בריכה מדגם Tal Super Strong באורך 566 הרוחב  306 ובעומק של 125 ס"מ בקרית גת

בגלריה המוצגת לפניכם תוכלו לראות אך חברת שיא ספיד לוקחת בריכה עם מבנה סטנדרטי במידה המתאימה כמעט לכל חצרות הבתים בישראל והופכת אותה ואת המקום בו היא בנויה למתחם יוקרתי מעוצב המעניק הנאה לכל בני המשפחה.

בבריכה הותקנו מספר אביזרים ומערכות המעניקים לרוכש תפעול שוטף אוטומטי כמעט ללא מגע יד אדם.

מערכת מלח ממוחשבת A3 כולל בקר PH ובקר כלור Aqua-Blue-Plus השומרת  באופן תמידי על חיטוי וניקיון הבריכה מחדקים המערכת מותקנת בחדר המכונות על קו המים אחרי המסנן וכוללת מערכת פיקוד ובקרה ממוחשבים כולל מערכת אוטומטית השואבת חומצה טכנית מתוך מיכל מעבירה אותה דרך המערכת ותוך כדי כך מסירה ממנה את האבנית מנקה אותה ומזריקה לתוך מי הבריכה כמויות מדודות של חומצה המאזנת את החומציות ה- PH  בבריכה.

מערכת סינון וסחרור מים חזקה ויעילה  המערכת מורכבת ממשאבה בעל עוצמה גדולה אחד כ"ס המספקת כ – 20 קו"ב לשעה המשאבה שואבת את המים מהבריכה דרך סקימר מתקדם הנמצא בפינת הבריכה והלוכד את כל הלכלוך הצף קודם לפני שהוא מגיע למסנן השערות של המשאבה  המים עוברים דרך מסנן חול גדול הכולל מצע קוורץ מקרוני הלוכד את שאריות הלכלוך ומעביר לבריכה מים מסוננים ונקיים.

סולם נירוסטה בעל ארבע שלבים כדי לאפשר כניסה ויציאה מהבריכה בנוחיות הותקן סולם נירוסטה הממוקם במקום נוח ואינו מפריע לפעילות בבריכה תופס שטח מזערי ומקנה לבריכה אסטטיות גבוה.

סולם נירוסטה נשלף המאפשר הצבה והורדת הסולם בשעת הצורך.

כיסוי סולארי מתקדם בבריכה הותקן כיסוי סולארי בעובי 600 מיקרון הכיסוי קל מאוד לפריסה ואיסוף  ע"י אדם אחד משום שהוא צף על המים הכיסוי מגן על הבריכה מפני לכלוך התאיידות של המים קרינה אולטרה סגולית המעודדת את התרבות החיידקים במים, הוא שומר על טמפרטורה יחסית קבועה ומעלה את טמפרטורת המים בכמה מעלות בהתאם לקרינה המצויה באותה עת הכיסוי נצמד למים ואינו עף גם ברוחות חזקות.

רובוט חשמלי המנקה את הרצפה הקירות וקו המים באופן אוטומטי במשך שעת עבודה אחת בכל יום הרובוט מתחיל לפעול בשעה קבועה מנקה ומבריק את הרצפה והקירות במשך שעה עד להפעלה הבאה ביום שלאחריו.

חדר מכונות מרווח ויעיל בצד הבריכה מתחת לדק הותקן חדר מכונות מרווח המאפשר למפעיל הבריכה בקרה והפעל של כל מערך המכונות והחומרים בבריכה במקום אחד חדר המכונות היעיל מקנה למפעיל הבריכה שליטה קלה על כל המערך ממקום אחד נגיש המגובה בלוח חשמל המאפשר לו לקצוב בצורה חכמה את זמני ההפעלה של כל מכשיר בבריכה בצורה ממוחשבת וללא בזבוז זמן ועבודה תוך חיסכון ניכר בחומרים עבודה וכסף.

דק ושבילי גישה מעץ אורן מעובד  דק הבריכה נבנה מעץ שאינו דורש תחזוקה וצביעה מדי שנה והוא עמיד ביות לפגעי מזג האוויר למשך שנים הדק נבנה בצורה חכמה המעניקה לבריכה מראה יוקרתי ושונה. הברגים סמויים מן העין הפינות והזוויות נבנו מחומרי גמר מיוחדים המקנים למתחם מראה אסטטי ויפה.

משאבת חום בהספק 10 קוו"ט לצד הבריכה הותקנה משאבת חום חכמה לחימום המים במשך כל השנה .

מעבר אדם מסביב לבריכה פיתוח זה שהוא פיתוח בלעדי של חברת שיא ספיד מקנה לרוכש שקט נפשי גדול מבלי להזדקק לעזרת בעלי מקצוע שונים במהלך השנים הוא מאפשר מעבר לכול היקף הבריכה המעניק למפעיל מבט על כל חיבורי הצנרת החשמל והאביזרים מתחת לדק כך שהוא מאפשר תיקון עצמי של נזילות שדרוג החלפה הוספה ושינוי של אביזרים באופן עצמאי  תוך פיקוח ויזואלי מלא על כל המערכות  המקיפות את הבריכה דבר שלא קיים באף קונספט אחר.

שיא ספיד יודעים לעשות את זה נכון ובזמן.
שיא ספיד בע"מ מקצוענות עד הפרט האחרון !!!

 

צלצלו ותתחילו להנות 08-9350022.

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה