קיט הרכבה ומאחז מנוע אחורי בקיאק מדגם Pedal Drive Sealionקיט הרכבה ומאחז מנוע אחורי בקיאק מדגם  Pedal Drive Sealion

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות


מספר פריט פנימי: 5000

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:1,390 ₪
הוסף פריטים לסל
או

תיאור המוצר

קיט ייחודי להרכבה על הקיאק ללא קידוחים מערכת חכמה זו מאפשרת להשתמש גם במערכת הפדלים המשוט מערכת ההגה של הקיאק וגם במנוע

מערכת הרכבה אחורית בקיאק למנוע המתאימה להרכבת מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo, מנוע בנזין Suzuki DF2.5 מנועי בנזין Koto Motors, מנועי בנזין Hyfong T2.6BNS ,Hyfong T2BNS וכל סוגי המנועים החשמליים.

מאחר ודגם קיאק זה מצויד גם בגלגל קל מאוד לשאת את הקיאק עם המנוע עד למים !!!

מאחז מנוע אחורי לקיאק המאפשר לחותר הנעה ושליטה מושלמת על המנוע ממושב החותר המערכת מיועדת להרכבה עצמית DIY המערכת מיועדת להרכבה על קיאקים מדגמי  Pedal Drive Sealion, מאחז המנוע ממוקם בחלק האחורי של הקיאק מאפשר ניהוג של הקיאק על ידי ההגה הקיים בקיאק כשהמנוע מונע ודוחף קדימה באמצעות ההגה הקיים בקיאק שולטים על כיוון השיט. המערכת  כוללת מאחז קיר אחורי למנוע המאפשר להרכיב או לפרק את המנוע מהקיאק תוך זמן קצר ביותר ללא כלים. היגוי מלא על המנוע ממושב החותר על ידי שליטה על ההגה הקים כסטנדרט בקיאק , ההגה מאפשר לכם ביצועים גבוהים ואפשרות סיבוב של 180 מעלות לקיאק במים , ומאפשרת להרים או להוריד את ההגה גם כשהמנוע מורכב על הקיאק.  הוספת ידית וכבל הארכה בתוספת תשלום למנוע מאפשרת שליטה על מצערת הגז ומאפשרת להגביר או להוריד את המהירות השיט, במנועי בנזין זה ניתן להאריך את חוט ההנעה עם חוט להנעת המנוע ממושב החותר. במערכת זו אין צורך במערכת הרמה או הורדה של המנוע למים בגלל אופן ההנעה ומיקום הגובה של המנוע בקיאק המסתיים בגובה תחתית הקיאק אפשר לשוט עם הקיאק והמנוע גם במים רדודים במנוע זה אין מדחף חיצוני לכן ניתן להגיע ממש עד קו החוף, אם לא הספיק לכם כל זאת תידהמו לדעת שאת כל המערכת הזאת ניתן להרכיב על הקיאק מבלי לקדוח אפילו חור אחד בקיאק ולהסתמך רק על תותבי ההברגות הקיימים כבר בגוף הקיאק.

כשקיימת לפניכם מערכת מקורית כזאת במחיר כזה אל תתפשרו על פחות... בים רק ציוד וקיאקים של שיא ספיד כי אנחנו לא מתפשרים על איכות.


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי