קיאק דיג מהיר הנעת פדלים ומדחף מדגם Pedal Drive Vortex


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

קיאק דיג מהיר הנעת פדלים ומדחף  Pedal Drive כולל שיט לאחור (רוורס)

 

הגיעו דגמים חדשים של קיאקי ספורט ודייג המצוידים במערכות הנעה חדשות ומשופרת

רק בשיא ספיד תמצאו את הדגמים החדשים והמשופרים עם מערכות הפדלים החדשות והמשופרות

חומרי בניה משובחים ומתקדמים של גוף הקיאק - High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer

מעניקים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV רמת גימור מדהימה יופי ברק לאורך זמן

קיאק מהיר נוח יציב ועמיד עם שפע של מקום...

קיאק המצויד במערכת הנעת פדלים  מתקדמת Pedal Drive חדשה ומשופרת המשולבת במדחף ומאפשרת גם שיט לאחור ( שיט ברוורס ) המערכת מאפשרת לחותר לעצור את מהלך השיט במקום ולהציב את הקיאק בדיוק בנקודה שבה הוא מעונין להיות מבלי לשוט במעגלים.

דגם קיאק מהיר ויציב מאפשר לכם לעסוק בפעילות ספורטיבית בים המשלבת את הידיים והחלק העליון של הגוף בחתירה ואת הרגלים האגן והחלק התחתון של הגוף בהנעת הפדלים כמו באופניים.

בחלק הגבוה של מערכת הנעה תמצאו תותב הברגה המאפשר לכם הנחה של מגלה דגים או GPS. 

קיאק ה- Vortex הינו קיאק ייחודי המאפשר לכם שיט ספורט ודייג מהנים ביותר המבנה הייחודי של הקיאק כולל חומרי בניה מתקדמים ומפרט אביזרים ברמה גבוה.

קיאקים שיש בהם הכול נוחיות יציבות מהירות לוק חייתי ופרונט של כריש.

קיאקים לספורט חתירה ודיג - קיאקים אלו נועד לכל משימה שתרצו לעשות במים הקיאקים מצוידים במערכות מתקדמות מובנות וחזקות המאפשרות לכם ליהנות בענק.

הקיאק שוקל 33 ק"ג בלבד...  מאפשר לחותר לשאת להרים לקשור לעגון את הקיאק בקלות וללא מאמץ מיותר.

מנועי חשמל או בנזין הניתנים להתקנה תוך מספר דקות  הופכות את דגם הקיאק  הזה לקיאק ממונע יציב ונוח המסוגל לשוט למרחקים גדולים כמו סירה ממונעת.

לדגם זה מגוון אופציות גדול ביותר המאפשר לכם להפוך את הקיאק תוך כדי השיט או בתחילתו לקיאק ממונע – בהתקנה פשוטה ומהירה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo או מנוע חשמלי.

בהתקנה פשוטה ומהירה שאורכת כדקה ניתן להתקין בקיאק מנוע בנזין מדגם Pantaneiro Jet Turbo מנוע ג'ט יפני שתי פעימות בהספק  3 כ"ס , או מנוע חשמלי לפרטים נוספים לחץ כאן. 

בפעולה פשוטה שאורכת כדקה אתם יכולים להחליף  את מערכת הנעת הפדלים המותקנת בקיאק ולהפוך אותו לקיאק ממונע מהיר ויציב כזה שיוכל לקחת אתכם רחוק למקומות הדיג הטובים במהירות ובביטחון. את המנועים השונים ניתן להרכיב בקלות ותוך זמן קצר ביותר .

חומרי בניה משובחים של גוף הקיאק  מקנים לו עמידות גבוה כנגד קרינת UV חוסן ויופי לאורך זמן.

לקוח/ה נכבד/ה שימו לב ! רמת החומרים בדגמים אלו עולה בכמה דרגות על פני קיאקים אחרים הדבר מתבטא בעמידות , חוזק , רמת גימור גבוה במיוחד. ברק חיצוני ויופי High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer 

מכונות עבודה מתקדמות - קיאקים אלו הינם מכונת עבודה משוכללות הכוללת מערכות הנעה מתקדמות ונוחות לביצועי שיט והנאה משפחתית, ספורט, כושר, חתירה ודיג.

מאחזי חכות אינטגראליים -  הקיאק מצויד בשלוש מאחזי חכות מובנים כולל מכסים  אינטגרליים לסגירת פתחי המאחזים בזמן שהם אינם בשימוש.

מקומות נוספים להנחת ציוד אלקטרוני וציוד דייג -  בקדמת מושב החותר תמצאו עוד שני מקומות מחוזקים בשני צדי הקיאק מלפנים המאפשרים להניח ארבעה מאחזי חכות הנחה של ציוד דייג או ציוד אלקטרוני מגוון, המאחזים נוחים מאוד לגישה ושימוש הקיאק כולל מערכותיו השונות הינו מכונת דיג וציד אימתנית מהירה ונוחה. 

קיאק יחיד עם כושר נשיאת  משקל גבוה ביותר 215 ק"ג - והמבנה המיוחד בתחתית הקיאק מקנה לו יציבות גבוה ואפשרויות שימוש מגוונות החל בשימוש למטרות דיג בעמידה חתירה ושיט למרחק, דגם מעולה לשימושי צלילה חופשית וצלילה עם בלונים ,צילום מעל ומתיחת לסיפון.

מבנה בעל יציבות גבוה ביותר -  Twin Hull for perfect tracking המבנה המיוחד של הקיאק מאפשר עליה קלה ונוחה מהמים הסיפון הרחב והפתוח מקנה לחותרים חופש פעולה רחב ביותר למגוון פעילויות שונות על הסיפון כולל ישיבה על הצד ועמידה.

חרטום מחודד  גבוה בגובה 40 ס"מ מעל פני המים מאפשר לקיאק לפלח את המים בקלות ולשוט גם בים רוגש במיוחד.

משטח מחוספס ומחורץ לדיג בעמידה Standing platform הקיאק מצויד במשטח קדמי מחוספסלמניעת החלקה כדי לאפשר דייג בעמידה על הקיאק בתנאי ים מתאימים.

מבנה תחתון כפול – לקיאק מבנה ייחודי מאוד תחתית שדרית הקיאק בנויה על  שני גופי ציפה בצדדים כולל שדרית צרה במרכז שבסופה חרב כיוון מוגנת, מבנה מיוחד זה מקנה לקיאק יציבות גבוה מאוד התנגדות נמוכה במים ושליטה מרבית של החותר על כיוון הקיאק במהלך השיט.

מעבר מים מרוכז  בשל המבנה המיוחד בתחתית הקיאק המובנה על שני גופי ציפה בצדדים מתרכז זרם המים הנוצר ע"י המדחף הנמצא באמצע הקיאק במעבר ודוחף את הקיאק קדימה, בכך יורדת כמות האנרגיה הנדרשת מהחותר להניע את הקיאק במים ומאפשרת לנו לנוע במים במהירות גבוה.

* התמונות והסרט להמחשה בלבד

חורי ניקוז גדולים כולל מכסי אטימה נשלפים מבנה הקיאק כולל שמונה חורי ניקוז גדולים למים החורים מצוידים כסטנדרט בפקקים גמישים SCUPPER PLUG המאפשרים לחותר לחתור בצורה יבשה מבלי שיכנסו מים לתא החותר ולתאי האחסון ולהסיר את הפקקים בזמן שהים גלי או סוער.

תא אחסנה קדמי ענק אטום מנוקז סגור בחרטום - הקיאקים מצוידים בתא חרטום ענקי לאחסון  ציוד גדול התא כולל מכסה עליון הניתן להסרה.. התא כולל פתח ניקוז ויכול לשמש כתא פתוח או סגור.

נירוסטה...  נירוסטה  ועוד פעם נירוסטה כל מאחזי התאים האביזרים והציוד מקובעים לגוף הקיאק על ידי בורגי נירוסטה 316 ראשי אלן משובחים ולא ע"י ניטים.

תא אטום מנוקז אחורי -  בגב תא החותר מאחורי המושב תמצאו תא אטום לאחסנת ציוד רגיש ואחר התא כולל סל איכותי גדול נשלף להנחת ציוד ומכסה אטום עם נעילה הרמטית המאפשר שמירה על ציוד ומזון בצורה בטוחה ויבשה.

תא אחורי ענק לנשיאת ציוד - תא אחורי פתוח הכולל רצועות אלסטיות לאבטחה כולל מאחזי  D מנירוסטה לקיבוע ועיגון הציוד.

מערכת ניקוז מים מתקדמת מסיפון הקיאק -  דגם זה מצויד בתשעה  נקזי מים גדולים הפזורים לאורך הסיפון. המים יורדים משני צדי השדרית הכפולה של הקיאק מעל קו המים התחתון כך שגם בים גבוה וגלי במיוחד הסיפון העליון נשאר מנוקז ממים.

כיסא מוגבה מרופד First Class Seat הכולל משענת גב גבוה מתכוננת מעניקה לחותרים ישיבה נינוחה עם שליטה וראות מצוינת ,הכיסא יושב על שני מסילות המאפשרות להסיט  אותו קדימה ואחורה בהתאם לנוחיות החותר.  הכיסא מצויד בתחתית בשני מעצורים המתחברים לתחתית המסילות ואינם מאפשרים לו לזוז בשעת השיט, משענת הגב מתכוננת המתקפלת במלואה קדימה כדי לאפשר הובלה נוחה על גג הרכב. או שליפת הכיסא ממקומו בשעת הצורך.

מדפי צד הקיאק מצויד במגשי אחסון פתוחים חיצונים המאפשרים לקבע עליהם אביזרים לאוכל לדגים פיתיונות קרסים וציוד קטן אחר המאפשר נגישות אופטימאלית וקרובה למושב החותר.

מקום הנחה מאובטח למשוט בצד הקיאק לצד הקיאק תמצאו מקום הנחה מאובטח למשוט המאפשר לכם לקבע את המשוט לצד הקיאק בזמן שאתם עסוקים בדיג ובטיפול בחכות או פעילות אחרת.

מערכת הנעה חדשה מתקדמת ומשופרת Pedal Drive המערכת בנויה מאלומיניום ימי משובח המותקנת בקיאקים תביא אתכם לשיאי מהירות והנאה אחרים כאלה שלא הכרתם בעבר מערכת המדחף החכמה המשולבת בפדלים מאפשרת לכם להניע את הקיאק במהירות ברגלים קדימה וגם לאחור לחתור במשוט ובכך להפעיל את כל מערכות הגוף. משקל מערכת ההנעה כולל הפדלים כ- 13 ק"ג.

מערכת פדלים

יחס העברה גבוה  מערכת ה-  Pedal Drive החדשה מצוידת  ביחס העברה של 1 ל - 10 כלומר סיבוב אחד של הפדלים מסובב 10 פעמים את המדחף ובכך מניע את הקיאק במהירות קדימה או אחורה.

הרמת המערכת ה- Pedal Drive על גוף הקיאק  תוך כדי השיט כדי להגן עליה ניתן להרים את מערכת המדחף למעלה בקלות כדי להגן עליה בזמן עליה לחוף או בזמן קרבה לסלעים או גופים פוגעניים הנמצאים בתוך המים. או לשוט במים עם הקיאק כמו בקיאק רגיל.

הסרת מערכת הנעה  Pedal Drive מתוך הקיאק ניתן לשלוף את מערכת ההנעה מתוך גוף הקיאק בפחות מדקה המערכת מעוגנת לגוף הקיאק על ידי שלוש נועלים חזקים.

נשיאת  מערכת ההנעה ביד מחוץ למים  מערכת ההנעה מצוידת בידית נשיאה המאפשרת להרים אותה בקלות ממקום למקום להניח ולהסיר אותה ממקומה בקיאק בקלות ובנוחיות.

מערכת ההנעה מאפשרת שיט קדימה ואחורה יתרון ענק על פני מערכות אחרות המסוגלות לשוט רק קדימה. יתרון זה מאפשר לחותר להגיע בדיוק לנקודה בה הוא מעוניין להיות ולמקד את הקיאק בנקודה הנוחה לו ביותר במים מבלי לנוע במעגלים.

*למעבר לדף הוראות התחזוקה למערכת הפדלים לחץ כאן.

כיסוי למערכת ה-Pedal Drive המותקנת בקיאק כוללת רצועות אלסטיות עם ווי אבטחה למצב שבו תרצו להסיר את המערכת במים ולאבטח אותה לגוף הקיאק   הכיסוי סוגר את פתח מערכת ההנעה בזמן שהיא אינה בשימוש. ומאפשר הנחה של מנועי בנזין וחשמל מסוגים שונים במקום מערכת ההנעה.

מאחז כוסות, פחיות. מקומות להנחת פיתיונות הקיאק מצויד בשני שקעים מובנים המאפשרים להניח פיתיונות חיים ובמקום להנחת פחיות שתיה כוסות בקדמת  הכיסא כדי לאפשר לחותר נוחיות ופרקטיות מלאה בזמן השיט והדיג.

 הגה כיוון מתקדם הקיאק מצויד בהגה כיוון מתקדם הנשלט ממושב החותר הפיקוד מתבצע על ידי  ידית אחת הנמצאת בצד השמאלי בתא השיט הידית שולטת על כיוון השיט בקיאק על ידי כך שהיא מסיטה את הגה הכיוון בחלק האחורי של הקיאק ימינה ושמאלה בהתאם לפקודות החותר ובכך מורה את כיוון השיט,  ההגה מדויק ביותר ומאפשר שליטה מרבית של החותר על הקיאק. מעברי השליטה והפיקוד בין ידית ההפעלה להגה נעשים ע"י גלגל מעבר וכבלי פלדה מנירוסטה.

ידיות צד מאסיביות ביותר ... הקיאק כולל שתי ידיות הרמה מאסיביות בצדדים המאפשרות להרים לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בשעת הצורך. ידיות הצד מאזנות את הקיאק בעת ההרמה ומאפשרות נשיאה מאוזנת גם ע"י חותר יחיד.

שני ידיות הרמה אחת בחרטום ואחת בירכתיים ידיות מאסיביות אחת בחרטום ואחת בירכתיים מאפשרות לעגן להרים ולשאת את הקיאק בקלות ממקום למקום בקלות ובנוחיות.

פלג ניקוז מים מאובטח בצד הקיאק מאפשר לנקז את המים מגוף הקיאק על ידי הטיה של גוף הקיאק הצידה חוסך את הצורך להעמיד את הקיאק כדי לנקז את המים מתוך הגוף.

חומר הבניה ייחודי במינו הוכיח את עמידותו וחוזקו בשטח במשך שנים רבות. מבנה הקיאק בנוי כיציקה אחת ללא תפרים או הלחמות דבר המקנה לו חוזק ועמידות גבוה ביותר.

חומר הבניה היי אימפקט פוליאתילן בעל צפיפות גבוה מוגן UV ברמה גבוה: High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizerr.

מגוון רחב של צבעים ושילובי צבעים:

   
   
   
   

חבילת הקיאק כוללת:

  • מערכת מדחף חכמה משולבת בפדלים Pedal Drive חדשה מתקדמת ומשופרת כולל שיט לאחור.
  • מקום להנחת מגלה דגים /מצלמה על מערכת הפדלים
  • מכסה סגירה למערכת ההנעה בעת שהמערכת אינה בשימוש.
  • הגה אחורי כולל צידוד 180 מעלות על ידי ידית שליטה מתא החותר.
  • מושב רשת גבוה מרופד First Class Seat כולל משענת מתכוננת.
  • תא שיט גדול נוח עם הנדסת אנוש גבוה.
  • משטח מחוספס מחורץ לדיג בעמידה.
  • תא אחסנה ענק קדמי מנוקז כולל מכסה. עם רצועות אלסטיות עליונות לאבטחת ציוד.
  • ניתן להשתמש בתא הקדמי כתא ענק פתוח לציוד התא כולל חור ניקוז מים חופשי.
  • תא אטום עגול עם שק רשת פנימית.
  • ארבע ידיות נשיאה.
  • מקום להנחת בקבוק שתיה / פחית
  • תא אחורי גדול פתוח כולל רצועות אלסטיות לאבטחה.
  • שלושה מאחזי חכות מקוריים  מאחורי ובצד מושב החותר, כולל מכסים.
  • שני מקומות להנחת שישה מאחזי חכות או ציוד אלקטרוני בקדמת תא השיט.
  • מקומות להנחת ציוד אלקטרוני או מאחזי חכות בקדמת כיסא החותר
  • פלג ניקוז מים מאובטח.
  • שמונה פקקי אטימה SCUPPER PLUG  לחורי ניקוז הקיאק.
  • שנתיים אחריות על גוף הקיאק *כפוף לתנאים המפורטים בתעודת האחריות.
  • שיא ספיד יבואן בלעדי בישראל  30 שנות מונטין  נוסד בשנת 1991 !!!

 

 

 אם אתם מחפשים מקצועיות איכות ואמינות תמצאו אותה רק במקום אחד, שיא ספיד בע"מ מאחורינו  30 שנות מוניטין וניסיון מוכח.

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 396 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 84 
משקל (ק"ג) 33
משקל העמסה(ק"ג) 215
כולל משוט ללא
מערכת פדלים כולל מערכת אחת

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

תיק Dry Bag 10LT

תיק Dry Bag 10LT
מחיר:140 ₪

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מנוע בנזין ג'ט יפני Pantaneiro Jet Turbo חזק בהספק 3 כ"ס לקיאקים וסירות

מחיר רגיל: 3,350 ₪

מחיר מבצע: 2,799 ₪

משוט אלומיניום א- סימטרי לקיאק זווית משתנה כפות פיברגלס משולב דגם 6274130

משוט אלומיניום א- סימטרי לקיאק זווית משתנה כפות פיברגלס משולב דגם 6274130
מחיר:549 ₪

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

אפודת ציפה מקצועית לקיאק דגם Extreme Vest

מחיר רגיל: 550 ₪

מחיר מבצע: 349 ₪

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

Yak-Rack מנשא גומי רך לנשיאת קיאקים וציוד אחר על גג הרכב

מחיר רגיל: 660 ₪

מחיר מבצע: 540 ₪

מערכת מייצבים קשיחים מקצועיים עם תא אטום לקיאק Kayak Stabilizers

מערכת מייצבים קשיחים מקצועיים עם תא אטום לקיאק Kayak Stabilizers

מחיר רגיל: 2,450 ₪

מחיר מבצע: 1,890 ₪

ליש למשוט דגם Swivel

ליש למשוט דגם Swivel
מחיר:169 ₪

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover

מנוע חשמלי שקט למים מלוחים ומתוקים F33F Flover
מחיר:850 ₪

מספר פריט פנימי: 3989

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 12,599 ₪

מחיר מבצע: 6,990 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי