קיאק דיג שאין שני לו - FeelFree Moken 13 Angler


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


קיאק דיג | קיאקי דייג | FeelFree Moken

 

 

בדגמים 2021 החדשים נעשו שיפורים ניכרים: רוחב הקיאק החדש הינו 78 ס"מ כושר הנשיאה עלה ל – 250 ק"ג!

שינוים אלו מקנים לקיאק מהירות גבוה שלא תמצאו באף קיאק אחר, כושר העמסה גבוה ב-20% מכל קיאק מקביל וסחב נמוך ביותר במים. רמת האבזור עלתה, הקיאק מצויד בהגה כיוון משוכלל, שלושה תאים אטומים כשהתא הקדמי כולל תיק אטום, תא אטום קדמי ענק עם מכסה מחוזק ופתיחה ע"י צירים, קונסולת ציוד ודיג נפתחת, כיסא מפואר מובנה עם מושב ומשענת קשיחה הכולל ריפוד תרמופלסטי, בתא האחורי רצועות לקשירת בלוני צלילה וארגז דיג, מיתרים אלסטיים לציוד על מכסה התא הקדמי ובתא השיט, תא שיט מרווח ומפואר, תא אחורי ענק לציוד, ידיות הרמה יצוקות, ידית אחורית בתא המיטען, מקום מובנה למצבר, מגלה דגים ומכשירי ניווט, ארבע מאחזי חכות מקוריים, מנחי רגלים מתכווננים על מסילות, מאחז למשוט / חכה, רוקר קדמי גבוה המקנה לקיאק מהירות אדירה ואפשרות שימוש בים גבוה ועוד...

לקיאק ניתנות שלוש שנות אחריות*, מבחר צבעים חדשים !!

*כפוף לטופס האחריות

 

בתמונה קיאק MOKEN 13 בצבעי הסוואה

 

במקום שיש דגים גדולים ואוקיינוס גדול נוצר הצורך ליצור קיאק על שנע מהר ומקצר מרחקים, עם מבנה גוף חזק שמאפשר להתגבר על גלים גדולים להעמיס כמויות של ציוד ואביזרים בצורה בטוחה יציבה ויבשה. קיאק ה-MOKEN 13 נוצר לאחר סדרה ארוכה של ניסיונות שארכו מספר שנים ושהתפרשו בכמה יבשות דגם זה נחשב לקיאק המוביל בתחומו ויצר סטנדרטים חדשים בתחום קיאקי החתירה הדיג והצלילה בעולם.

 

יציבות וחתירה יבשה הקיאק יציב המאפשר שיט יבש נוח המאפשר לחותר ביטחון חתירה נוחה במינימום מאמץ כזה שיש בו את כל הפיתרונות ליצירת סביבה נוחה לדיג. המתכננים האמריקאים והניוזילנדים של פילפרי מתוך הכרת הצרכים ותוך ניסיון רב ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות הצליחו ליצר קיאק על מתקדם שיש בו את הכול.

 

איכות מדהימה כבר במבט ראשון ניתן לראות את המבנה המיוחד, האיכות הגבוהה, האבזור הרב, והגימור המדהים אשר מציבים את ה-MOKEN 13 החדש הרבה לפני כולם.

 

מכונת מהירות קיאק הינו מכונת מהירות אדירה הודות לקיל התקפה גבוה וחד כסכין רוקר קדמי עם מבנה ההתקפי מיוחד מאפשר לקיאק לפלח את המים בקלות ובגרר מזערי.

 

כושר נשיאת משקל גבוה נפח ציפה עצום של 250 ק"ג ואורך של 3.9 מטר היושבים על שדרית מרכזית חכמה מקנים לקיאק מהירות גבוה ביותר עם גרר מזערי במים.

 

הקיאק כולל מערכת היגוי משוכללת התקדמות הקיאק ישרה וחלקה עם סטיות מזעריות הודות להגה משוכלל הכולל מערכת היגוי חכמה הנשלטת ע"י דוושות הנמצאות בתא השיט ומעבירה פקודות מרגלי החותר, הדוושות מונחות על מסילות המאפשרות לכל חותר לכוון את המידה הנוחה לו,הקיאק מצויד כסטנדרט במערכת הגה עם הרמה והורדה של הגה הכיוון ממושב החותר המערכת כוללת צידוד מהיר ע"י דוושות והיגוי עמוק מערכת זאת שהיא מיוחדת במינה מאפשרת לקיאק להתקדם במהירות גם בים גבוה במינימום סטיות.

 

שפע של מקומות אחסנה הקיאק מצויד בשפע של מקומות אחסנה המאפשרים לחותר לצאת לים עם ציוד מרבי בצורה נוחה ומאובטחת באחורי הקיאק תא פתוח אחורי ענק הכולל רצועת אבטחה מתכוננת התא הענק מאפשר הנחה של מכלי אחסון מסוגים שונים ארגזי חכות פודים ומיכלים אטומים בתא הפתוח ארבע נקודות הנחה ישרות המאפשרות להניח בתא ארגז דייג ענק בצורה נוחה ומאובטחת. התא כולל ארבע רצועות קשירה שתי רצועות רחבות עם אבזמים רחבים גדולים לקשירה והידוק מיכל צלילה או מיכל אטום, שתי רצועות נוספות עם אבזמי מתיחה לתפיסת ארגז דייג, בתא עצמו ארבע אומגות לתפישת רצועות לאבטחת ציוד ואביזרים. בנוסף בחלק הקדמי של הקיאק תא אחסון ענק נפרד עם ניקוז עצמי ומכסה מאסיבי מחוזק כזה שמאפשר להעמיס עליו ציוד בחלק העליון בצורה בטוחה .צירים חזקים וחכמים מאפשרים פתיחה קלה של המכסה, בחלק העליון של המכסה גומיות אלסטיות לציוד , בחלק הקדמי תא אטום נוסף עם מכסה מאובטח ושק חצי נוקשה מאסיבי לחפצים שבירים ורגישים. מתוך התא שקע מיוחד למצבר כולל רצועות מתכוננות לקיבוע בדופן התא חור מיוחד המאפשר העברת כבלים וחוטים לקונסולה הקדמית למגלי דגים ומכשירים אלקטרונים שונים.

 

שני תאים אטומים בחלק האחורי של הקיאק ובקדמת מושב החותר הקיאק מצויים תאים אטומים בקוטר של 17 ס"מ. התאים כוללים שקי רשת בשני התאים האחוריים ושק אטום בחרטום לשמירה על הציוד ואחסנה יבשה. בחלק הקדמי תא קדמי ענק הכולל מכסה כפול המאפשר כניסה נוחה ובטוחה לתא צירים מיוחדים איכותיים ביותר כאלה שלא תמצאו באף קיאק אחר השומרים על המכסה ומאפשרים שימוש נוח ביותר. התא הגדול הקדמי שונה מכל תא אחר, הוא בנוי כיחידה נפרדת עם שני חורי ניקוז גדולים הניתנים לאטימה ע"י פקקים ההופכים את התא לתא אטום מוגן המשמש כמקום אחסון ענק ותא לאחסון דגים בקיאק בזמן שהמכסה סגור

 

בתמונה: נתי עם קיאק המוקן באילת.

 

מכסה עם מיתרים אלסטיים ועוד המכסה מצויד במיתרים אלסטיים עם מאחזים מיוחדים איכותיים ביותר המאפשרים העמסת ציוד ואביזרים נוספת על מכסה התא. בתוך התא מקום מיוחד כולל רצועה ואבזם מתיחה למצבר המשמש למגלה דגים לתאורה מצפן ומכשירים נוספים. בדופן התא חור מעבר לתא השיט של הקיאק המאפשר מעבר חוטים בין תא החותר למצבר בצורה מוגנת.

 

קונסולת דיג נפתחת בתוך תא השיט ממוקם תא מרכזי עם מקום ניפרד למגלי דגים GPS מצפן ומכשור אלקטרוני נוסף, החלק העליון ניפתח ומאפשר הנחה של ציוד קטן ונגיש מקום לכלים פיתיונות וקרסים המכסה מאובטח ונוח לפתיחה וסגירה בחלק העליון מיתרים אלסטיים לציוד נוסף.ומקום להנחת פחית שתייה בקבוק. או קופסת קרסים ופיתיונות.

