מערכת שליטה אוניברסלית להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאקמערכת שליטה אוניברסלית להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4637

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:1,390 ₪
הוסף פריטים לסל
או

מידע נוסף

*המנוע והתושבת האחורית למנוע אינם כלולים במחיר

תיאור המוצר

מערכת שליטה אוניברסלית להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק כולל מערכת שליטה מושלמת ממושב החותר המערכת מתאימה למרבית דגמי הקיאקים

קיט אוניברסלי להרכבה עצמית DIY שליטה מרחוק להרכבת מנוע בחלק האחורי של הקיאק הקיט מתאים למגוון רחב ביותר של קיאקים ומנועים הקיט מאפשר התקנת מנוע בחלק האחורי של על תושבת מנוע הקיימת כבר בקיאק ( תושבת המנוע אינה מסופקת בקיט זה ) הקיט כולל כמה מערכות שליטה על המנוע ממושב החותר בקיאק. מערכת ההנעה על ידי משיכה, היגוי צידוד ימינה שמאלה, מצערת גז המאפשרת שליטה על מהירות השיט יותר או פחות מהירות, דימום המנוע בשעת חירום, כיבוי על ידי לחיצה על מדומם המנוע.

המערכת מורכבת מכמה חלקים - המתאימים למיגון רחב ביותר של קיאקים ומנועים כדי לאפשר התאמה מושלמת לסוג הקיאק והמנוע שברשותכם ניתן לעשות כמה שינויים במערכת כדי שתתאים לנתונים ולמידות הקיאק והמנוע שלכם.

ידית שליטה על תמרון והצידוד של המנוע - הקיט כולל ידית הארכה קשיחה טלסקופית הניתנת להארכה מאורך של 1 מטר ועד לאורך של 1.5 מטר בהתאם למרחק המושב של הקיאק שלכם מהמנוע ובהתאם לנוחיותכם, הידית כוללת אביזרי חיבור למנוע המקנים לכם שליטה על צידוד המנוע וכיוון השיט של הקיאק במים ישר ימינה או שמאלה.

מצערת גז על ידית השליטה - בקצה של ידית השליטה נמצאת מצערת גז סיבובית המאפשרת להגביר או להוריד את רמת הגז במנוע ובכך להגביר או להקטין את מהירות השיט של הקיאק במים. המצערת כוללת כבל שליטה על מצערת הגז מהמנוע המגיע עד נקודת החיבור במנוע ואביזרים המתאימים לחיבור הכבל למנוע.

מפסק חירום וכיבוי של המנוע - הקיט כולל מאחז למאריך של ידית התמרון והצידוד אשר עליו מורכב מפסק הכיבוי של המנוע מערכת הכיבוי מרחוק של המנוע כוללת כבל חשמל מוגן באורך של 1.5 מטר לחצן כיבוי ומפסק חירום כולל מדומם חירום עם סליל ניתוק אלסטי לכיבוי המנוע בזמן חרום ירידה נפילה או בזמן התהפכות מהקיאק.

מוט הגבהה להנחת ידית השליטה והתמרון -  של המנוע, הקיט כולל מוט הגבהה עם אביזר סוגר עליון לידית השליטה. את מוט ההגבהה של ידית השליטה יש למקם בסמוך למושב הקיאק בהתאם לנוחיות החותר, מוט ההגבהה מאפשר שליטה ונוחיות מרבית בזמן השיט על ידית השליטה והצידוד מצערת הגז והמדומם.

חוט הנעה כולל ידית משיכה וגלגלת - הקיט כולל חוט מאריך חזק הכולל ידית משיכה בדומה לידית ההנעה הנמצאת על המנוע, את חוט ההארכה יש לחבר לידית המשיכה וההתנעה של המנוע החוט עובר דרך גלגלת סגורה במוט ההגבה להגברת מומנט המשיכה עד לגלגל משיכה המונח על ציר ומעמד הקיבוע לקיאק שאותו יש לקבע בקדמת מושב הקיאק בהתאם לנוחיות שלכם, הגלגל מאפשר משיכה של החוט וידית ההנעה בקלות כדי להניע את המנוע המורכב מאחור.

משקל המערכת - קיט המערכת קל ביותר ושוקל 1.2 ק"ג בלבד , חומרי הבנייה אלומיניום כבלי חשמל ופלסטיק איכותיים.

*לקוח נכבד שים לב ! ההתקנה עשויה להשתנות בהתאם לדגם וסוג הקיאק, הקיט מורכב מכמה חלקי אלומיניום המאפשרים לעשות חתכים והתאמות בהתאם לצורך. יש לקדוח בקיאק ולתקין תא אטום המסופק בקיט לצורך התקנת האביזרים.במידה ויש לכם שאלות בקשר להתאמת מוצר זה לקיאק שיש ברשותכם או לסוג המנוע נא פנו אלינו במיל או בטלפון.

*הערה - יש לוודא התאמה לקיאק שברשותכם לפני הרכישה.

 

 

אופן הרכבת המערכת על הקייק

 

 

 

 

 

 

 

*הסרט והתמונות להמחשה בלבד

 הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מחיר רגיל: 1,990 ₪

מחיר מבצע: 1,190 ₪

מיכל  דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע

מיכל דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע
מחיר:299 ₪

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מחיר רגיל: 4,790 ₪

מחיר מבצע: 3,290 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪
התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי