בריכת שחייה Bestway Steel Pro Frame Pools 366X122 כולל משאבה ומסנן חול

מספר מוצר 2108


בריכת שחייה Bestway Steel Pro Frame Pools 366X122 כולל משאבה ומסנן חול

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספותתכולת האריזה

מבנה צינורות ומחברי מתכת מגולוונים ומצופים כנגד חלודה, יריעת PVC TRITECH בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה,משאבה עם מסנן חול בהספק 530 גלון 2,006 ליטר שעה,יריעת הגנה תחתונה. כיסוי עליון.  סולם שלבים בגובה 122 ס"מ ,זוג צינורות שרשורים,ארבעה חבקים לצינורות,שני מחברי דופן.*המחיר אינו כולל את מצע הסינון.

יצרן Bestway
סדרה Steel Pro
גובה דופן (ס"מ) 122 
קוטר (ס"מ) 366
תכולת מים (ליטרים) 10,250
הספק משאבה (ל"ש) מסנן חול 530 גלון (2,006 ליטר שעה)
זמן הרכבה (דקות) 20
משקל (ק"ג) 58.3


לקוח נכבד, לפגישת יעוץ והצעת מחיר לבריכה יש לתאם פגישה מראש.


מספר פריט פנימי: 4042

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:2,399 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

הדגמים החדשים והמשופרים של בריכות  Bestway Steel Pro Frame Pools  לשנת 2018 

הינם דגמים חדשים ברמות של בריכות יוקרה, אלו בריכות מהדור החדש עם גימור עיצוב ורמת איכות גבוה ביותר, המבנה מאסיבי ועמיד ביותר השלד בנוי מצינורות עגולים מגולוונים ומצופים בכמה ציפוים כנגד חלודה דבר המעניק להם עמידות וחוזק רב לאורך זמן הרכבה והפירוק קלים ומהירים ביותר, הדופן העליונה חזקה ביותר וחלקה ומעניקה לבריכה מראה אקסקלוסיבי ביותר וכן מאפשרת התחברות טובה לדקים וחיפויים מעץ, היריעה החיצונית בצבע כחול, הבריכות מעוצבות בצורה המאפשרת לכם לנצל בצורה מקסימאלית את השטח המיועד לבריכה בביתכם המבנה חזק ביותר ומאפשר שחיה והנאה משפחתית אדירה לאורך שנים במינימום הוצאות. כמו בדגמי בריכות השחייה המובילות של החברה, המשווקים בכל העולם ובישראל כבר מספר שנים רב בהצלחה מרובה, מבנה הבריכה החיצוני עשוי מיריעה משוריינת HEAVY DUTY בעלת שלוש שכבות  TRITECH המעניקה לבריכה עמידות יוצאת מגדר הרגיל וחוזק עצום, היריעות מוגנות קרינה ויש בהם גמישות המאפשרת את הקיפול ואחסנת הבריכה בסוף העונה, המסגרת החיצונית הבנויה ממתכת אל חלד מגולוונת מוגנת ומצופה כנגד חלודה מקנה למבנה עמידות לאורך שנים מפני קורוזיה (חלודה) ויוצרת מבנה חזק ועמיד ביותר, ההקמה קלה ביותר אין צורך במיומנות או בכלים כל שהם החלקים המותאמים מתחברים בניהם בקלות וללא מאמץ הנעילה בין החלקים נעשית באופן חלק וקל,. הבריכות מסופקות עם פלג ניקוז מים גדול המאפשר לנקז את המים בקלות ונוחיות מהבריכה, הבריכות מסופקות עם מגוון אביזרים גדול ברמה גבוה מהמקובל ,חוברת הדרכה המפרטת את שלבי ההרכבה והאחזקה. חברת שיא ספיד מקפידה להחזיק במלאי את מירב החלפים, אביזרי תיקון, ערכות בדיקה למים, חומרים לטיפול וחיטוי. מצופי כלור, מלח, דבקים, משאבות פילטרים ויריעות לתיקון. את הבריכות תוכלו לקבל עם מערכות סינון ומשאבות שונות כמפורט בכל דגם.

בריכת מסגרת הפלדה המגולוונת של Bestway בקוטר של 366 ובגובה של 122 ס"מ

בריכה המסגרת העגולות של Bestway הינם שם דבר בעולם בשל המחיר האטרקטיבי החוזק העמידות אופן ההקמה השימוש וההנאה המרובה שהיא מעניקה למשתמשים, הדגמים של הבריכות העגולות של Bestway הוכתרו כמה פעמים בסקרים שנערכו אצל מספר צרכנים רב בכמה מדינות בעולם כקניה משתלמת וטובה. הממדים הנוחים של בריכת Bestway 366X122 והמקום האופטימאלי והקטן שהיא תופסת בחצר הבית מעניקים לה יתרון  גדול.

 

פורמט פופולארי של בריכות מסגרת עגולות

בריכת המסגרת העגולה של Bestway בקוטר 366 ס"מ ובגובה 122 ס"מ היא בריכה מאוד פופולארית בשל המסגרת היציבה שלה המעניקה למשתמשים נוחיות  ביטחון והנאה  גדולה הבריכה המכילה 2,708 גלון 10,250 ליטרים של מים מספיק גדולה לשמש את הצרכים של משפחה קטנה ובאותו זמן להשאיר מספיק מקום בחצר הבית למעבר ושימושים אחרים.

 

 

 

בריכת מסגרת עם רשת ארוגה בצפיפות גבוה וקירות מפוליאסטר משוריין TRITECH עם שלוש שכבות ארוגות וצפופות

בריכות עגולות הבנויות ממסגרת המתכת של 366X122 Bestway רמה אחת מעל כולם בריכות אלו ידועות ברמת האיכות המעולה שלהם יריעת המעטפת מורכבת משלוש שכבות TRITECH הכוללת שכבת ביניים מרושתת ארוגה צפופה ביותר חזקה ועמידה מפוליאסטר ושתי שכבות חיצוניות של בד PVC חזק ועמיד כנגד קרינת UV  חומצות ומלחים.

 

 

מסגרת המתכת של Bestway מספקת בסיס יציב וחזק לכל בריכות המסגרת

מסגרות המתכת של בריכות Bestway מעניקות לבריכה את החוזק והיציבות, מסגרת המתכת היא הבסיס עליו נשענת כל הבריכה, המסגרת הבנויה מצינורות מתכת ומחברי מתכת מגולוונים כנגד חלודה המעניקים לבריכה עמידות מצוינת אופן הקמה ופירוק מהיר וקל.

 

 

 

נקודות חיבור למשאבה והמסנן בדופן הבריכה

בריכות המסגרת העגולות של Bestway מסופקות עם שני חיבורי דופן הנמצאים על מעטפת הבריכה החיבורים בקוטר 32 מ"מ מאפשרים חיבור של משאבה ומסנן חיצוניים עם צינורות בקוטר 32 מ"מ לדופן הבריכה וזאת כדי ליצור סירקולציה תנועה של המים המעשירה את המים בחמצן ומורידה את רמת החדקים ובו בזמן מעבירה אותם דרך מסנן הנמצא בתוך המשאבה המסנן את המים מגופים זרים.

 

 

 

 

 מסנן חול בהספק 530 גלון לשעה

בדגם זה מסופק קיט מסנן חול הכולל משאבה בהספק של 530 גלון (2,006 ליטר שעה) ומסנן בקוטר 300 מ"מ הכוללת זוג צינורות בקוטר 32 מ"מ.*המסנן אינו כולל את מצע הסינון.

 

 

סולם כניסה ויציאה מהבריכה

סולם בגובה 122 ס"מ כולל מעקות צד ומדרגות עליה נוחות דו צדדיות מחוספסות למניעת החלקה. הסולם בנוי ממתכת מצופה והוא קל להרכבה ופירוק.
 

 

כיסוי היקיפי לבריכה

כיסוי עליון המאפשר כיסוי קל ונוח של הבריכה ומגן עליה מאבק עלים ולכלוך סביבתי אחר במרכז הכיסוי חורי ניקוז למים כי לאפשר למים המצטברים על הכיסוי מגשם להתנקז לתוך הבריכה. הכיסוי מוקף בחבל העובר דרך חורים קטנים בהיקף ומאפשר הצמדת הכיסוי לדפנות הבריכה.

 

 

 

יריעת הגנה לתחתית הבריכה

יריעת הגנה לרצפת הבריכה מגינה על התחתית ומונעת הצטברות של מים מסביב לבריכה.

 

 

 

 

 

 

 

תיאור

 • מותג : Bestway

 • סוג בריכה : מסגרת מתכת עגולה

 • רמת גימור : A

 • מידות : 366X122 ס"מ

 • צורה : עגולה

366X122-PACKAGE 

 

תכולת האריזה:

 • בריכת מסגרת Bestway עגולה במידות 366X122 ס" מ

 • מבנה צינורות ומחברי מתכת מגולוונים ומצופים כנגד חלודה, יריעת P.V.C TRITECH בעלת עמידות וחוזק קריעה גבוה, חוברת הוראות הפעלה והרכבה בעברית, פלג ריקון מים וסט תיקון ליריעת הבריכה.

 • משאבה  עם מסנן חול בהספק 530 גלון 2,006 ליטר שעה ,צנרת ומחברי דופן.

 • יריעת הגנה לתחתית הבריכה 

 • כיסוי עליון לבריכה

 • סולם בגובה 122 עם שלבים מודולארים ומעקות צד.

 

 

 

האריזה

 • מידות האריזה : 56X51X8115 ס"מ
 • משקל האריזה: 58.3 ק"ג
 • האריזה קומפקטית כדי לאפשר הובלה ברכב פרטי

 

הבריכה

 • קיבולת המים בבריכה:במילוי 90 אחוז מהנפח  10,250 ליטר
 • מידות פנים: 360X122 ס"מ
 • גובה מים מומלץ: 110 ס"מ
 • חיבורי הצנרת למשאבה: הקוטר Ø 32

 

 

   

לאחר עשרים דקות בריכת המסגרת שלך יכולה להיות מלאה במים

את בריכת המסגרת של Bestway שרכשת ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר כ – 20 דקות . פורשים את יריעת הבריכה על משטח חלק נקי ומפולס , מרכיבים את המסגרת ורגלי התמיכה וממלאים במים הרכבת הבריכה פשוטה וקלה כמו העיצוב שלה. בזמן קיפול בעונת החורף יש לרוקן את המים עם צינור גינה פשוט דרך פתח הניקוז ליבש ולאחסן במקום מוגן עד לשימוש הבא.

ההמלצה שלנו להניח שטחי הגנה מתחת לבריכה לפני ההקמה.

1.בחר מקום מפולס ישר נקי המתאים להצבת הבריכה. 

2.חבר את מסגרת המתכת ליריעת הבריכה והצב אותה על המשטח הנבחר 

3.עכשיו אתה יכול למלא את בריכת ה – Bestway שלך במים. 

 

 

עלון הדרכה לבריכת שחייה מדגם Bestway 366X122

 

 

 

שירות ואחריות Bestway לבריכת המסגרת שלך

אנו מאמינים שברגע שרכשת בריכת Bestway  רכשת  מוצר ברמה גבוה ואתה זכאי לקבל שירות הולם , אתה הלקוח  זכאי לא רק למוצר איכותי אלא גם לקבלת שירות הולם. לכן אנחנו מביטים על בעיות אפשריות בבריכה שלך ומעוניינים להעניק לך שירות הולם שירות Bestway הפועל בימים א עד ה'  בטלפון יעניק לך את השירות לבריכה שרכשת. 

אצלנו תמצא צוות מקצועי מיומן המוכן לענות על השאלות שלך ולפתור בעיות במידה וישנם.

 

 

יש לך שאלה או בעיה ? אתה מוזמן לפנות לשירות Bestway בישראל

בטלפון  5558252– 03   

 

 

 

 

*הסרטים להמחשה בלבד צבעי פנים הבריכה השתנו בדגמי הבריכות של 2018.

פעולת מסנני החול:        

סינון באמצעות מסנני חול ידוע גם בשם סינון עמוק (depth filtration).
מסנני חול מסננים את המים דרך שכבה עמוקה של מצע סינון מקרוני בגודל מדורג.
חלקיקי הסינון יכולים להיות עשויים מקוורץ בזלת וחומרים אחרים בעלי מבנה גרגירי. קצב הסינון תלוי בגודל האפקטיבי של המצע ובמהירות המים העוברים דרך המסנן דבר זה נקבע ע"י גודל המשאבה והספק המים שהיא מזרימה למסנן. חלקיקים הלכלוך המרחפים במים נכנסים דרך כניסת המסנן ומסתננים דרך מצע הסינון. חלקיקי מצע הסינון סופחים את הלכלוך בצורה יעילה ביותר, ניקוי המסנן מתבצע על-ידי זרימה הפוכה של המים. מים מוזרמים בכיוון ההפוך - מהפיות כלפי מעלה, וגורמים לחלקיקי הלכלוך להינתק ממצע הסינון. חלקיקי הלכלוך משתחררים מהמצע ונשטפים החוצה דרך מגוף השטיפה. הזרימה ההפוכה מתבצעת ע"י לחיצה על ברז בורר הנמצא בראש המסנן והמשנה את כיוון זרימת המים במסנן, בסופו של תהליך זה אנו מקבלים מים נקיים וצלולים ובריכה נקייה ויפה.

חברת שיא ספיד מציעה לכם ליהנות מבריכה נקייה וצלולה על ידי שדרוג המשאבה שלכם או התקנה של משאבה ומסנן חול חזקים איכותיים ויעילים יותר שיעשו לכם את החיים קלים יותר ויעניקו לכם מים צלולים ונקים. מסנני חול בנויים לעבודה ממושכת ואידיאליים לבריכות בצימרים בריכות פרטיות ולשימוש מסחרי.
בבריכות Bestway קיימים מספר סוגים של מסננים:        

מסנן קרטרידג' - מסנן בד

עבור בריכות קטנות ביותר ובינוניות כמו במסננים והמשאבות המסופקים עם בריכות הקטנות של BESTWAY ניתן להשתמש במסנן קרטריג' בעל סנן בד, דרכו מועברים מי הבריכה לסינון מערכת זו היא בעלת קיבולת סינון נמוכה הספקי משאבות עם זרימת מים נמוכה יחסית, ולחצי זרימה נמוכים.

היתרונות במערכת זו הם בעיקר עלות נמוכה של המערכת, החסרונות בשל הזרימה הנמוכה נובעים מכמות הגדולה של חומרי ההכלרה כגון כלור וחומרים אחרים שצריך להוסיף לבריכה דבר שאינו מוסיף בריאות יתרה, הצורך לטפל באופן תמידי במסנן ולנקות אותו לעיתים תכופות. תקלות תכופות ,בעיות באביזרי הניקיון המבוססים על המשאבה כגון מטאטא יונק שאינם מתפקדים כיאות בשל לחצי הזרימה הנמוכים וסחרור איטי של מים הגורם לחוסן חמצן במים. יש צורך להחליף את מסנן הקרטריג' הבד מדי תקופה בהתאם להוראות היצרן .

משאבה ומסנן חול מתוצרת Bestway דגם 58397

סינון רציני יותר נעשה בבריכה בעזרת מסנני חול הקיימים בגדלים שונים עבור בריכות פרטיות או ציבוריות. מסנן חול הינו מיכל בגודל המותאם לבריכה ולמשאבה וממולא בשכבות של חול קוורץ מסוגים שונים, הסינון מתבצע ע"י הזרמת מי הבריכה בלחץ גבוה בחלקו העליון של המסנן, המים מאולצים לעבור דרך שכבות החול והבזלת עד לתחתית , שם נמצאת סעפת האוספת את המים חזרה לבריכה.

לכלוך ומוצקים נעצרים בחול ומים מסוננים מגיעים לתחתית.כאשר מצטבר לכלוך והחול מתחיל להיסתם, מזרימים את מי הבריכה בכיוון הפוך, מלמטה למעלה לכיוון הביוב, או הגינה, הפעולה נעשית בקלות ללא צורך בפרוק או הרכבה כל שהיא פשוט לוחצים את הידית בברז רב המצבים המסופק עם המסנן והפעולה מתבצעת אוטומטית תוך כמה שניות, כל הלכלוך שהצטבר בחול נפלט במהירות לביוב. או משמש להשקיית הגינה. בשיא ספיד פיתחנו מערכת החוסכת לכם מים וכסף את עודפי המים הנפלטים מהמסנן בזמן השטיפה תוכלו להחזיר לבריכה מטוהרים ומסוננים בעלות נמוכה ובכך תוכלו לחסוך מים וכסף רב צלצלו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

עם גמר השטיפה החול והבזלת נקים והמסנן נקי ומוכן להמשך סינון.מערכת זו שהיא חזקה ויעילה מאפשרת מעבר רחב וגדול של מים מסוננים ונקים לבריכה. המערכת מורידה באופן משמעותי את השימוש בכלור ובחומרים אחרים, קלה להפעלה ומקנה למים צלילות ושקיפות גבוה, מאפשרת שימוש יעיל באביזרי עזר המשמשים לניקיון הבריכה, כאשר תתקינו את מסנן החול בבריכה שלכם תיראו שיפור ניכר בפעולת הסקימר במידה והוא קים בבריכה המשמש כשואב לכלוך לכל הלכלוכים הצפים על פני המים. אם בבריכה שלכם קימת מערכת ניקיון דרך הסקימר המערכת לשאיבת הלכלוך מתחתית הבריכה תעבוד בהספק גבוה וביעילות גבוה. המערכת מאפשרת חיבור יעיל ופשוט של קולטי שמש לחימום המים, ובעיקר מקלה על מפעיל הבריכה כיוון שכל מה שהוא נידרש לו למשך תקופה ארוכה הוא לחיצה על הברז הבורר שבראש המסנן כדי לנקות את המערכת, מערכות הסינון המסופקות ע"י חברת שיא ספיד כוללות שעון לחץ משוכלל המאפשר לכם לראות את לחץ המים העובר במשאבה ברגע שלחץ המים יורד בשעון סימן שצריך לנקות את המסנן לחיצה אחת על הברז ופעולת הניקוי הסתימה, בנוסף מצויד המסנן בחלון שקוף על צינור הזרימה המאפשר לכם לראות בזמן אמתי את הלכלוך הנפלט החוצה, מערכות אלו שהינם קצת יותר יקרות בקניה יאפשרו לכם בקרה צמודה יותר על מי הבריכה שלכם, חיסכון ניכר בחומרי הכלרה, הרבה יותר מים נקים וצלולים, בשל הזרימה הגבוה הרבה יותר חמצן במים שפירושו מים חיים ונקיים, אמינות עבודה יוצאת מגדר הרגיל חיבור יעיל ופשוט למערכות חיצוניות והרבה הרבה יותר בריאות. המערכת מחזירה את ההשקעה הכספית עצמה תוך זמן קצר.

חברת שיא ספיד מאפשרת לכם לרכוש את דגמי הברכות המפורטים מעלה כולל משאבה ומסננן חול במחירים ללא תקדים, כמו כן החברה מייבאת ומספקת ומחליפה את הצנרת הברזים והמסננים הקיימים במסנני חול המתאימים לבריכות קימות במחירים ובאיכות ללא תחרות.

 


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי

 
לכתבה שפורסמה ב-YNET על בריכות השחייה של שיא ספיד:

בריכה לחצר, בריכה לגינה