 

כיסא תרמופלסטי הכיסא בקיאק נוח מאוד וכולל מושב תרמופלסטי ומשענת גב גבוה נוחה ומתכוננת,כיסא איכותי זה שונה מכל כיסא אחר שאתם מכירים המושב מקובע לקיאק ומאפשר לכם חתירה נוחה ושהיה ארוכה במים עם נוחיות ויציבות גבוה.משענת הגב גבוה מחזיקה את הגב בצורה יציבה המשענת בנויה על ציר מאסיבי המאפשר קיפול וכיוון המשענת רצועות הכיוון מאפשרות לכם להתאים את המשענת בדיוק אופטימאלי לנוחיותכם המרבית. המושב שלא כמו בקיאקים אחרים נפרד מהמשענת ובנוי מחומר תרמופלסטי רך וגמיש מקובע לגוף הקיאק מקנה ישיבה מעולה במקסימום נוחיות ויציבות.

 

מאחזי חכות הקיאק מסופק עם ארבעה מאחזי חכות כסטנדרט. .

 

בקבוק שתייה הקיאק מסופק עם בקבוק שתייה מקורי מאלומיניום הכולל פקק מיוחד המאפשר לאבטח את הבקבוק לקיאק.

 

ידיות אחיזה יצוקות הידיות בקיאק מאסיביות ונוחות ביותר בקדמת הקיאק ידית יצוקה חזקה מאוד המאפשרת עגינה קשירה הרמה וגרירה מאסיבית. בצידי הקיאק שני ידיות שקועות יצוקות המאפשרות להרים את הקיאק בצורה מאוזנת לעגון ולקשור אליו אביזרים בצורה מאסיבית ונוחה. הידיות משתלבות בגוף הקיאק ואינם מפריעות לפעולת החתירה להעמסה וקשירת הקיאק. בנוסף בתא המטען תמצאו ידית הרמה נוספת להרמה מאחור.

 

מתקן לאבטחת המשוט והחכה בצד בקיאק מקום מיוחד לאבטחת המשוט או חכה.

 

פלג ניקוז מים בצד הקיאק בחלק האחורי פלג ניקוז מים עם מכסה מאובטח.מיקום הנקז בצד הקיאק וקוטרו הגדול מאפשרים ניקוז מים נוח על ידי השכבת הקיאק על צידו בלא צורך להעמיד אותו.

 

נקזי מים עם סניקה גבוהה הקיאק מצויד בשמונה נקזי מים עם סניקה מהירה המאפשרים לו לנוע בים גלי תוך שמירה על סיפון עליון יבש, בחלק מחורי הסניקה מובילי מים שקועים המנקזים את המים במהירות מדהימה.

 

חורים מיוחדים להתקנת מפרש בקדמת מושב החותר בנוי המתכננים חורים מיוחדים חזקים במיוחד המאפשרים הנחת מפרש בצורה מאסיבית בלא לעשות כל שינוי בקיאק. התקן זה מקנה לחותר שליטה צידוד וכיוון מרבי על המפרש ממושב החותר בקלות וללא מאמץ, כמו כן ניתן להתקין במקום עמודי תאורה מאחזים גבוהים לחכות ומתקנים נוספים.

 

איכות גבוהה ביותר הקיאק בנוי מחומרים מתקדמים חזקים וקלים כל החיבורים של האביזרים לקיאק נעשים ע"י בורגי נירוסטה משובחים המקנים למתקנים אריכות ימים וחוזק גבוה הדפנות בעובי של 6 עד 8 מ"מ מקנות לקיאק עמידות גבוה וחוזק אימתני לקיאק שלוש שנות אחריות!!!

 

 

 

קניה משתלמת: אך שלא תסתכל על זה קיאק דייג זה הוא המהיר, המאובזר והנוח ביותר - והקניה המשתלמת ביותר לעת הזאת.

 

קיאק דיג FeelFree Moken

 

לחצו על התמונה להגדלה

 1. הגה כיוון משוכלל צידוד ימינה ושמאלה ע"י דוושות, העלאה והורדה מהירה של חרב הכיוון ממושב החותר.

 2. (אופציה) פנס אחורי ניצמד של סקוטי, אור ניראה למרחק 2 מייל

 3. פלג ניקוז מים גדול ממוקם בצד הקיאק כולל אבטחה למכסה.

 4. מספר גוף הקיאק מוטבע בצד הגוף לזיהוי.

 5. בקיאק שלושה תאים אטומים כולל רשתות פנימיות לחפצים, מכסה התאים מאובטחים לקיאק ע"י מיתרים.

 6. רצועות מתכוננות לאבטחת הציוד בתא המטען. רצועות לקשירת ארגז דיג, ארבע אומגות אבטחה .

 7. (אופציה) ארגז דיג גדול כולל ארבע צינורות דייג מיוחדים להנחת חכות ומקום להנחת ציוד ואביזרים לארגז ארבע ידיות נשיאה מותאם בדיוק למגרעות המקוריות בצידי גוף הקיאק המחיר לרוכש קיאק זה:

 8. כיסא תרמופלסטי החלק התחתון מרופד יצוק לתחתית הקיאק,המשענת מתכוננת גבוה מאפשרת ישיבה נוחה ויציבה ביותר המשענת בנויה על ציר וניתנת לקיפול.

 9. תא אטום כולל רשת פנימית לחפצים, מכסה התא מאובטח ע"י מיתר.

 10. מאחז משוט / חכה אלסטי בצידי הקיאק עם תופסנים איכותיים לאחיזת חכה והמשוט.

 11. מנחי רגלים מתכוננים מאפשרים שליטה על צידוד ההגה בקלות וביעילות.

 12. ידיות נשיאה הרמה קשירה עגינה ואבטחה שקועות אינם בולטות ממבנה הקיאק, הידיות מאסיביות ביותר ומאפשרות להרים את הקיאק בצורה יעילה ונוחה.

 13. תא קדמי לחפצים קטנים כולל קופסא לפיתיונות קרסים ודמויים מכסה התא מתרומם ומאפשר אחסנה בקומות.

 14. מקום מובנה למאחזי דיג ומגלי דגים.מקום מובנה למצפן ו- GPS .(אופציה) מתקן לשתי חכות ומגלה דגים של סקוטי מגלה דגים

 15. תא קדמי ענק עם מכסה מאסיבי מחוזק ותא אטום עגול. התא עצמו סגור מכל צדדיו והוא מהווה תא מוגן קדמי ענק לקיאק.

 16. בתוך התא מקום מיוחד למצבר כולל רצועת הידוק וחור מעבר לתא השיט להעברת חוטים לציוד אלקטרוני או תאורה.

 17. מיתרים אלסטיים על מכסה התא מאפשרים קשירה ועיגון חפצים למכסה בצורה בטוחה.

 18. ידית קדמית יצוקה מאסיבית ביותר מאפשרת לשאת לקשור ולעגון את הקיאק בצורה בטוחה ומאסיבית ביותר.

 

 

 

 

 

החבילה כוללת:

 • קיאק 13 Moken - מגוון צבעים שונים לבחירה.
 • מושב איכותי  עם משענת גב מתכווננת
 • הגה כיוון משוכלל
 • ארבע מאחזי חכות מקורים הכוללים לישים לחכות
 • משענת מתכוננת על ציר.
 • תא אטום עם רשת פנימית לחפצים.
 • תא קדמי ענק עם מכסה מחוזק כולל שני צירי צד ומכסה מאסיבי.
 • ממקום למצבר כולל רצועת קשירה ואבזם.
 • תא לפיתיונות ואביזרי דיג ניפתח עם מכסה ורצועות אלסטיות.
 • שני תאי צד לפיתיונות וקרסים
 • תא אחורי פתוח כולל מיתרים אלסטיים מקום לארגז דיג מיכלים אטומים ובלון צלילה.
 • נקודות עגינה קשירה ואבטחה חזקות.
 • שתי ידיות צד יצוקות לנשיאה - חזקות ומעולות גם לעגינה וקשירה.
 • ידית קדמית ואחורית מאסיביות יצוקות.
 • פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח..
 • מנחי רגלים מתכוננים רחבים לנוחיות מקסימאלית של החותר.
 • שני מאחזי צד למשוט או חכה.

נתונים ויתרונות:

   
 • קיאק דיג, צלילה וחתירה מהיר מאובזר כסטנדרט ברמה גבוה!
 • כושר העמסה ענק של 250 ק"ג! כושר נשיאת משקל גדול יותר מכל קיאק מקביל !
 • משקל הקיאק 32 ק"ג בלבד!
 • מקום מובנה למצבר עם רצועה מתכוננת להידוק ואבטחה.
 • סחב נמוך ביותר במים ציפה גבוה.
 • מבנה עם הנדסת אנוש נוחה, עם יציבות מדהימה ומהירות חתירה גבוהה ביותר.
 • חומר הבניה פוליאתילן פלדה החזק ביותר מסוגו בתחום.
 • פלג ניקוז מים בצד הקיאק כולל פקק מאובטח.
 • שתי ידיות צד יצוקות המאפשרות להרים את הקיאק ע"י חותר יחיד.
 • נקודות עגינה שקועות ואומגות רבות המאפשרות קשירה מאסיבית של ליש ואביזרים.
 • ידית נשיאה קדמית ואחורית יצוקות, חזקות ונוחות המאפשרות גם לגרור את הקיאק ע" כלי שיט.  
 • תחתית הקיאק מיוחדת עם קיל התקפה גבוה.
 • חרטום גבוה עם מבנה התקפה קדמי למניעת שקיעת החרטום בגלים.
 • נקודות רתום אביזרים חזקות ביותר.
 • ממקום מובנה מוגן ומוצל להנחת מגלה דגים, GPS ומצפן ציוד אלקטרוני.
 • תתא מטען קדמי ענק עם צירים .
 • תא אחורי פתוח ענק לבלוני צלילה ארגז דייג ומיכלים אטומים.
 • מנחי רגליים מתכוננים בעלי כיוון מהיר.
 • נקזי מים שקועים באזור הישיבה.
 • שמונה חורי ניקוז גדולים במיוחד לניקוז מים מהיר מסיפון הקיאק...
 • תחתית עם סניקת מים גבוה משאירה את הסיפון העליון יבש.
 • מושב מרופד תרמופלסטי עם משענת גב גבוה מתכוננת.
 • מספר סידורי לאיתור מוטבע בגוף הקיאק.
 • אחריות שלוש שנים לגוף הקיאק*

 

אורך

3.90 מ'

רוחב

78 ס"מ

משקל

32 ק"ג

משקל העמסה

250 ק"ג

*כפוף לטופס האחריות.

 

 

שיא ספיד בע"מ יבואן בלעדי.

מידע נוסף

יצרן FeelFree Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 390 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 78 
משקל העמסה(ק"ג) 250
כולל אפודה ללא
כולל משוט ללא

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל FishFinder-Chirp + GPS

מגלה דגים משולב ג'י פי אס מתקדם דגם Striker 4 המכשיר כולל FishFinder-Chirp + GPS
מחיר:1,690 ₪

משוט אסימטרי מקצועי לקיאק המתחלק לשניים דגם FeelFree Day Tourer

משוט אסימטרי מקצועי לקיאק המתחלק לשניים דגם FeelFree Day Tourer
מחיר:699 ₪

Magellan triton 1500 GPS לשימושי ים ויבשה

Magellan triton 1500 GPS לשימושי ים ויבשה

מחיר רגיל: 1,500 ₪

מחיר מבצע: 1,299 ₪

תיק Dry Bag 10LT

תיק Dry Bag 10LT
מחיר:140 ₪

גגון נשיאה מהפכני לרכב Universal Rack

גגון נשיאה מהפכני לרכב Universal Rack

מחיר רגיל: 375 ₪

מחיר מבצע: 299 ₪

כפפות חתירה COD

כפפות חתירה COD
מחיר:129 ₪

אפודת ציפה Crack Of Dawn לקיאקים רפטינג וספורט ימי

אפודת ציפה Crack Of Dawn לקיאקים רפטינג וספורט ימי

מחיר רגיל: 490 ₪

מחיר מבצע: 450 ₪

 

מספר פריט פנימי: 1055

זמינות: במלאי.

מחיר:5,390 ₪
הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי