קיאק ישיבה עליונה לחתירה ודייג MOKEN 12.5 FeelFree כולל גלגל הובלה


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


קיאק ישיבה עליונה לחתירה ודייג MOKEN 12.5 FeelFree     

קייק דייג מתקדם כולל  מערכת  UNI – TRACK  חדשה המאפשרת לנייד את מאחזי הדייג

והאביזרים מצד לצד להסיר לקבע להניח אותם במקומות הנוחים לכם בכל עת ובאופן מידי.

תשאירו את הקייקים העתיקים בבית ותעברו לדור החדש !!!

קייק ה-  MOKEN 12.5הינו קייק דייג מתקדם באורך בינוני המכיל  את כל התכונות של הקייקים הארוכים המבנה המיוחד מציע לחותר ולדייג מגוון אפשרויות כמעט בילתי מוגבל ואפשרות רחבה לנצל את האלמנטים הרבים שהושקעו בו . הקייק מאפשר לחותרים שלא רוצים להתפשר על  איכות נגישות פרקטיות ומהירות באתם מוזמנים לראות את הקיאק המתקדם מכולם המעניק לכם את כל החידושים והאבזור המתקדמים ביותר כולל כל התוספות האפשריות שלא קימות באף קייק מקביל, קיאק ה-  MOKEN 12.5 החדש הוא המילה האחרונה בעולם קייקי הדיג והחתירה הקיאק מצויד בטכנולוגיה מתקדמת ואבזור שלא תמצאו באף קיאק אחר, לדגם זה מספר יתרונות בולטים המציבים אותו הרבה לפני כולם, ונתחיל באורך 3,85 מטר מידה טובה לחתירה בינונית וארוכה . יחסית לגודלו נושא הקייק יותר  20% משקל מכל קיאק מקביל  190 ק"ג דבר המאפשר לשאת עליו ציוד רב או לצרף את אחד הילדים  , המבנה המיוחד והמחודד מאפשר מהירות יציבות והתגברות בטוחה על מצבי ים ומים משתנים. הקיאק מעולה לדייגים לחותרים מתחילים ומתקדמים ואינו מצריך ידע או ניסיון מוקדם. הישיבה נוחה ומפנקת עם מקום נוח מאוד לרגלים גם לחותרים גדולים וכבדים במיוחד, החרטום הגבוה מאפשר גלישה בגלים חתירה מהירה במינימום מאמץ , חתירה בים גבוה וגלי, תוך כדי נשיאת משקל גבוה או חפצים בצורה יבשה ומאובטחת ושימוש כקיאק דייג וצלילה מעולה. הידיות החזקות מלפנים ומאחור,ובאמצע הקיאק מאחזי האביזרים היצוקים בגוף, תאים אטומים עם נגישות מעולה תא נשיאה פתוח ענק מאחור ותא אטום חדשני קדמי אובאלי,גדול הכולל כיסוי איכותי מלפנים הופכים את הדגם הזה לקיאק אטרקטיבי ומגוון ביותר. לנוחיות מרבית של החותר מסופק מושב מרופד עם משענת גב מתכוננת, נקזי מים שקועים ופתחי הניקוז גדולים מאפשרים שימוש במצבי ים גלי וגבוהה, הישיבה נוחה ביותר הודות למושב הארגונומי יצוק עמוק עם מרכז כובד נמוך כשמעליו כיסא מרופד איכותי הכולל משענת מתכוננת ותא קטן לחפצים בגב המשענת,קיאק זה נחשב לאחד הקיאקים היציבים הנוחים והמאובזרים ביותר בקטגורית הישיבה העליונה בתחום זה בעולם ומקנה שהיה ארוכה במים עם נוחיות וביטחון מקסימאליים.המבנה המיוחד של הקיאק הכולל חרטום גבוה מוריד בצורה משמעותית את הגרר במים ומאפשר לחותר להשקיע פחות מאמץ בחתירה, קיל התקפה עם רוקר קדמי מוריד באופן משמעותי את כמות המים העולים על הסיפון העליון, דגם זה אינו מצריך ניסיון או ידע מוקדם בחתירה.  תוסיפו לכך את הנדסת האנוש הגבוה ומגוון הצבעים הגדול והמחיר ותקבלו את הקיאק הזה כבחירה המועדפת לכל מצב ים.

Moken 12.5 FEELFREE  קייק חתירה ספורט ודייג: אתם מחפשים לעלות מדרגה ולקבל את הקיאק האולטימטיבי שיהיה מהיר יציב חזק ונוח כזה שלא שוקע עם כושר העמסה ענק, קיאק שיחתוך את המים בקלות, שיעבור גלים גבוהים וים רוגש ללא בעיה אבל שיהיה קל משקל ובעיקר שיאפשר להעמיס עליו הרבה ציוד ושיהיה נוח בעת שהיה ארוכה במים. קיאק ה - Moken 12.5 החדש יעניק לכם את התכונות האלה ובעטיפה אחת. הקיאקים החדשים מתוצרת FEELFREE בנויים מפוליאתילן פלדה החזק והעמיד ביותר מסוגו בתחום.

גלגל הובלה אחורי: מהפכה בתחום הקיאקים בעולם ה-  Moken 12.5 כולל גלגל הובלה רחב בתחתית המאפשר להוביל את הקיאק על משטחים מרוצפים אספלט חול ועוד... לתוך הים בלא כל אמצעי אחר  ומקל על נשיאת הקייק.

משקל העמסה גבוה  : לקיאק ה-  Moken 12.5  כושר הנשיאה גבוה מעל  190  ק"ג מאפשר נשיאת ילד בתא השיט ומאפשר לכם שיט משפחתי מהנה ושילוב המשפחה בחוויה..

 

איכות ללא פשרות : בקייקים אלה ניכרת מיד את האיכות דגמי Moken 12.5  החדשים מציבים רף חדש באיכות, מאחזי האביזרים שקועים ובנויים מנירוסטה 316, המיתרים האלסטיים בתא המטען שקועים בגוף הקייק ונעים על מסילה מתכוננת מאלומיניום כדי לאפשר אבטחה ציוד מקסימאלית או הסרה בשעת הצורך, מכסי התאים האטומים עשויים מפלסטיק איכותי, כיסא מרופד הבנוי מחומרים איכותיים ביותר וכולל מאחזי ברונזה לשליפה מהירה. מאחזי האביזרים שקועים בגוף הקיאק, החלק העליון של הקיאק חלק ללא בליטות ומאפשר העמסה והובלה על גג הרכב בקלות.

תא שיט ענק ונוח: הקיאקים החדשים מצוידים בתא חותר חדש ומתקדם. עם נוחות ישיבה גבוה מנחי רגלים עם דוושות הנעות על מסילות המאפשרות קיבוע בדרגות שונות של הרגלים והעקבים ,בתא שש חורי ניקוז מים גדולים עם טבעות סניקה מהירה.

אבזור ברמה גבוה ביותר : החל מכיסא חדש עם משענת גב מתכוננת וכלה בתאים אטומים חדשניים, מאחזי חכות מתקדמים אחוריים, בקבוק שתייה מאלומיניום. מאחזי אביזרים שקועים מערכת חדשה UNI – TRACK   ועוד...

החלק הקדמי של תא השיט בקייק מהווה מהפכה בתחום כאשר על החלק העליון של הקייק מוצבת מערכת חדשנית הכוללת מסילות אלומיניום משובח הקבועות בגוף הקייק והמאפשרות הצבה של מאחזי חכות או אביזרים אחרים המקנים לחותר ניוד הסרה הצבה קבועה במקומות נגישים ונוחים לחותר של הציוד והאביזרים.

פד עמידה לחותר : חדש !! בדגם זה קיים פד עמידה מגומי משובח ועבה המאפשר לעמוד על הקייק לדוג בעמידה או לחתור.

מערכת מתקדמת לדיג  UNI – TRACK  על המסילות הקבועות בגוף מלפנים ומאחור על הקייק ניתן לנייד לקבע להעביר מצד לצד את האביזרים בקייק בצורה המתאימה והנוחה לכם ביותר או להרכיב ולהסיר אותם בכל עת. על ידי מאחז מאלומיניום חזק וחדשני. המאחז צמוד לגוף על ידי ליש ניד ( הליש אופציה ) הנע יחד אתו על המסילה כך שאין חשש שהמאחז יפול למים.

 

UNI – TRACK    DELUXE  ( אופציה ) על המסילות השקועות בגוף הקייק ניתן להניח מערכת נעה כעין גשר הנמתח מעל תא השיט ואשר מאפשר לחותר להניח מגוון אביזרים בהישג יד להרחיק או לקרב אותם אליו בזמן השיט להסיר להעביר או לקבע אותו בצורה הנוחה והמתאימה לו ביותר, המערכת חזקה ביותר ובנויה מאלומיניום משובח, על החלק העליון של המערכת ניתן לקבע מאחזי חכות, ציוד אלקטרוני ואחר, החלק התחתון מאפשר תלית דמויים קרסים וציוד קטן בצורה מאובטחת ונגישה .בחלק העליון סרגל מדידה המאפשר למדוד את אורך הדגים שתפשתם ושימושים רבים אחרים.   

דפנות צד משופעות : דפנות הקיאק משופעות ומקלות ביותר לניצול מלא יכולת החותר בזמן החתירה במשוט הדופן העליונה משופעת חלקה ומאפשרת חתירה קלה ונוחה, ועליה קלה מהמים.

קייק  ה-  Moken 12.5  החדש הינו קיאק דייג מתקדם ומהיר הכולל עיצוב חדש ומהפכני המביא אותו להיות הבחירה הנכונה והבחירה המועדפת על ידי חותרים ודייגים הרוצים לשוט בנוחיות במהירות ביציבות עם קיאק שיש בו אבזור גבוה ונתונים שלא תמצאו באף קיאק אחר.

גוף הקיאק : גוף ה- Moken 12.5 הינו גוף מהפכני.  גוף הקיאק בנוי משלוש קומות שונות המקנים לו מהירות יציבות חתירה בים רוגש וחתירה מהנה בגלים, התחתית בנויה על שדרית צרה ארוכה ומחודדת המאפשרת לקיאק לחתוך במים במהירות ועם גרר נמוך ביותר, החלק האמצעי מקנה לקיאק את היציבות והתגברות על מצבי ים סוערים ורוחות צד. החלק העליון הכולל רוקר היקפי וחרטום גבוה מאפשר לחותרים מעבר בטוח בגלים ומונע מהגלים לעלות על הסיפון ולשטוף את חרטום הקיאק.

חרטום גבוה: חרטום הקיאק ב- Moken 10 Lite  גבוה  מעל מפני המים ומאפשר לקיאק לחתוך בגלים בקלות ולהוריד באופן משמעותי את כמות המים שעולה על הסיפון. 


 

בסרטון:קיאק  FeelFree Moken 12.5 מפליג במהירות עם מפרש בים 

 

מושב מרופד עם גב מתכונן: לשבת בקייק להרגיש כמו בבית הקיאק מסופק עם מושב מרופד עם גב מתכונן נוח ביותר דגם חדש מושבים חדשים ונוחים אלו לא מסופקים כסטנדרט באףקיאק אחר המושבים בעלי משענת נוחה המושב בעל נוחיות מדהימה וכולל מושב מרופד ומפנק שני מאחזי ברונזה איכותיים לניתוק וחיבור מהיר מהקיאק המבנה המיוחד התחתון של הכיסא מקנה ישיבה יציבה מרופדת ומענגת, גב המושב מאפשרת קימור משענת הגב גבוה כך שהיה עוטפת את חלק הגב התחתון ומעניקה לכם חווית ישיבה יוצאת מגדר הרגיל.חומר הבניה האיכותי וצורת הבניה מקנים ישיבה יבשה וניקוז מהיר ביותר של המים משטח הישיבה מוטות ייצוב הטבועים בכיסא מקנים לו רכות והתאמה לגוף בדומה לכפפת בייסבול.  בתמונות מופיע הקייק עם מושב קינג פישר המהווה  ( אופציה ).

התאים האטומים : ה-  Moken 12.5  מצויד בשלוש תאים תאים אטומים תא אחורי משופע  המאפשר הכנסת ציוד רב התחתית של התא  ניתן לחתוך כדי לאפשר הכנסת חכות או חפצים ארוכים וגדולים אחרים לתוך הקייק, בחלק הקדמי של הקיאק נמצא התא האטום השלישי תא אובאלי גדול המצויד בצירי צד איכותיים לפתיחה רחבה ובטוחה ומכסה עם וידיות פתיחה בולטות התא מאפשר הנחת חכות בבטן הקייק דגים מצבר לציוד אלקטרוני או למנוע חשמלי תיקים אטומים למים וציוד רב. 

 

ידיות יצוקות: בקיאק שלוש ידיות יצוקות חזקות ביותר המאפשרות לכם להרים לשאת לקשרו ולעגן את הקיאק במצבים שונים בבטחה ובמהירות, שני ידיות צד יצוקות מאפשרות לכם להרים את הקיאק בצורה מאוזנת במהירות ובקלות כמו שאתם נושאים מזוודה,ידית קדמית מאסיבית ביותר מאפשרת רתום וקשירה של הקיאק מקדימה עיגון לעוגן קשירה מסיבת למזחים ועוגנים למיניהם ובזמן העמסה או גרירה בים. שתי מאחזי צד משני צידי הקייק יצוקות המאפשרות הרמה של הקיאק בצורה מאוזנת בטוחה וחזקה.

מושב חותר ממורכז : מושב החותר בקיאק מצוי באמצע המאפשר לחתור בקיאק במהירות וביציבות גבוה.

מנחי רגלים שקועים : בקיאק מנחי רגלים נוחים במיוחד המנחים כוללים פדלים המונחים על מסילות ומאפשרים לחותר לקבע את כף הרגל במידה ובנוחיות הרצויה לו.

 

בסרטון:קיאק מסדרת FeelFree Moken חותר בים 

 

תא מטען אחורי : תא המטען האחורי בקיאק גדול עמוק ורחב ומאפשר לכם להניח ארגז דיג גדול בלון צלילה או ציוד רב, התא מצויד ברצועות אלסטיות הנעות על מסילות המאפשרות קיבוע ואבטחת הציוד בצורה מוגנת ובטוחה  ועוד רצועה מתכוננת ומקום להנחת ארגז דיג במידות שונות.

ניקוז מים מהיר: הקיאק מצויד בשש נקזי מים גדולים הכוללים שקעי סניקה גדולים המאפשרים ניקוז מים מהיר ויעיל מהסיפון העליון של הקיאק ומאפשרים לו שיט בים סוער וגלי במיוחד.

גימור מוקפד : דגמי הקיאקים החדשים הינם בעלי גימור וחומרי בניה מתקדמים וקלים ברמה גבוה מכל קיאק שאתם מכירים, חלק עליון מחוספס ותחתית חלקה למשעי ידיות נשיאה נוחות וחזקות ועיצוב מתקדם ניתן לקבל את הקיאקים במבחר צבעים.

תחתית מיוחדת בעלת מובילי זרימה: מקנה לקיאק התקדמות ושמירת כיוון יציבה הקיאק מעולה לצרכי דיג וצלילה ומאפשר טווח פעולה גדול וחתירה לעומק במהירות גבוה. מידת האורך של הקיאק  385 ס"מ היא מידה טובה המקנה לכם חופש פעולה רחב לפיתוח מהירות והרבה הרבה מקום, המבנה החזק של הקיאק מאפשר נשיאת משקל גדולה של ציוד ואנשים.

מבנה חזק : של הקיאק מאפשר העמסה של ציוד ואביזרים במשקל מדהים של 190 ק"ג   כ–%20 יותר מקיאק מקביל.

חומר הבניה פוליאתילן פלדה :M.D.P.E kayaks molded from high performance plastic  הינו החומר המתקדם ביותר הקים בתחום בנית הקיאקים, הוא בעל משקל סגולי נמוך מהמים, המקנה לקיאק כושר ציפה גדול, חוזק , עמידות, הפוליאתילן ממנו בנוי הקיאק הינו פלסטיק המיוצר בצפיפות גבוה בעל זיכרון מובנה המקנה לקיאק אריכות ימים תוך שמירה על צבע וצורה ראשוניים.

מבנה מיוחד: תחתית חדשה עם קיל התקפה חד ליטוש קפדני של התחתית ושוקע  גדול מתחת לפני קו המים יוצר קיאק יציב ביותר וסלחני מאוד כלפי החותר המאפשר לתקן טעויות בקלות יתרה.ואת אחד מקיאקי החתירה והדיג הטובים ביותר.בחרטום הקיאק רוקר קדמי המונע מהמים לעלות על סיפון הקיאק .

שני מאחזי חכות כסטנדרט: הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות מקוריים שקועים מאחור. ומאפשר הנחה של עוד שני מאחזי חכות נוספים  ( אופציה )

מגלי דגים GPS: וציוד אלקטרוני אחר בקיאק מקום מיוחד להרכבת ציוד אלקטרוני ואחר על מערכת UNI – TRACK   או על  מערכת UNI – TRACK DELUXE  גשר נע (אופציה ).

מקום למצבר: בתוך התא הקדמי ניתן להניח מצבר המשמש למגלה דגים לתאורה, מצפן ,מנוע חשמלי ומכשירים נוספים. בדופן התא מעבר לתא השיט של הקיאק המאפשר מעבר חוטים בין תא החותר למצבר בצורה מוגנת.

שתי כיסי צד : לציוד דיג קרסים ופיתיונות בצידי מושב החותר על דופן הקיאק תמצאו שני כיסי צד המאפשרים שמירה של ציוד קטן לשליפה מהירה ואחסנה של פיתיונות קרסים וציוד אחר בצורה קלה ונגישה.

נקודות עגינה ואבטחה לאורך הדופן העליונה מאחור ובסמוך למושב החותר ממוקמות נקודות עגינה מאסיביות ושקועות מנירוסטה 316 המאפשרות קשירה אבטחה ועיגון לחכות לישים כיסא ואביזרים בצורה בטוחה וחזקה.

פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח הקיאק מצויד בפלאג ניקוז מים אחורי בצד הקייק המאפשר ניקוז מים נוח ללא צורך להעמיד את הקייק על חלקו האחורי פשוט מנחים את הקייק על הצד וכל המים יוצאים החוצה..

שני מאחזי משוטים חכות: בשני צידי הקיאק תמצאו שני מאחזי משוטים או חכות עם שקע אורכי בצמוד לדופן הקיאק להנחת משוט או חכה כולל מיתרים אלסטיים ונקודות עיגון המאפשרים לאבטח את המשוט או החכה במהירות ובבטיחות.

שלוש מקומות להנחת פחי שתייה או כוסות: בקייק שלוםפ מקומות להנחת פחיות שתייה בקבוקים או כוסות שניים מהם ממוקמים בשני צידי המושב והשלישי על מיכסה התא האמצעי של הקיייק .

הגה אחורי : בקייק קימת הכנה להגה אחורי כולל מקומות להעברת הכבלים לניהוג  דושות ומקום מובנה כהכנה להגה .

משקל הקיאק החדש 30 ק"ג בלבד, נתון זה מושג הודות לחומרי הבניה החזקים ולתכנון מתקדם בסופו של יום אתם מקבלים קיאק מעולה במידה האידיאלית, אתם נושאים פחות משקל ושטים הרבה יותר מהר ועם יותר ציוד.

צבעים: את הצבעים של קייקי FeelFree  לא תמצאו באף קיאק אחר צבעים עזים חזקים הנראים למרחוק מיוחדים צבעים מוגנים כנגד קרינה ודהייה UV ברמה גבוה ביותר, הפיגמנטים מוטבעים בחומר בתהליך היצור ומעניקים לקיאק מראה חדש ורענן בכל עת.

אופציות: רצועות בירכיים, ליש למשוט, מערכת UNI – TRACK DELUXE  . מושב דייג דה לוקס קינג פישר. הגה אחורי.

אחריות קיאקים

 

 

 

אנו מאמינים במוצרינו שהם הטובים מסוגם ובנויים מן החומרים המתקדמים ביותר בתעשייה זו, ולכן... אנו מעניקים שלוש שנות אחריות לגוף הקיאק!*

 

 

 

 

 

 

 

החבילה כוללת:  

 

 

אורך

3.85 מ'

רוחב

82 ס"מ

משקל

30 ק"ג

משקל העמסה

190+ ק"ג

*כפוף לטופס האחריות.

** בתמונה מוצג מושב King Fisher Seat ניתן לרכוש כסא זה כשדרוג.

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 385 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 82 
משקל העמסה(ק"ג) 190
כולל אפודה ללא
כולל משוט ללא

מספר פריט פנימי: 3340

זמינות: במלאי.

מחיר:5,399 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי