מערכת מייצבים קשיחים מקצועיים עם תא אטום לקיאק Kayak Stabilizersמערכת מייצבים קשיחים מקצועיים עם תא אטום לקיאק Kayak Stabilizers

לחץ פעמיים על התמונה להגדלה

הקטן
הגדל

תמונות נוספות


מספר פריט פנימי: 4626

שלח קישור לחבר

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 2,450 ₪

מחיר מבצע: 1,890 ₪

אפשרויות לשדרוג

מחיר רגיל: 2,450 ₪

מחיר מבצע: 1,890 ₪

הוסף פריטים לסל

תיאור המוצר

מערכת מייצבים קשיחים Kayak Stabilizers מקצועיים עם תא אטום לקיאק
מערכת מייצבים מקצועית מושלמת כולל חיבור וניתוק מהיר התאמת גובה ותא אחסנה יבשה

לראשונה בישראל חברת שיא ספיד בע"מ גאה להציג פיתוח חדשני של מערכת מייצבים מקצועיים לקייק שתקנה לכם ביטחון ויציבות גבוה במים, המערכת החדשה תאפשר לכם הרכבה ופירוק מהיר ביותר מהקייק יציבות וביטחון גבוה, תוסיף לכם שני מקומות אחסנה יבשה הודות לשני תאים אטומים הנמצאים על המייצבים, אפשריות רבות להרכבה של מאחזי חכות מגלי דגים דגלים וציוד נוסף על מסגרת האלומיניום העליונה והחזקה של המערכת, הרכבה של מאחז מנוע על מוט הקישור שבין המייצבים האחד מצדי הקייק  תאפשר לכם  הרכבה של מנוע חשמלי מנוע ג'ט טורבו או בנזין בהספק של עד 3 כ"ס (מאחז המנוע הינו אופציה ואינו כלול במחיר) הרכבת מפרש על הקייק העלאת כושר הנשיאה ויישומים רבים נוספים.

המערכת כוללת:שני מייצבים קשיחים חומר הבנייה High Density Polyethylene (HDPE) with grade 12 UV stabilizer , שני תאים אטומים תא אחד בכל מייצב, מסגרת קישור בין המייצבים הבנויה מצינור אלומיניום מצופה בצבע אנודיז לשמירה מפני קורוזיה, מערכת התאמת גובה המאפשרת הרמת והורדה של כל מיצב בנפרד, מערכת פירוק והרכבה מהירה למייצבים כולל שתי סוגרים מהירים, בורגי חיבור מנירוסטה משובחת. פלג ניקוז מים עם מכסה מאובטח, שני חיבורי פטנט לקייק כולל שני ברגים עם אומים ודסקות.

מידות ונתונים טכניים:זוג מייצבים עם כושר ציפה גבוה, אורך כל מיצב 120 ס"מ, הרוחב 23 ס"מ , הגובה 20 ס"מ, משקל כל מיצב  כ - 2 ק"ג. אורך מוט הקישור המחבר את המייצבים לקייק  160 ס"מ, המייצבים מסופקים בצבעים שונים.


התמונות להמחשה בלבד, ט.ל.ח
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי