קיאק ישיבה עליונה לחתירה ודייג MOKEN 10 Lite FeelFree כולל גלגל הובלה


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


קיאק ישיבה עליונה לחתירה ודייג MOKEN 10 LITE FeelFree     

כולל  מערכת  UNI – TRACK  חדשה המאפשרת לנייד את מאחזי הדייג

והאביזרים מצד לצד להסיר לקבע להניח אותם במקומות הנוחים לכם בכל עת ובאופן מידי.

תשאירו את הקייקים העתיקים בבית ותעברו לדור הקייקים החדש !!!

 

אתם לא רוצים להתפשר על קיאק דיג וחתירה או קיאק משפחתי בינוני בואו לראות את הקיאק המתקדם מכולם המעניק לכם את כל החידושים והנוחיות המתקדמים ביותר כולל כל התוספות האפשריות שלא קימות באף קייק מקביל, קיאק ה-Moken 10 Lite החדש הוא המילה האחרונה בעולם קייקי הדיג והחתירה הקיאק מצויד בנתונים גבוהים ואבזור שלא תמצאו באף קיאק אחר, לדגם זה מספר יתרונות בולטים המציבים אותו הרבה לפני כולם, ונתחיל באורך 3,15 מטר מידה טובה באמצע לא קצר ולא ארוך מידי יחסית לגודלו נושא יותר משקל ב -20% מכל קיאק מקביל  160 ק"ג דבר המאפשר לשאת עליו ציוד רב או לצרף את אחד הילדים , המבנה המיוחד מאפשר שימוש בטוח יציב והתגברות בטוחה על מצבי ים ומים משתנים. הקיאק מעולה לדייגים לחותרים מתחילים ומתקדמים ואינו מצריך ידע או ניסיון מוקדם. הישיבה נוחה ומפנקת עם מקום נוח מאוד לרגלים גם לילדים וגם לחותרים גדולים וכבדים במיוחד,החרטום הגבוה מאפשר גלישה בגלים חתירה מהירה במינימום מאמץ והגעה לביצועים מרשימים ללא הכנה מוקדמת. קיאק זה ורסטילי ומותאם למגוון שימושים רחב מחתירה בנחלים במקומות מים רדודים וסלעיים ועד חתירה בים גבוה וגלי, קייק לנשיאת משקל גבוה או חפצים בצורה יבשה ומאובטחת וכקיאק דייג וצלילה מעולה. הידיות החזקות מלפנים ומאחור,ובאמצע הקיאק מאחזי האביזרים היצוקים בגוף, תא נשיאה פתוח ענק מאחור ותא קדמי אובאלי, חדשני גדול עם כיסוי איכותי מלפנים הופכים את הדגם הזה לקיאק אטרקטיבי ומגוון ביותר מושב מרופד עם משענת גב מתכוננת נקזי מים שקועים ופתחי הניקוז גדולים מאפשרים שימוש במצבי ים גלי וגבוהה, הישיבה נוחה ביותר הודות למושב הארגונומי יצוק בתבנית המדהימה של הקייק כשמעליו כיסא מרופד איכותי הכולל משענת מתכוננת ותא קטן לחפצים בגב המשענת,קיאק זה נחשב לאחד הקיאקים היציבים הנוחים והמאובזרים ביותר בקטגורית הישיבה העליונה בתחום זה בעולם ומקנה שהיה ארוכה במים עם נוחיות וביטחון מקסימאליים.המבנה המיוחד של הקיאק הכולל חרטום גבוה מוריד בצורה משמעותית את הגרר במים ומאפשר לחותר להשקיע פחות מאמץ בחתירה, קיל התקפה עם רוקר קדמי מוריד באופן משמעותי את כמות המים מהסיפון העליון, דגם זה אינו מצריך ניסיון או ידע מוקדם בחתירה. חומר הבניה M.D.P.E kayaks molded from high performance plastic עם חמישה מילימטר עובי בסיפון העליון ויותר משישה מילימטר בתחתית יוצרם מבנה חזק ועמיד ביותר ומעניקים לחותר הרבה שנים של שקט נפשי בשימוש מאסיבי. תוסיפו לכך את הנדסת האנוש הגבוה ומגוון הצבעים הגדול המחיר ותקבלו את הקיאק הזה כבחירה המועדפת לכל מצב ים.

FeelFree Moken 10 Lite קייק חתירה ספורט ודייג: אתם מחפשים לעלות מדרגה ולקבל את הקיאק האולטימטיבי שיהיה מהיר יציב חזק ונוח כזה שלא שוקע עם כושר העמסה ענק, קיאק שיחתוך את המים בקלות, שיעבור גלים גבוהים וים רוגש ללא בעיה אבל שיהיה קל משקל ובעיקר שיאפשר להעמיס עליו הרבה ציוד ושיהיה נוח בעת שהיה ארוכה במים. קיאק. ה -Moken 10 Lite החדש יעניק לכם את התכונות האלה ובעטיפה אחת. הקיאקים החדשים מתוצרת FEELFREE בנויים מפוליאתילן פלדה החזק והעמיד ביותר מסוגו בתחום.

גלגל הובלה אחורי: מהפכה בתחום הקיאקים בעולם ה-   Moken 10 Liteכולל גלגל הובלהרחב בתחתית המאפשר להוביל את הקיאק על משטחים מרוצפים אספלט חול ועוד... לתוך הים בלא כל אמצעי נוסף, ובמים מקנה חתירה מהירה ומשמש כמיצב כיוון...הגלגל חוסך לכם עגלת הובלה ומקל ביותר על השינוע וההובלה.

קיאק משפחתי אידיאלי: לקיאק ה- Moken 10 Lite כושר הנשיאה גבוה מעל  160  ק"ג מאפשר נשיאת ילד בתא השיט ומאפשר לכם שיט משפחתי מהנה ושילוב המשפחה בחוויה...

איכות ללא פשרות : דגמי  Moken 10 Lite החדשים מציבים רף חדש באיכות, מאחזי האביזרים שקועים ובנויים מנירוסטה 316, המיתרים האלסטיים בתא המטען שקועים בגוף הקייק ונעים על מסילה מתכוננת מאלומיניום כדי לאפשר אבטחה ציוד מקסימאלית או הסרה בשעת הצורך, מכסי התאים האטומים עשויים מפלסטיק איכותי, כיסא מרופד הבנוי מחומרים איכותיים ביותר וכולל מאחזי ברונזה לשליפה מהירה. מאחזי האביזרים שקועים בגוף הקיאק, החלק העליון של הקיאק חלק ללא בליטות ומאפשר העמסה והובלה על גג הרכב בקלות.

תא שיט ענק ונוח: הקיאקים החדשים מצוידים בתא חותר חדש ומתקדם. עם נוחות ישיבה גבוה מנחי רגלים בדרגות שונות המאפשרים קיבוע מדויק של הרגלים והעקבים ,בתא שש חורי ניקוז מים גדולים עם טבעות סניקה מהירה.

אבזור ברמה גבוה ביותר: החל מכיסא חדש עם משענת גב מתכוננת וכלה בתא אטום מתקדם, שני מאחזי חכות דגם חדש מאחור, בקבוק שתייה מאלומיניום. מאחזי אביזרים שקועים מערכת חדשה UNI – TRACK   ועוד...

החלק הקדמי של תא השיט בקייק מהווה מהפכה בתחום כאשר על החלק העליון של הקייק מוצבת מערכת חדשנית הכוללת מסילות אלומיניום משובח הקבועות בגוף הקייק והמאפשרות הצבה של מאחזי חכות או אביזרים אחרים המקנים לחותר ניוד הסרה הצבה קבועה במקומות נגישים ונוחים לחותר של הציוד לאורך הקייק.

מערכת מתקדמת לדיג  UNI – TRACK  על המסילות הקבועות בגוף מלפנים ומאחור על הקייק ניתן לנייד לקבע להעביר מצד לצד את האביזרים בקייק בצורה המתאימה והנוחה לכם ביותר או להרכיב ולהסיר אותם בכל עת. על ידי מאחז מאלומיניום חזק וחדשני. המאחז נע  על מסילת אלומיניום המקובעת לגוף הקייק ומאובטחת על ידי ליש ניד הנע יחד אתו על המסילה כך שאין חשש שהמאחז ייפול למים.

UNI – TRACK DELUX ( אופציה ) על המסילות השקועות בגוף הקייק ניתן להניח מערכת נעה כעין גשר הנמתח מעל תא השיט ואשר מאפשר לחותר להניח מגוון אביזרים בהישג יד להרחיק או לקרב אותם אליו בזמן השיט להסיר להעביר או לקבע אותו בצורה הנוחה והמתאימה לו ביותר, המערכת חזקה ביותר ובנויה מאלומיניום משובח, על החלק העליון של המערכת ניתן לקבע מאחזי חכות, ציוד אלקטרוני ואחר, החלק התחתון מאפשר תלית דמויים קרסים וציוד קטן בצורה מאובטחת ונגישה .בחלק העליון סרגל מדידה המאפשר למדוד את אורך הדגים שתפשתם או לשימושים אחרים.   

דפנות צד משופעות:דפנות הקיאק משופעות ומקלות ביותר לניצול מלא יכולת החותר בזמן החתירה במשוט הדופן העליונה משופעת חלקה ומאפשרת חתירה קלה ונוחה, ועליה קלה מהמים.

ה- Moken 10 Lite החדש הינו קיאק דייג מתקדם עיצוב חדש ומהפכני מביא אותו להיות הבחירה הנכונה והבחירה המועדפת על ידי חותרים ודייגים הרוצים לשוט בנוחיות במהירות ביציבות עם קיאק שיש בו אבזור גבוה ונתונים שלא תמצאו באף קיאק בודד / משפחתי אחר.

גוף הקיאק: גוף ה- Moken 10 Lite  הינו גוף מהפכני.  גוף הקיאק בנוי משלוש קומות שונות המקנים לו מהירות יציבות חתירה בים רוגש וחתירה מהנה בגלים, התחתית בנויה על שדרית צרה ומחודדת המאפשרת לקיאק לחתוך במים במהירות ועם גרר נמוך ביותר, החלק האמצעי מקנה לקיאק את היציבות והתגברות על מצבי ים סוערים ורוחות צד. החלק העליון הכולל רוקר היקפי וחרטום גבוה מאפשר לחותרים מעבר בטוח בגלים ומונע מהגלים לעלות על הסיפון ולשטוף את חרטום הקיאק.

חרטום גבוה: חרטום הקיאק ב- Moken 10 Lite  גבוה 32 ס"מ מפני המים ומאפשר לקיאק לחתוך בגלים בקלות ולהוריד באופן משמעותי את כמות המים שעולה על הסיפון.

מושב מרופד עם גב מתכונן: לשבת בקייק להרגיש כמו בבית הקיאק מסופק עם מושב מרופד עם גב מתכונן נוח ביותר דגם חדש מושבים חדשים ונוחים אלו לא מסופקים כסטנדרט באף קיאק אחר המושבים בעלי משענת נוחה המושב בעל נוחיות מדהימה וכולל מושב מרופד ומפנק שני מאחזי ברונזה איכותיים לניתוק וחיבור מהיר מהקיאק המבנה המיוחד התחתון של הכיסא מקנה ישיבה יציבה מרופדת ומענגת, גב המושב מאפשרת קימור משענת הגב גבוה כך שהיה עוטפת את חלק הגב התחתון ומעניקה לכם חווית ישיבה יוצאת מגדר הרגיל.חומר הבניה האיכותי וצורת הבניה מקנים ישיבה יבשה וניקוז מהיר ביותר של המים משטח הישיבה מוטות ייצוב הטבועים בכיסא מקנים לו רכות והתאמה לגוף בדומה לכפפת בייסבול.

תאים אטומים: ה- Moken 10 Lite מצויד בתא אטום חדש  אובאלי גדול המצויד בצירי צד איכותיים לפתיחה רחבה ובטוחה ומכסה הכולל בחלק התחתון אטם גומי משובח  המכסה מצויד בידיות פתיחה שקועות התא מאפשר הנחת חכות בבטן הקייק דגים מצבר לציוד אלקטרוני או מנוע חשמלי תיקים אטומים למים וציוד רב. 

 

ידיות יצוקות: בקיאק ארבע ידיות יצוקות חזקות ביותר המאפשרות לכם להרים לשאת לקשרו ולעגן את הקיאק במצבים שונים בבטחה ובמהירות, שני ידיות צד יצוקות מאפשרות לכם להרים את הקיאק בצורה מאוזנת במהירות ובקלות כמו שאתם נושאים מזוודה,ידית קדמית מאסיבית ביותר מאפשרת רתום וקשירה של הקיאק מקדימה עיגון לעוגן קשירה מסיבת למזחים ועוגנים למיניהם ובזמן העמסה או גרירה בים. ידית אחורית יצוקה מאפשרת הרמה של הקיאק בצורה בטוחה וחזקה.

מושב חותר ממורכז: מושב החותר בקיאק מצוי באמצע המאפשר לחתור בקיאק במהירות וביציבות גבוה.

מנחי רגלים שקועים: בקיאק מנחי רגלים נוחים במיוחד המנחים כוללים שקעים לעקבים המאפשרים לחותר לקבע את כף הרגל במידה ובנוחיות הרצויה לו.

תא מטען אחורי: תא המטען האחורי בקיאק גדול עמוק ורחב ומאפשר לכם להניח ארגז דיג גדול בלון צלילה או ציוד רב, התא מצויד ברצועות אלסטיות הנעות על מסילות המאפשרות קיבוע ואבטחת הציוד בצורה מוגנת ובטוחה התא מצויד בשני נקזי מים גדולים עם שקעי סניקה לניקוז מהיר ויעיל של התא. בצדי התא מדרגות קיבוע מיוחדות  להנחת ארגז דיג במידות שונות.

ניקוז מים מהיר: הקיאק מצויד בשש נקזי מים גדולים הכוללים שקעי סניקה גדולים המאפשרים ניקוז מים מהיר ויעיל מהסיפון העליון של הקיאק ומאפשרים לו שיט בים סוער וגלי במיוחד.

גימור מוקפד: דגמי הקיאקים החדשים הינם בעלי גימור וחומרי בניה מתקדמים וקלים ברמה גבוה מכל קיאק שאתם מכירים, חלק עליון מחוספס ותחתית חלקה למשעי ידיות נשיאה נוחות וחזקות ועיצוב מתקדם ניתן לקבל את הקיאקים במבחר צבעים.

 

 

תחתית מיוחדת בעלת מובילי זרימה: קנה לקיאק התקדמות ושמירת כיוון יציבה הקיאק מעולה לצרכי דיג וצלילה ומאפשר טווח פעולה גדול וחתירה לעומק במהירות גבוה. מידת האורך של הקיאק 315 ס"מ היא מידה נוחה המקנה לכם חופש פעולה רחב והרבה הרבה מקום, המבנה החזק של הקיאק מאפשר נשיאת משקל גדולה של ציוד ואנשים.

מבנה חזק: של הקיאק מאפשר העמסה של ציוד ואביזרים במשקל מדהים של 160 ק"ג כ– 20% יותר מקיאק מקביל.

חומר הבניה פוליאתילן פלדה:M.D.P.E kayaks molded from high performance plastic   הינו החומר המתקדם ביותר הקים בתחום בנית הקיאקים, הוא בעל משקל סגולי נמוך מהמים, המקנה לקיאק כושר ציפה גדול, חוזק , עמידות, הפוליאתילן ממנו בנוי הקיאק הינו פלסטיק המיוצר בצפיפות גבוה בעל זיכרון מובנה המקנה לקיאק אריכות ימים תוך שמירה על צבע וצורה ראשוניים.

מבנה מיוחד: תחתית חדשה עם קיל התקפה חד ליטוש קפדני של התחתית ושוקע של 14 ס"מ מתחת לפני קו המים יוצר קיאק יציב ביותר וסלחני מאוד כלפי החותר המאפשר לתקן טעויות בקלות יתרה.ואת אחד מקיאקי החתירה והדיג הטובים ביותר.בחרטום הקיאק רוקר קדמי המונע מהמים לעלות על סיפון הקיאק

שני מאחזי חכות כסטנדרט:הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות מקוריים דגם חדש שקועים מאחור.

מגלי דגים , GPS: וציוד אלקטרוני אחר בקיאק מקום מיוחד להרכבת ציוד אלקטרוני ואחר על מערכת UNI – TRACK  או על  מערכת UNI – TRACK DELUXE  גשר נע ( אופציה  ).

מקום מובנה למצבר: בתוך התא הקדמי מקום להנחת מצבר המשמש למגלה דגים לתאורה מצפן מנוע חשמלי ומכשירים נוספים. בדופן התא מעבר לתא השיט של הקיאק המאפשר מעבר חוטים בין תא החותר למצבר בצורה מוגנת.

שתי כיסי צד: לציוד דיג קרסים ופיתיונות בצידי מושב החותר על דופן הקיאק תמצאו שני כיסי צד המאפשרים שמירה של ציוד קטן לשליפה מהירה ואחסנה של פיתיונות קרסים וציוד אחר בצורה קלה ונגישה.

נקודות עגינה ואבטחה לאורך הדופן העליונה מאחור ובסמוך למושב החותר ממוקמות נקודות עגינה מאסיביות ושקועות מנירוסטה 316 המאפשרות קשירה אבטחה ועיגון לחכות לישים כיסא ואביזרים בצורה בטוחה וחזקה.

פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח הקיאק מצויד בפלאג ניקוז מים אחורי בצד הקייק המאפשר ניקוז מים נוח ללא צורך להעמיד את הקייק על חלקו האחורי פשוט מנחים את הקייק על הצד וכל המים יוצאים החוצה..

שני מאחזי משוטים חכות: בשני צידי הקיאק תמצאו שני מאחזי משוטים או חכות עם שקע אורכי בצמוד לדופן הקיאק להנחת משוט או חכה כולל מיתרים אלסטיים ונקודות עיגון המאפשרים לאבטח את המשוט או החכה במהירות ובבטיחות.

משקל הקיאק החדש 25 ק"ג בלבד, נתון זה מושג הודות לחומרי הבניה החזקים ולתכנון מתקדם בסופו של יום אתם מקבלים את קיאק מעולה במידה האידיאלית, אתם נושאים פחות משקל ושטים הרבה יותר מהר עם יותר ציוד.

 

צבעים: את הצבעים של קייקי FeelFree  לא תמצאו באף קיאק אחר צבעים עזים חזקים הנראים למרחוק מיוחדים הצבעים מוגנים כנגד קרינה ודהייה UV ברמה גבוה ביותר, הפיגמנטים מוטבעים בחומר בתהליך היצור ומעניקים לקיאק מראה חדש ורענן בכל עת.

אופציות: רצועות בירכיים, ליש למשוט, מערכת UNI – TRACK DELUXE  . מושב דייג דה לוקס קינג פישר.

אחריות קיאקים

 

 

 

אנו מאמינים במוצרינו שהם הטובים מסוגם ובנויים מן החומרים המתקדמים ביותר בתעשייה זו, ולכן... אנו מעניקים שלוש שנות אחריות לגוף הקיאק!*

 

 

 

 

 

 

החבילה כוללת:  

 

 

אורך

3.15 מ'

רוחב

79 ס"מ

משקל

25 ק"ג

משקל העמסה

160+ ק"ג

*כפוף לטופס האחריות.

* התמונות להמחשה בלבד

** בתמונות ובסרטים מוצג מושב King Fisher Seat ניתן לרכוש כסא זה בתור שדרוג.

*התא העגול במרכז הקיאק הינו אופציה לרכישה.

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 315 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 79 
משקל העמסה(ק"ג) 160
כולל אפודה ללא
כולל משוט ללא

מספר פריט פנימי: 3339

זמינות: לא נמצא במלאי.

מחיר:4,390 ₪
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי