קיאק זוגי לדיג וספורט הנעת פדלים ומדחף מדגם Pedal Drive Gecko


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

קיאק דיג זוגי מהיר הנעת פדלים ומדחף Pedal Drive כולל שיט לאחור (רוורס)

 

הגיעו דגמים חדשים של קיאקי ספורט ודייג המצוידים במערכות הנעה חדשות ומשופרת

רק בשיא ספיד תמצאו את הדגמים החדשים והמשופרים עם מערכות הפדלים החדשות והמשופרות

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

הקיאקים הזוגיים החדשים  המצוידים בשתי מערכות הנעת פדלים  מתקדמות  Pedal Driveחדשות ומשופרות המשולבות במדחף ומאפשרות גם שיט לאחור ( שיט ברוורס ) המערכות מאפשרת לחותרים לעצור את מהלך השיט במקום ולהציב את הקיאק בדיוק בנקודה שבהם הם מעוניינים  להיות מבלי לשוט במעגלים.

דגם קיאק זוגי מהיר ויציב מאפשר לכם לעסוק בפעילות ספורטיבית בים המשלבת את הידיים והחלק העליון של הגוף בחתירה ואת הרגלים האגן והחלק התחתון של הגוף בהנעת הפדלים כמו באופניים.

בחלק הגבוה של מערכת הנעה תמצאו תותב הברגה המאפשר לכם הנחה של מגלה דגים או GPS.

קיאק ה- Gecko הינו קיאק זוגי ייחודי המאפשר לכם שיט ספורטיבי חתירה  ודייג מהנים ביותר המבנה הייחודי של הקיאק כולל חומרי בניה מתקדמים ומפרט אביזרים משופר ברמה גבוה.

קיאקים זוגיים שיש בהם הכול נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

קיאקים זוגיים לספורט חתירה ודיג - קיאקים אלו נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים הקיאקים מצוידים במערכות הנעה מתקדמות נשלפות ייחודיות  וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

הקיאק שוקל 41 ק"ג בלבד... מאפשר לחותרים לשאת להרים לקשור לעגון את הקיאק בקלות וללא מאמץ מיותר.

מנועי חשמל או בנזין הניתנים להתקנה תוך מספר דקות  הופכות את דגם הקיאק  הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת.

לדגם זה מגוון אופציות גדול ביותר המאפשר לכם להפוך את הקיאק תוך כדי השיט או בתחילתו לקיאק ממונע – בהתקנה פשוטה ומהירה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo או מנוע חשמלי.

בהתקנה פשוטה ומהירה שאורכת כדקה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo מנוע ג'ט יפני שתי פעימות בהספק  3 כ"ס , או מנוע חשמלי לפרטים נוספים לחץ כאן. 

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה אתם יכולים להחליף  את מערכת הנעת הפדלים המותקנת בקיאק ולהפוך אותו לקיאק ממונע מהיר ויציב כזה שיוכל לקחת אתכם רחוק למקומות הדיג הטובים במהירות ובביטחון. את המנועים השונים ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר ביותר.

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאק  מקנים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV חוסן ויופי לאורך זמן.

לקוח/ה נכבד/ה שימו לב ! רמת החומרים בדגמים אלו עולה בכמה דרגות על פני קיאקים אחרים הדבר מתבטא בעמידות , חוזק , רמת גימור גבוה במיוחד. ברק חיצוני ויופי High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer 

מכונות עבודה מתקדמות - קיאקים זוגיים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים -  הקיאק מצויד בשלוש מאחזי חכות מובנים כולל מכסים  אינטגרליים לסגירת פתחי המאחזים בזמן שהם אינם בשימוש.

מקומות נוספים להנחת ציוד אלקטרוני וציוד דייג -  בקדמת מושבי החותרים תמצאו עוד ארבעה מקומות מחוזקים בשני צדי מושבי החותרים המאפשרים להניח ארבעה מאחזי חכות הנחה של ציוד דייג או ציוד אלקטרוני מגוון, המאחזים נוחים מאוד לגישה ושימוש הקיאק כולל מערכותיו השונות הינו מכונת דיג וציד אימתנית מהירה ונוחה

קיאק זוגי עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר 400 ק"ג - והמבנה המיוחד בתחתית הקיאק מקנה לו יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, דגם מעולה לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתיחת לסיפון.

מבנה בעל יציבות גבוה ביותר -  Twin Hull for perfect tracking המבנה המיוחד של הקיאק מאפשר עליה קלה ונוחה מהמים הסיפון הרחב והפתוח מקנה לחותרים חופש פעולה רחב ביותר למגוון פעילויות שונות על הסיפון כולל ישיבה על הצד ועמידה.

חרטום מחודד  גבוה בגובה 40 ס"מ מעל פני המים מאפשר לקיאק לפלח את המים בקלות ולשוט גם בים רוגש במיוחד.

שני משטחי עמידה ופעולה מחוספסים  ומחורצים  לדיג בעמידה Standing platform  הקיאק מצויד במשטחים קדמים מחוספסים למניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים מתאימים.

מבנה תחתון כפול – לקיאק מבנה ייחודי מאוד תחתית שדרית הקיאק בנויה על  שני גופי ציפה בצדדים כולל שדרית צרה במרכז שבסופה חרב כיוון מוגנת, מבנה מיוחד זה מקנה לקיאק יציבות גבוה מאוד התנגדות נמוכה במים ושליטה מרבית של החותרים על כיוון הקיאק במהלך השיט.

מעבר מים מרוכז  בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י המדחף הנמצא באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותרים להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל שמונה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG  המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולתאי האחסון ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

תא אחסנה קדמי גדול סגור בחרטום - הקיאקים מצוידים בתא חרטום גדול לאחסון  ציוד התא כולל מכסה עליון על ציר לנשיאת חפצים שונים בצורה מוגנת.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה 316 ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

בירכתי הקיאק תא אחורי גדול לנשיאת ציוד בירכתי הקיאק תמצאו תא אחורי פתוח לנשיאת ציוד המאפשר לכם לשאת ציוד רב.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק -  דגם זה מצויד בשתיים עשרה  נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ממים.

כיסאות מוגבהים מרופדיםFirst Class Seat  הכוללים משענות גב גבוהות מתכוננות מעניקים לחותרים ישיבה נינוחה עם שליטה וראות מצוינת ,הכיסאות יושבים  על שני מסילות המאפשרות להסיט  אותם קדימה ואחורה בהתאם לנוחיות החותרים.  הכיסאות מצוידים בתחתית בשני מעצורים המתחברים לתחתית המסילות ואינם מאפשרים להם  לנוע  בשעת השיט, משענות הגב מתכוננות המתקפלת במלואם קדימה או אחורה כדי לאפשר ישיבה והובלה נוחה על גג הרכב. או שליפת הכיסא ממקומו בשעת הצורך.

מדפי צד הקיאק מצויד במגשי אחסון פתוחים חיצונים המאפשרים לקבע עליהם אביזרים לאוכל לדגים פיתיונות קרסים וציוד קטן אחר המאפשר נגישות אופטימאלית וקרובה למושב החותר.

מקום הנחה מאובטח למשוט בצד הקיאק לצד הקיאק תמצאו מקום הנחה מאובטח למשוט המאפשר לכם לקבע את המשוט לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

מערכות הנעה חדשות מתקדמות ומשופרות Pedal Drive המערכת בנויה מאלומיניום ימי משובח המותקנת בקיאקים תביא אתכם לשיאי מהירות והנאה אחרים כאלה שלא הכרתם בעבר מערכת המדחף החכמה המשולבת בפדלים מאפשרת לכם להניע את הקיאק במהירות ברגלים קדימה וגם לאחור לחתור במשוט ובכך להפעיל את כל מערכות הגוף. משקל מערכת ההנעה כולל הפדלים כ-  13 ק"ג.

מערכת פדלים

יחס העברה גבוה  מערכת ה- Pedal Drive החדשה  מצוידת  ביחס העברה של 1 ל -  10 כלומר סיבוב אחד של הפדלים מסובב 10 פעמים את המדחף ובכך מניע את הקיאק במהירות קדימה או אחורה.

הרמת המערכת ה- Pedal Drive על גוף הקיאק  תוך כדי השיט כדי להגן עליה ניתן להרים את מערכת המדחף למעלה בקלות כדי להגן עליה בזמן עליה לחוף או בזמן קרבה לסלעים או גופים פוגעניים הנמצאים בתוך המים. או לשוט במים עם הקיאק כמו בקיאק רגיל.

הסרת מערכת הנעה  Pedal Drive מתוך הקיאק ניתן לשלוף את מערכת ההנעה מתוך גוף הקיאק בפחות מדקה המערכת מעוגנת לגוף הקיאק על ידי שלוש נועלים חזקים.

נשיאת מערכות ההנעה ביד מחוץ למים  מערכת ההנעה מצוידת בידית נשיאה המאפשרת להרים אותה בקלות ממקום למקום להניח ולהסיר אותה ממקומה בקיאק בקלות ובנוחיות.

מערכת ההנעה מאפשרת שיט קדימה ואחורה יתרון ענק על פני מערכות אחרות המסוגלות לשוט רק קדימה. יתרון זה מאפשר לחותר להגיע בדיוק לנקודה בה הוא מעוניין להיות ולמקד את הקיאק בנקודה הנוחה לו ביותר במים מבלי לנוע במעגלים.

*למעבר לדף הוראות התחזוקה למערכת הפדלים לחץ כאן.

כיסוי  כפול לשני מערכת הPedal Drive- המותקנת בקיאק כוללת רצועות אלסטיות עם ווי אבטחה למצב שבו תרצו להסיר את המערכת במים ולאבטח אותה לגוף הקיאק   הכיסוי סוגר את פתח מערכת ההנעה בזמן שהיא אינה בשימוש. ומאפשר הנחה של מנועי בנזין וחשמל מסוגים שונים במקום מערכת ההנעה.

שני מאחזי כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים המאפשרים להניח פיתיונות חיים ובמקום להנחת פחיות שתיה כוסות בקדמת  הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי  ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט בקיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

ידיות צד מאסיביות ביותר...  הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

חומר הבניה ייחודי במינו הוכיח את עמידותו וחוזקו בשטח במשך שנים רבות. מבנה הקיאק בנוי כיציקה אחת ללא תפרים או הלחמות דבר המקנה לו חוזק ועמידות גבוה ביותר.

חומר הבניה היי אימפקט פוליאתילן בעל צפיפות גבוה מוגן UV ברמה גבוה: High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizerr.

מגוון רחב של צבעים ושילובי צבעים:

   
   
   
   

 

חבילת הקיאק כוללת:

 • שני מערכות מדחף חכמות משולבות בפדלים Pedal Drive חדשות מתקדמות ומשופרות כולל שיט לאחור.
 • שני מקומות להנחת מגלה דגים /מצלמה על מערכת הפדלים
 • שני מכסים לסגירת מערכות ההנעה בעת שהמערכות אינם בשימוש.
 • הגה אחורי כולל צידוד 180 מעלות על ידי ידית שליטה מתא החותר.
 • שני מושבי רשת גבוהים מתכוננים מרופדים First Class Seat כולל משענות גב מתכוננות.
 • תא שיט כפול גדול ונוח עם הנדסת אנוש גבוה.
 • שני משטחים  עבודה מחוספסים  מחורצים לדיג בעמידה.
 • ניתן להשתמש בתא הקדמי כתא ענק פתוח לציוד התא כולל חור ניקוז מים חופש
 • תא אחסנה ענק קדמי \כולל מכסה על ציר נעילת LOK כולל שק רשת פנימי לחפצים.
 • ארבע ידיות נשיאה.
 • שני מקומות להנחת בקבוק שתיה / פחית
 • תא אחורי גדול פתוח כולל רצועות אלסטיות לאבטחה.
 • שלושה מאחזי חכות מקוריים  מאחורי ובצד מושב החותר, כולל מכסים.
 • שני מקומות להנחת שישה מאחזי חכות או ציוד אלקטרוני בקדמת תא השיט.
 • מקומות להנחת ציוד אלקטרוני או מאחזי חכות בקדמת כיסא החותר
 • פלג ניקוז מים מאובטח
 • שנים עשר פקקי אטימה SCUPPER PLUG  לחורי ניקוז הקיאק
 • שנתיים אחריות על גוף הקיאק *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.
 •  שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל  28 שנות מונטין  נוסד בשנת 1991 !!!

   

   

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 430 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 86 
משקל (ק"ג) 41
משקל העמסה(ק"ג) 400
כולל משוט ללא
מערכת פדלים כולל שני מערכות

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

משוט אלומיניום א- סימטרי לקיאק זווית משתנה כפות פיברגלס משולב דגם 6274130

משוט אלומיניום א- סימטרי לקיאק זווית משתנה כפות פיברגלס משולב דגם 6274130
מחיר:549 ₪

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

מחיר רגיל: 550 ₪

מחיר מבצע: 349 ₪

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

מחיר רגיל: 660 ₪

מחיר מבצע: 540 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪

ליש למשוט דגם Swivel

ליש למשוט דגם Swivel
מחיר:169 ₪

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover
מחיר:850 ₪

תיק Dry Bag 10LT

תיק Dry Bag 10LT
מחיר:140 ₪

מייצבים מתנפחים עם מנשא טלסקופי רחב לקיאקים וקאנו

מייצבים מתנפחים עם מנשא טלסקופי רחב לקיאקים וקאנו

מחיר רגיל: 1,270 ₪

מחיר מבצע: 790 ₪


מספר פריט פנימי: 4366

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 15,599 ₪

מחיר מבצע: 7,190 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי