קיאק דייג מתקדם מדגם Snapper כולל חבילת אבזור מפוארת


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 קיאק דייג מתקדם כולל חבילת אבזור מפוארת !

SNAPPER-KAYAK 

אתם לא רוצים להתפשר על קיאק דייג וחתירה בינוני ? בואו לרכוש קיאק מתקדם המעניק לכם את כל החידושים והנוחיות המתקדמים ביותר כולל תוספות מתקדמות וחדשניות,ה- Snapper החדש הוא המילה האחרונה בעולם קייקי הדיג והחתירה הקיאק מצויד בנתונים גבוהים ואבזור מתקדם , לדגם זה מספר יתרונות בולטים המציבים אותו הרבה לפני כולם.

מידות ומשקלים: נתחיל באורך 395 ס"מ מידה טובה באמצע לא קצר ולא ארוך מידי יחסית לגודלו נושא יותר משקל מכל קיאק מקביל 250 ק"ג דבר המאפשר לשאת עליו ציוד רב, משרל הקיאק ללא אבזור 30 ק"ג . המבנה המיוחד מאפשר עם חרטום גבוה 35 ס"מ מעל המים מאפשר שימוש בטוח יציב והתגברות בטוחה על מצבי ים ומים משתנים.

הקיאק רחב ויציב מאוד: הרוחב 92 ס"מ מקנה לו יציבות מעולה הקיאק מעולה לדייג דגם זה אינו מצריך ידע או ניסיון מוקדם. הישיבה נוחה ומפנקת עם מקום נוח מאוד לרגלים גם לחותרים גדולים וכבדים במיוחד.

חרטום גבוה: גובה חרטום 35 ס"מ המאפשר יציאה בתנאי ים וחתירה מהירה או בצירוף מנוע אחורי במינימום מאמץ והגעה לביצועים מרשימים ללא הכנה מוקדמת.

קיאק רב שימושי: קיאק זה ורסטילי ומותאם למגוון שימושים רחב, נשיאת משקל גבוה או חפצים בצורה יבשה ומאובטחת וכקיאק דייג וצלילה מעולה. הידיות החזקות מלפנים ומאחור,ובאמצע הקיאק מאחזי האביזרים היצוקים בגוף, תא נשיאה פתוח ענק מאחור ותא קדמי ענק מנוקז עם מכסה חדשני גדול כולל מכסה איכותי מלפנים הופכים את הדגם הזה לקיאק אטרקטיבי ומגוון ביותר.

מושב דה לוקס גבוה: המחיר כולל מושב מרופד גבוה הניתן לכיוון עם משענת גב גבוה מתכוננת ונוחה ביותר.

ניקוז מים מהסיפון העליון: נקזי מים שקועים ופתחי הניקוז גדולים מאפשרים שימוש במצבי ים גלי ומשתנה, הישיבה נוחה ביותר הודות למושב דה לוקס ארגונומי נוח ביותר היציבות המדהימה של הקייק כשמעליו כיסא רשת נוח הכולל משענת גב מתכוננת הופכים את הדגם הזה לקיאק דיג מעולה.

SNAPPER-KAYAK 

קיאק דייג זה נחשב לאחד הקיאקים היציבים הנוחים והמאובזרים ביותר בקטגורית הישיבה העליונה בתחום הדיג ומקנה שהיה ארוכה במים עם נוחיות וביטחון מקסימאליים.המבנה המיוחד של הקיאק הכולל חרטום גבוה מוריד בצורה משמעותית את הגרר במים ומאפשר לחותר להשקיע פחות מאמץ בחתירה.

חרטום התקפה עם רוקר קדמי מוריד באופן משמעותי את כמות המים מהסיפון העליון, דגם זה אינו מצריך ניסיון או ידע מוקדם בחתירה.עם חמישה מילימטר עובי חומר בסיפון העליון ויותר משישה מילימטר בתחתית יוצרם מבנה חזק ועמיד ביותר ומעניקים לחותר הרבה שנים של שקט נפשי בשימוש מאסיבי. תוסיפו לכך את הנדסת האנוש הגבוה ומגוון הצבעים הגדול המחיר ותקבלו את הקיאק הזה כבחירה המועדפת לכל מצב ים.

Snapper קייק דייג מתקדם: אתם מחפשים לעלות מדרגה ולקבל את הקיאק האולטימטיבי שיהיה מהיר יציב חזק ונוח כזה שלא שוקע עם כושר העמסה ענק, קיאק שיחתוך את המים בקלות, שיעבור גלים גבוהים וים רוגש ללא בעיה אבל שיהיה קל משקל ובעיקר שיאפשר להעמיס עליו הרבה ציוד ושיהיה נוח בעת שהיה ארוכה במים. קיאק ה - Snapper החדש יעניק לכם את התכונות האלה ובעטיפה אחת. הקיאקים החדשים בנויים מפוליאתילן פלדה החזק והעמיד ביותר מסוגו בתחום.

קיאק דייג אידיאלי: לקיאק ה- Snapper כושר נשיאה עצום 250 ק"ג מאפשר נשיאת חותר כבד וציוד דייג רב ומגוון.

איכות ללא פשרות: דגמי Snapper החדשים מציבים רף חדש באיכות, מאחזי האביזרים שקועים ובנויים מנירוסטה 316, המיתרים האלסטיים בתאי המטען מחוברים למאחזי D מנירוסטה. מכסי התאים האטומים עשויים מפלסטיק איכותי, כיסא רשת מרופד גבוה הבנוי מחומרים איכותיים ביותר וכולל מאחזים לשליפה מהירה. מאחזי האביזרים שקועים בגוף הקיאק, החלק העליון של הקיאק חלק ללא בליטות ומאפשר העמסה והובלה על גג הרכב בקלות.

הגב כיוון אחורי כסטנדרט: הקייק מצויד כסטנדרט בהגה כיוון אחורי ארוך הנשלט על ידי החותר ע"י מנחי הרגלים. הכיוון של החרב ימינה ושמאלה נעשים על ידי החותר מתוך תא השיט. ההגה משפר את יכולת תמרון הקיאק ומגביר את מהירותו במים.

תא שיט ענק ונוח: הקיאקים החדשים מצוידים בתא חותר חדש ומתקדם. עם נוחות ישיבה גבוה מנחי רגלים עם רגליות מתכוננות בדרגות שונות מאפשרים קיבוע מדויק של הרגלים והעקבים בקיאק חורי ניקוז מים גדולים עם טבעות סניקה מהירה.

אבזור ברמה גבוה ביותר: החל מכיסא חדש עם משענת גב גבוה מתכוננת, משט אסימטרי מקצועי שני חלקים. שבעה פקקים לאטימת חורי הניקוז בקייק לשיט יבש . תא אחסנה עם קונסולה מתרוממת בתא השיט. בנוסף שני תאים אטומים עגולים עם רשת פנימית. תא אטום קדמי ענק בחרטום תא ענק אחורי פתוח מאחור הכוללים רצועות אבטחה אלסטיות לנשיאת ציוד, שני מאחזי חכות גדולים דגם חדש מאחורי כיסא החותר, ושני מקומות קדמיים להנחת ארבעה מאחזי חכה או ציוד אלקטרוני, הגה אחורי כיוון על ידי דוושות הרגלים מתכוננים קונסולה קדמית מתרוממת ועוד.

 

SNAPPER-KAYAK 

דפנות צד משופעות: דפנות הקיאק משופעות ומקלות ביותר לניצול מלא יכולת החותר בזמן החתירה במשוט הדופן העליונה משופעת חלקה ומאפשרת חתירה קלה ונוחה, ועליה קלה מהמים.

גוף הקיאק: גוף ה- Snapper הינו גוף מהפכני. גוף הקיאק בנוי משלוש קומות שונות המקנים לו מהירות יציבות חתירה בים רוגש וחתירה מהנה בגלים, התחתית בנויה על שדרית צרה ומחודדת המאפשרת לקיאק לחתוך במים במהירות ועם גרר נמוך ביותר, החלק האמצעי מקנה לקיאק את היציבות והתגברות על מצבי ים סוערים ורוחות צד. החלק העליון הכולל רוקר היקפי וחרטום גבוה מאפשר לחותרים מעבר בטוח בגלים ומונע מהגלים לעלות על הסיפון ולשטוף את חרטום הקיאק.

מושב גבוה עם גב מתכונן: לשבת בקייק להרגיש כמו בבית הקיאק מסופק עם מושב גבוה מרופד עם גב מתכונן נוח ביותר דגם חדש מושבים חדשים ונוחים אלו לא מסופקים כסטנדרט באף קיאק אחר המושבים בעלי משענת נוחה המושב בעל נוחיות מדהימה וכולל מושב מרופד ומפנק הכולל שני מאחזים איכותיים לניתוק וחיבור מהיר מהקיאק המבנה המיוחד התחתון של הכיסא מקנה ישיבה יציבה מרופדת ומענגת, גב המושב מאפשר הטיה של משענת הגב גבוה כך שהיה עוטפת את חלק הגב התחתון ומעניקה לכם חווית ישיבה יוצאת מגדר הרגיל. חומר הבניה האיכותי וצורת הבניה מקנים ישיבה יבשה וניקוז מהיר ביותר של המים משטח הישיבה מקומות מרופדים בכיסא מקנים לו רכות והתאמה לגוף בדומה לכפפת בייסבול.

תאים אטומים: ה- Snapper מצויד בכמה תאים אטומים. תא אחד בקדמת הקייק , תא אמצעי עם קונסולה מתרוממת. תא אטום קדמי לפני מושב החותר. ותא אטום גדול אחרי מושב החותר. התאים מדגם חדש המצוידים במכסים משובחים לפתיחה רחבה ובטוחה התאים העגולים כוללים בחלק התחתון רשת פנימית נשלפת, התא האמצעי מאפשר הנחת ציוד לדיג מגלה דגים מצבר לציוד אלקטרוני או למנוע חשמלי תיקים אטומים למים וציוד רב ומגוון . בנוסף. בקיאק עוד תא אטום עגול מאחורי מושב החותר התא מצויד ברשת פנימית נשלפת להנחת ציוד קטן.

ידיות נשיאה מרופדות: בקיאק ארבע ידיות מרופדות חזקות ביותר המאפשרות לכם להרים לשאת לקשרו ולעגן את הקיאק במצבים שונים בבטחה ובמהירות, שני ידיות צד מאפשרות לכם להרים את הקיאק בצורה מאוזנת במהירות ובקלות כמו שאתם נושאים מזוודה, הידיות כוללות מאחזים אלסטיים לאחיזת המשוט או שני חכות בציצי הקייק. ידית קדמית מאסיבית ביותר מאפשרת רתום וקשירה של הקיאק מקדימה עיגון לעוגן קשירה מסיבית למזחים ועוגנים למיניהם ובזמן העמסה או גרירה בים. ידית אחורית מרופדת חזקה מאפשרת הרמה של הקיאק בצורה בטוחה וחזקה.

מושב חותר ממורכז  מושב החותר בקיאק מצוי באמצע המאפשר לחתור בקיאק במהירות וביציבות גבוה.

מנחי רגלים מתכוננים: בקיאק מנחי רגלים מתכוננים נוחים במיוחד המאפשרים לחותר לקבע את כף הרגל במידה ובנוחיות הרצויה לו.

תא מטען אחורי: תא המטען האחורי בקיאק גדול עמוק ורחב ומאפשר לכם להניח ארגז דיג גדול בלון צלילה או ציוד רב, התא מצויד ברצועות אלסטיות לאבטחת הציוד בצורה מוגנת ובטוחה התא מצויד בנקז מים גדול עם שקע סניקה לניקוז מהיר ויעיל של התא.

ניקוז מים מהיר: הקיאק מצויד בנקזי מים גדולים הכוללים שקעי סניקה גדולים המאפשרים ניקוז מים מהיר ויעיל מהספון  העליון המחיר כולל פקקי אטימה לחורי הניקוז שיאפשרו לכם שיט יבש בתנאי ים שקטים.

גימור מוקפד: דגמי הקיאקים החדשים הינם בעלי גימור וחומרי בניה מתקדמים וקלים ברמה גבוה מכל קיאק שאתם מכירים, חלק עליון מחוספס ותחתית חלקה למשעי ידיות נשיאה נוחות וחזקות ועיצוב מתקדם ניתן לקבל את הקיאקים במבחר צבעים.

תחתית מיוחדת בעלת מובילי זרימה: מקנה לקיאק התקדמות ושמירת כיוון יציבה הקיאק מעולה לצרכי דיג וצלילה ומאפשר טווח פעולה גדול וחתירה לעומק במהירות גבוה. מידת האורך של הקיאק 390 ס"מ היא מידה נוחה המקנה לכם חופש פעולה רחב והרבה הרבה מקום, המבנה החזק של הקיאק מאפשר נשיאת משקל גדולה של ציוד ואנשים.

חומר הבניה פוליאתילן פלדה: molded from high performance plastic הינו החומר המתקדם ביותר הקים בתחום בנית הקיאקים, הוא בעל משקל סגולי נמוך מהמים, המקנה לקיאק כושר ציפה גדול, חוזק , עמידות, הפוליאתילן ממנו בנוי הקיאק הינו פלסטיק המיוצר בצפיפות גבוה בעל זיכרון מובנה המקנה לקיאק אריכות ימים תוך שמירה על צבע וצורה ראשוניים.

מבנה מיוחד: תחתית חדשה עם קיל התקפה חד ליטוש קפדני של התחתית ושוקע גבוה מתחת לפני קו המים יוצר קיאק יציב ביותר וסלחני מאוד כלפי החותר המאפשר לתקן טעויות בקלות יתרה.ואת אחד מקיאקי החתירה והדיג הטובים ביותר.בחרטום הקיאק רוקר קדמי המונע מהמים לעלות על סיפון הקיאק.

SNAPPER 

שני מאחזי חכות כסטנדרט: הקיאק מצויד בשני מאחזי חכות גדולים מקוריים דגם חדש שקועים מאחור. ועוד מקום מובנה למאחז בקדמת הגשר הקדמי.

נקודות עגינה ואבטחה לאורך הדופן העליונה מאחור ובסמוך למושב החותר ממוקמות נקודות עגינה מאסיביות ושקועות מנירוסטה 316 המאפשרות קשירה אבטחה ועיגון לחכות לישים כיסא ואביזרים בצורה בטוחה וחזקה.

פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח הקיאק מצויד בפלאג ניקוז מים קדמי בחרטום הקיאק המאפשר ניקוז מים נוח ללא צורך להעמיד את הקיאק על חלקו האחורי פשוט מנחים את הקיאק על הצד וכל המים יוצאים החוצה..

משקל הקיאק החדש 30 ק"ג בלבד, נתון זה מושג הודות לחומרי הבניה החזקים ולתכנון מתקדם בסופו של יום אתם מקבלים את קיאק מעולה במידה האידיאלית, אתם נושאים פחות משקל ושטים הרבה יותר מהר עם יותר ציוד.

Snapper-Loaded

צבעים: את הצבעים של קיאקי Snapper  לא תמצאו באף קיאק אחר צבעים עזים חזקים הנראים למרחוק מיוחדים צבעים מוגנים כנגד קרינה ודהייה UV ברמה גבוה ביותר, הפיגמנטים מוטבעים בחומר בתהליך היצור ומעניקים לקיאק מראה חדש ורענן בכל עת.

 

חבילת מבצע מפוארת לקיאק  הכוללת:

 • קיאק Snapper- מגוון צבעים שונים לבחירה.
 • מושב גבוה מרופד משענת גב גבוה מתכוננת כולל שני מאחזים לחיבור וניתוק מהירים מהקייק.
 • משוט אסימטרי מקצועי שני חלקים
 • הגה אחורי כולל רגליות כיוון בתא החותר
 • שני מאחזי חכות מקורים גדולים דגם חדש שקועים בגוף הקייק.
 • תא קדמי כולל מכסה סגירה איכותי.
 • הכנה למאחז מנוע אחורי כולל ארבע תותבי הברגה מברונזה יצוקים בגוף הקיאק
 • קונסולה קדמית עם מכסה מתרומם שקעים לבקבוקי שתיה וסרגלי מדידה.
 • שני תאים אטומים עגולים עם רשת פנימית נשלפת
 • תא אחורי ענק פתוח כולל מיתרים אלסטיים לאבטחה.
 • נקודות עגינה קשירה ואבטחה חזקות שקועות בגוף הקייק מנירוסטה.
 • שתי ידיות צד לנשיאה חזקות מעולות גם לעגינה וקשירה.
 • ידית קדמית ואחורית מרופדות מאסיביות .
 • פלאג ניקוז מים עם מכסה מאובטח בקדמת הקייק.
 • פקקים לאיטום חורי הניקוז בגוף הקייק.
 • מנחי רגלים מתכוננים עם מעצורי כיוון לנוחיות מקסימאלית של החותר.
 • שני מאחזי צד למשוט או חכה
 • *שלוש שנים אחריות לגוף הקייק.*האחריות כפופה לטופס האחריות.

 

 

 

מידע נוסף

יצרן Seaspeed Kayaks
אורך מידת חוץ (ס"מ) 395 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 92 
משקל העמסה(ק"ג) 250
כולל משוט 1

מספר פריט פנימי: 4311

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 6,390 ₪

מחיר מבצע: 4,099 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי