר רחב של צורות מאפשר לכם אישית לשלב את הבריכה בשטח וליצור איזון מושלם עם הבית החצר והגינה שלכם. בתוך הבריכה אתם יכולים להתפרע בגדול מבחר ענק של ציפויים לבחירה (אופציה) עם טקסטורות משגעות במבחר צבעים ושילובים ענק.

 

 הציפוי הפנימי הווניל - LINER בבריכות Azteck ניתן להזמין את הציפוי הפנימי של הבריכה הווניל בצבעים ובטקסטורות שונות הצבעים הבסיסים איתם מסופקת הבריכה הינם בצבעים כחול, חול, לבן, ירוק, ניתן לקבל מתוספת תשלום צבעי פסיפס שונים. או צבע אחד עם מסגרת עליונה היקפית בצבע שונה או עם פס עיטור עליון FRIEZE .

 

 בריכות עם ציפוי חיצוני דמוי אבן בבריכות עם קירות חיצוניים ניתן לקבל מגוון טקסטורות חיצוניות: בדוגמת: צורת אבן "סטון" מול (אבקת אבן / עם שילוב של רכיב שרף) ועוד...

 

את בריכות Azteck ניתן לקבל בכמה צורות

 

להורדת קטלוג טכני של מידות לכל דגמי הבריכות לחצו כאן.

 

בריכה עגולה הבריכות העגולות בבריכות Azteck משלבות - חוסן - אלגנטיות בטיחות – ידע – וניסיון רב. בריכות Azteck בדגמים העגולים מציעות צורות חלקות יפות ואסטטיות המשתלבות בצורה הרמונית בסביבה.

 

מודלים שונים בקטרים קטנים וגדולים, גבהים ועומקים שונים. הבריכות מספקות מרווח לגינון עיצוב הצבת ריהוט מסביב לבריכה חשיבה וביצוע נכון מאפשרים התקנה ושילוב הבריכה גם בגינה או מתחם בגודל צנוע.

 

הבריכות העגולות מאפשרות הקמת בריכה לאלה שאוהבים משחקי מים ושחייה עם הילדים הקטנים בתקציב קטן המשלב מים כיף ופרויקט מציאותי, מתאים וזמין תוך זמן קצר. בבריכות העגולות של Azteck יש את כל התכונות של בריכות גדולות משולבות בבריכה קטנה או בינונית, ואת הלוק והעיצוב שעושה את זה בבריכות השחייה העגולות מדגם evolutive. תמצאו פתרונות לפרויקטים היצירתיים שלכם.

 

בריכות Azteck דגמים בצורה אובאלית

 

דגם אובאלי  של Azteck בריכות מדגם זה משתלבות באלגנטיות בגן ובחצר,לא משנה מה הארכיטקטורה של הבית, עכשוויות טרנדית או מעוצבת בסגנון האזור המקומי.

 

בריכות בצורת אליפסה מוצקות פשטות בניה מהירה ונוחה

 

צורה אידאלית צורת האליפסה אידיאלית עבור הרפיה פנאי וספורט עבור צעירים ומבוגרים פעילות הידרותרפיה וואטסו' ג'והרה ריקוד במים, ומעולה גם בשביל הכיף ושחייה רציפה. בדגמים לבניה מעל הקרקע בקטעים הישרים מותקנות רגלי תמיכה מברזל יצוק בצדדים המעניקים לבריכה יציבות וחוזק.

 

בריכות Azteck דגמים מלבניים או ריבועיים

 

בריכות שחייה מלבניות או מרובעות המשלבות יצירתיות דמיון התאמה אישית בריכות מדגמים אלו הינם בריכות קלאסיות המשלבות צורות יפות חלקות טבעיות המשתלבות היטב עם כל סגנון ויוצרות הרמוניה נפלאה בכל מקום שבו תניחו אותם.

בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

 

בריכות השחייה המסורתית חזקות במיוחד קלות לבניה ולשימוש מעניקות ניצול מושלם של השטח עם כל סגנון. צורת הבריכות הקלאסיות מעניקות בריכה מושלמת היכולה להתאים לכל סביבה, כמו גם לצרכים ספציפיים של הרוכש.

 

בריכות בהתאמה אישית היכולות לבטא את המעורבות שלכם עוד בשלב התכנון והיצירה ההתחלתית. הבחירה שלכם יכולה להתבטא בסגנון.. בצורה...בצבע...בתאורה..בצבע ובטקסטורה של הציפוי הפנימי והחיצוני, בדלפק הקיפי עם נוכחות. מערכת שחיה נגד הזרם..או אפשרויות אחרות. צורות המלבן והריבוע מאפשרות התקנת תריס בטיחות מכאני או חשמלי אוטומאטי למניעת כניסת אנשים וילדים לבריכה הנתמך על ידי בסיס ראש אדן רחב בראש הבריכה.

 

 

 פרזול מנירוסטה רגלי תמיכה במקומות הישרים

 

 

התקנת בריכת שחייה Azteck מהירה ב – 10 שלבים !!

 

הדגמים של Azteck מאפשרים התקנה ועיצוב סטנדרטי של בריכת השחייה או עיצוב הבריכה מיוחד תפור לפי מידה. צורה מקורית או עיצוב בהתאמה במחלקת הפיתוח של Piscines ment ADEVA Environne- בצרפת יכולים לבצע כמעט הכול.

 

מחלקת הפיתוח בחברה לוקחים את כל האתגר להפוך את הרכבה של הבריכה שלך לקלה ככל האפשר, במהלך התכנון לוקחים גם בחשבון את תצורת המקום של ההתקנה. מסגרת הבריכה עשויה פלדה עבה מצופה השלד והמבנה החזק מבטיחים בריכה מוצקה הכוללת מערכת אמינה ואריכות ימים.

 

 מעבר חלקי הבריכה דרך דלתות וחלונות סטנדרטיים כדי לאפשר התקנה כמעט בכל מקום חשבו במחלקת הפיתוח של Azteck על הכול. את הרכיבים של הבריכות שלנו,אין בעיה להעביר דרך הדלתות והחלונות הסטנדרטיים של הבית . הכול עובר ללא כל הקושי דרך הפתחים התקנים של הבית מצב זה מאפשר בניה והקמת בריכה במקומות בעיתיים שאין אליהם גישה חיצונית או גישה בעיתית..

 

יעוץ לפני ההתקנה למרות ההתקנה הפשוטה והקלה אנו ממליצים להתייעץ איתנו או עם אחד המתקינים המורשים של החברה לפני ובעת התקנת הבריכה אתם תגלו שהעצות שלנו תורמות מועילות ושימושיות.

 

הקמת הבריכה בשלבים

1. בחירת המקום מדידה

2. סימון יתדות ומיקום סופי


3.חפירה לפי הסימון והעומק

4. יציקת הרצפה בבטון

5. זיהוי הרכיבים והרכבה לפי תוכנית

6.הרכבת מסגרת הבריכה לעמודים

7.הרכבת המסגרת בדיקת אלכסונים

8. הרכבת המעטפת הפנימית

9. התקנת מעטפת העץ מסביב למסגרת

10. הרכבת אדני הרף בחלק העליון של המסגרת

11. התקנה של הסולם מערכת הסינון, מילוי מים.

12.נכנסים לשחות בבריכה שיהיה בהצלחה ובכיף!

 

מבנה חזק ביותר ומצטיין ביציבות ובעמידות יוצאת מגדר הרגיל, מסגרת הפלדה מגולוונת ומצופה בחומרים עמידים כנגד חלודה בתוספת הרכבת החלק העליון יוצרת מיבנה בעל חוזק אימתני ועמידות רבה.המדף העליון מקנה לחלק העליון של הבריכה צורה יוקרתית ומאפשר להניח חפצים בצורה נוחה ויציבה על שפת הבריכה במידה שהיא אינה שקועה כולה בתוך האדמה או שאתם מעדיפים לבנות למעלה משהוא אחר.

 

יתרונות נוספים של בריכות Azteck

 

סולם בטיחותי סולם באיכות גבוה הכולל סולם פנימי מתוך הבריכה מנירוסטה משובחת. מבחוץ סולם איכותי ונוח הבנוי מעץ מרוכב וכולל ידיות תמיכה מנירוסטה ומדרגות רחבות ונוחות. בחלק החיצוני כיסוי בטיחותי לסולם ( אופציה) כדי למנוע כניסה לא רצויה לבריכה.

 

בטיחות בבריכה מלבד סולם בטיחות המגן מפני כניסה לבריכה ניתן להזמין כיסוי בטיחות עליון כיסוי חורף מאסיבי שניתן לנעול אותו ע"י מנעול וכבלי פלדה. או תריס עם מתקן לגלגול ידני או חשמלי אוטומאטי עם מפתח המכסה את פני הבריכה ומגן מפני כניסת אנשים ובעלי חיים.

 

*התקנה בכל מצב גובה בשל חוזקם ועמידותן של הבריכות ניתן להתקין את בריכות השחייה Azteck  בכל מצב גובה רצוי מפני הקרקע לפי שיקול דעתכם והמצב הרצוי בשטח. * יש לבחור את הדגם הרצוי לפי מצב ההתקנה הרצוי.

 

את הבריכות של Azteck ניתן להתקין גם על קרקע יציבה בלי רצפת בטון או על מצע חול.

 

 

לבחירה מספר מצבי התקנה של הבריכות:

 1. Onground הבריכה כולה נמצאת מעל הקרקע גובה מרבי של 140 ס"מ

 2. Inground  הבריכה כולה נמצאת בתוך הקרקע. גובה מרבי של 140 או 165 ס"מ.

 3. חצי Inground מחצית מהבריכה נמצאת בקרקע ומחציתה מעל הקרקע. גובה מרבי של 140 או 165 ס"מ.

 4. הטמנה מדורגת חלק מהבריכה נמצא בקרקע וחלקה בחוץ באופן מדורג. גובה מרבי של 140 או 165 ס"מ.

 

 

 

שילוב של העץ המרוכב ונירוסטה מקנה לבריכה לוק שלא תמצאו באף בריכה אחרת.הבריכה מצוידת באביזרי גימור מיוחדים המוסיפים לה חוזק ויופי.בפינות הבריכה ובחיבורים נמצאים טבעות עגינה וקשירה המאפשרים קשירה ואבטחה לכיסויים שונים כולל כיסוי ביטחון לבריכה ותריס ביטחון.

 

אסטטיקה ושילוב חלקי נירוסטה בבריכות בריכות Azteck מצטיינות באסטטיקה גבוה רכיבי הגימור המשולבים בבריכה מקנים לה מראה אלגנטי ומוסיפים לה חוזק ופונקציונאליות גבוה.

 

מסגרת הבריכה והקירות מסגרת הבריכה והמרווח הגדול בין הקיר הפנימי לציפוי החיצוני מאפשרת הטמעת אביזרים וצינורות בין הקירות בצורה אסטטית ויעילה.

 

המסגרת הפנימית הבנויה מאל מתכת מגולוונת עם עובי דופן עבה ביותר מצופה בחומר נגד חלודה חזקה ביותר ומסופקת כבר עם מקומות המוכנים לפתיחת פתחים לשאיבה וניקיון פתחים לאינלטים ( מקפה ) הדוחפים את המים או מקום למיקום מערכת לשחייה נגד הזרם.

 

 

 כיסוי בטיחות חשמלי

 

אפשריות לתוספות ואביזרים לבריכות Azteck מגוון אביזרים ענק המאפשר לכם לאבזר ולציד את הבריכה כרצונכם, לבריכות מיגון כיסויים לקיץ לחורף כיסוי בטיחותי תריס בטיחותי לכיסוי מכאני או חשמלי, רובוטים לניקוי הבריכה. משאבות חום.מחממים שונים. קולטים סולאריים.מערכות שחיה נגד הזרם.מערכות לחיטוי במלח או בכלור חיטוי בחמצן. ומגוון גדול של אביזרים לניקוי חיטוי ושימוש בבריכה.

 

חיבור הצנרת והעברת חוטים בקירות המבנה של הבריכה הכולל עמודים וזקיפים מיוחדים מאפשר העברת צנרת קשיחה וגמישה בקוטר גדול חוטים למערכת החשמלית ואחרת בקלות בצורה מהירה ואסטטית ומהירה.

 

 
מסגרת מתכת ועמודים מסיבים        מקומות מעבר מובנים לצנרת ולחשמל מסגרת פנימית מאל מתכת חזקה 

 

גישה קלה ביותר למערכות ולצנרת במקרה של תקלה או הוספת איבזור פותחים את הקיר החיצוני במידה והבריכה מוקמת מעל הקרקע וכל המערכת גלויה לפניכם,בזמן שהבריכה טמונה בקרקע תוואי הצינורות והחווט ידוע מראש והגישה אליהם יכולה ללא חיפושים מיותרים. מצב זה מאפשר גילוי ותיקון תקלות קל ומהיר.

 

סינון וסחרור מים בבריכה מסננים Filtrations

מיגון מערכות הסחרור הסינון והמסננים שניתן להתקין בבריכות Azteck הוא עצום אנחנו מקפידים להתקין בבריכות את המסננים והמשאבות הטובים בעולם מתוצרת הוורד HAYWARD ארה"ב. או מתוצרת WINNER ספרד.

 

פתחים מובנים בדופן פתחי שאיבה והחזרת מים היקפיים. מקום לחיבור שואב לכלוך פנימי עם חיבור לדופן,מקומות לקיבוע תאורה ופנסים.ההכנות מאפשרות התקנה נקייה אסטטית ומסודרת המאפשרת גישה קלה ביותר למקום בזמן תקלה.

 

 בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

מיקום אביזרים אידיאלי מיקום האביזרים במקומות הנכונים מקנה לבריכה זרימה וסחרור אמיתי ונכון של המים החוסך לכם בחשמל חומרים ועבודה ומקנה למים חיים וצלילות מדהימה.את הרצפה בבריכות ישרה המבנה החכם מאפשר לבנאי הבריכה יציקה או מילוי חול קל ונוח של הרצפה לפי רצון המזמין.  

 

 

בריכה זודיאק, בריכות ZODIAC, אצטק, AZTECK

היצרן הינו חבר ב - (הפדרציה des Professionnels דה לה פיסין) הפדרציה הצרפתית המקצועית היוקרתית לבריכות שחיה.

 

 

 

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי של בריכות Zodiac בישראל בריכות השחייה הטובות בעולם.

 

 

חברת שיא ספיד ו- ADEVA Environnement Piscines יצרן הבריכות, שומרות לעצמם את הזכות לשנות או להסיר כל מודל בריכה או אביזר באתר

או בקטלוג או בפורמט הדיגיטאלי זה ללא הודעה מוקדמת.

צבעי העץ או האבן עוברים אינדיקציה והם עשויים להשתנות במשך הזמן.

יש לבדוק לפני ההזמנה את זמן האספקה והזמינות של הבריכות והאביזרים.

התמונות והצבעים הינם להמחשה בלבד ואינם מבטאים בהכרח את המוצר.

לא נמצאו מוצרים תואמים את הבחירה.
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה