מערכת שליטה להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק כולל שליטה מלאה ממושב החותר על כל מערכות המנוע שיט קדימה ולצדדיםמערכת שליטה להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק כולל שליטה מלאה ממושב החותר על כל מערכות המנוע שיט  קדימה ולצדדים

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4697

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר:2,499 ₪
הוסף פריטים לסל
או

מידע נוסף

*המנוע אינו כלול במחיר

תיאור המוצר

חדש !!! מערכת הנעה מהפכנית אחורית של מנוע לקיאק התקנה מנוע ג'ט טורבו באחורי הקיאק מבית שיא ספיד כולל צידוד ושיט קדימה ולצדדים.
מערכת הנעה אחורית עם שליטה ממושב החותר הנבנית בהתאמה אישית להתקנת מנוע בחלק האחורי של הקיאק שלכם.


המערכת כוללת מאחז מנוע אחורי לקיאק עם מערכת שליטה מושלמת ממושב החותר
מערכת הנעה מושלמת קלה נוחה לקיאק כולל שיט קדימה הנעה קדימה והצידה שליטה על מצערת הגז המהירות הצידוד וכיבוי המנוע ממושב החותר , פיתוח בלעדי של צוות שיא ספיד.
לשוט קדימה להסתובב במקום עם המערכת החדשה והמתקדמת בעולם.
המערכת מתאימה למרבית דגמי הקיאקים המצויים בשוק

 
מערכת חיבור מושלמת להרכבת מנוע באחורי הקיאק בהתאמה אישית בהתאם לדגם הקיאק מערכת שליטה מרחוק למנוע ג'ט טורבו הקיט מתאים למגוון רחב ביותר של קייקים ומנועים הקיט מאפשר התקנת מנוע בחלק האחורי של הקייק ושליטה מלאה ממושב החותר בקייק על מערכות המנוע. מערכת מושלמת הכוללת הנעה ההיגוי הצידוד מצערת גז וכיבוי המנוע .


המערכת מורכבת מכמה חלקים
- המתאימים למיגון רחב ביותר של קייקים ומנועים כדי לאפשר התאמה מושלמת לסוג הקיאק והמנוע שברשותכם ניתן לעשות כמה שינויים במערכת כדי שתתאים לנתונים ולמידות הקייק והמנוע שלכם.


מאחז מנוע אחורי הנבנה בהתאמה אישית לקיאק התאמה בבית המלאכה לקיאק ולמנוע את המאחז מתקינים בחלק האחורי של הקיאק.


ידית שליטה על תמרון והצידוד של המנוע
– המערכת כוללת ידית הארכה קשיחה בהתאם למרחק המושב של הקיאק שלכם מהמנוע ובהתאם לנוחיותכם, הידית כוללת אביזרי חיבור למנוע המקנים שליטה על צידוד המנוע וכיוון השיט של הקייק במים ישר ימינה שמאלה ושיט לצדדים.

בצד ימין של מושב החותר נמצאת מצערת גז על ידית השליטה - בקצה של ידית השליטה נמצאת מצערת גז סיבובית המאפשרת להגביר או להוריד את רמת הגז במנוע ובכך להגביר או להקטין את מהירות השיט של הקייק במים. המצערת כוללת כבל שליטה על מצערת הגז מהמנוע המגיע עד נקודת החיבור במנוע ואביזרים המתאימים לחיבור הכבל למנוע.


מפסק חירום וכיבוי של המנוע
 – המערכת כוללת מפסק כיבוי מרחוק של המנוע כבל חשמל מוגן עד למנוע, הכולל חיבורים מהירים כדי לאפשר חיבור וניתוק מהיר של המערכת מהקיאק.


המערכת כוללת לחצן כיבוי ומפסק חירום כולל מדומם חירום  עם סליל ניתוק אלסטי לכיבוי המנוע בזמן חירום המאפשר לחבר את מזלג הדימום אליכם ליד או לאפודה ולדומם את המנוע בזמן חירום על ידי משיכה .

חוט הנעה כולל ידית משיכה ההמערכת כוללת חוט סטארטר מאריך חזק הכולל ידית משיכה בדומה לידית ההנעה הנמצאת על המנוע, את חוט ההארכה מחברים לידית המשיכה וההתנעה של המנוע עד למקום הישיבה של החותר הקרוב למנוע כדי להניע בים את המנוע המורכב מאחור.

משקל המערכת
- המערכת קלה ביותר ושוקלת כ - 1 ק"ג בלבד , חומרי הבנייה אלומיניום נירוסטה כבלי חשמל ופלסטיק איכותיים.

*לקוח נכבד שים לב ! התקנת המערכת על הקייק עשויה להשתנות בהתאם לדגם וסוג הקיאק, המערכת מורכב מכמה חלקי אלומיניום המותאמים בבית המלאכה באופן אישי בהתאם לסוג הקייק שברשותכם והיא משתנה מקייק לקייק בהתאם להחלטות המתקין, התאמות המערכת והאביזרים נעשות במקום בהתאם לדגם הקייק. במקרים מסוימים יש לקדוח בקייק ולהתקין תא אטום לצורך התקנת האביזרים. במידה ויש לכם שאלות בקשר להתאמת מוצר זה לקייק שיש ברשותכם או לסוג המערכת המתאימה נא פנו אלינו במיל או בטלפון.*הערה - יש לוודא אתנו התאמה לקיאק שברשותכם לפני הזמנת המערכת והתשלום.

*הערה - יש לוודא אתנו התאמה לקיאק שברשותכם לפני הזמנת המערכת והתשלום.
*המחיר אינו כולל את המנוע.

 הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מנוע 2.5 כוח סוס שתי פעימות דגם Koto T2.5S

מחיר רגיל: 1,990 ₪

מחיר מבצע: 1,190 ₪

מיכל  דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע

מיכל דלק רזרבי למנוע 5 ליטר כולל צינור ברז דלק ומערכת חיבור ניתוק מהיר מהמנוע
מחיר:299 ₪

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מנוע 2.5 כוח סוס ארבע פעימות דגם Suzuki DF2.5

מחיר רגיל: 4,790 ₪

מחיר מבצע: 3,290 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪
התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי