קיאק Tide ממונע כולל תושבת מנוע קדמית ומנוע ג'ט טורבו יפני 3 כ"ס


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


חבילת מבצע !!!  לקיאק ממונע מדגם Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor עם מערכת פדלים חדשה ומשופרת

כולל תושבת מנוע קדמית עם שליטה ישירה על כל פעולות המנוע ממושב הקיאק   

קיאק מהיר המצויד באבזור מתקדם ומפואר כולל מנוע ג'ט טורבו סילוני יפני בהספק 3 כ"ס

בלעדי !!! הרכבת התושבת והמנוע על הקיאק ללא כל קידוחים

 

Pantaneiro-Jet-Turbo-Motor

מערכת הנעה ושליטה קדמית מושלמת לקיאק מדגם  Tide להרכבה עצמית DIY. הכוללת תושבת מנוע טלסקופית  מתקדמת המורכבת על הקיאק במקום מערכת הפדלים ומנוע ג'ט סילוני המורכב עליה מאפשרות לכם ליהנות מכל העולמות, להשתמש בקיאק כקיאק ממונע השט למרחק בים באגם ובנחלים או כקיאק פדלים  ספורטיבי המונע בכוח השרירים  ולהפוך אותו לחדר כושר מתקדם על המים עם האווירה המרגיעה והבריזה של הים.  

קיאק הפדלים החתירה והדייג מאפשר להפעיל את כל מערכות הגוף את הרגלים והאגן ע"י דווש במערכת הפדלים, את החלק העליון של הגוף והידיים על ידי חתירה במשוט , התעייפתם או רציתם להגיע לנקודה רחוקה באופק תפעילו את מנוע הסילון הנמצא בקדמת הקיאק וכל נקודות הדייג והנוף הרחוקות והמרחקים שנראו לפני רגע רחוקים ובלתי מושגים יהפכו בן רגע לקרובים ונגישים.

חבילת המבצע כוללת: קיאק חתירה ודייג מדגם Tide כולל מערכת פדלים משודרגת מתקדמת וחדשה. מפרט האבזרים בקיאק גבוה ביותר וכולל כיסא מתכוונן מרושת עם משענת גב גבוה וחבילת אבזור נילווה מפוארת . בחבילה כלול מנוע בנזין ג'ט טורבו סילוני יפני עוצמתי ואמין בהספק של שלוש כ"ס  תוצרת Kawashima motor יפן.

מפרט החבילה כולל : תושבת מנוע קדמית מקורית התושבת  הממוקמת בקדמת הקיאק במקום של מערכת הפדלים מאפשרת להרכיב או לפרק את התושבת והמנוע על ידי המאחזים האוחזים את מערכת הפדלים תוך זמן קצר ביותר מהקיאק כל זאת ללא כל קידוחים או שינויים בגוף הקיאק.

התושבת עם המנוע לאחר שהיא מורכבת במקום מערכת הפדלים  מקנה לחותר בקיאק כמה יתרונות משמעותיים על פני כל מערכת אחרת.

שליטה מלאה על כל פעולות המנוע ממושב החותר, כולל שיט לאחור.

מנוע  הג'ט סילוני המותקן בקדמת הקיאק במרכז מאפשר לחותר לשלוט באופן מידי וישיר על כל פעולות המנוע  ומאפשר לכוון את קיאק ישר ימינה שמאלה ולאחור בצורה חלקה ומהירה או לבצע סיבובים של 360 מעלות במקום, ההתקנה במרכז הקיאק כשסילון המים שמיצר המנוע עובר בין שני גופי הציפה של הקיאק ממקסמת באופן מלא את מלוא כוח המנוע ויוצרת במרכז הקיאק סילון מים אדיר ממוקד הדוחף ומניע את הקיאק קדימה בכוח גדול  ללא הפסדי עומד או הפסדי כוח.

בלעדי !!!  פעולות המנוע נשלטות כולם ישירות ממושב החותר.

הנעת המנוע נעשית על ידי משיכת ידית ההנעה באופן  ישיר על ידי החותר ממושב הקיאק, ההיגוי והשליטה על המנוע מתבצעים על ידי ידית השליטה הנמצאים על המנוע ופקודת החותר מועברת למנוע באופן ישיר ומידי.

יתרון משמעותי !!! מיקום המנוע בחלק הקדמי של הקיאק הינו יתרון גדול משום שהוא אינו מפר את שיווי המשקל של הקיאק ומקנה לקיאק מהירות וביצועים גבוהים במים

יציבות וביטחון ! יציבותו הגבוה ביותר של הקיאק נשמרת גם בים גלי וגבוה !!!

מערכת הצידוד היעילה מאפשרת סיבוב של  360 מעלות לקיאק במקום.

שליטה מלאה על המהירות תוך שימוש במצערת הגז הנמצאת על ידית המנוע בסמוך למושב החותר מאפשרת להגביר או להוריד באופן מבוקר את מהירות השיט של הקיאק.

מפסק כיבוי בטיחותי הנמצא על המנוע מדומם  את המנוע על ידי לחיצה.

מדומם חירום הכולל מערכת ניתוק חירום כולל ליש ניתוק מאפשר לדומם את המנוע בזמן חירום קפיצה מהקיאק או התהפכות.

*שיט במים רדודים המנוע כשהוא מורכב על הקיאק מאפשר לשוט  *במים רדודים הגיעה ממש קרוב לקו החוף.

*אופציה - ניתן להוסיף למנוע מיכל דלק עם צינור וברז את המכל ניתן למיקום מאחורי מושב החותר או מתחתיו, המכל כולל מכל הדלק של המנוע כשהם  מלאים בדלק מאפשרים לחותר לשוט רצוף עם המנוע והקיאק כ - 50 ק"מ ללא עצירה או תדלוק בדרך.

הקיאק על כל מערכות המנוע הנשלטות ממושב החותר מהווה מכונת שייט ודייג מהירה ויציבה המסוגלת לגמוא מרחקים עצומים בזמן קצר ביציבות ובביטחון מרבי עם ציוד מלא ואביזרי דייג במשקל ניכר.

אם לא הספיק לכם כל זאת תידהמו לדעת שאת כל המערכת הזאת ניתן להרכיב ללא קידוח אפילו של חור אחד בקיאק ולהסתמך רק על התותבים מברונזה של האביזרים  היצוקים כבר בגוף הקיאק.

כשקימת לפניכם מערכת כזאת הפותרת אתכם מלבצע שפצורים בקיאק קידוחים התאמות וחורים, לשאת מנועים בעיתיים התקנים ואלתורים מורכבים תוצרת בית, לרכוש מנועים חשמליים מטענים ומצברים כבדים או מנועים חשמליים עם מערכות יקרות, למה להגביל את עצמכם ולשוט רק לטווחים קצרים באיטיות ולסבול מתקלות מעצבנות למה? אבל למה לצאת פראיירים לשלם הרבה יותר ולקבל הרבה פחות ...

תתחילו ליהנות בגדול מהחופש המאפשר לכם לסחוב פחות משקל וציוד מסורבל ויקר לשלם פחות וליהנות הרבה יותר.

בים רק ציוד וקיאקים של שיא ספיד כי אנחנו לא מתפשרים על איכות

מהירות זה המקצוע שלנו !!! המהפכה הממונעת לקיאקים כאן והיא בהישג יד !!!

*בתנאי שהתנאים בחוף מאפשרים זאת

*הסרטים והתמונות להמחשה בלבד

*מיכל הדלק הנוסף למנוע הינו אופציה ומחירו  299 ש"ח

מידע נוסף

יצרן Meghi

מספר פריט פנימי: 4646

זמינות: במלאי.

מחיר רגיל: 9,290 ₪

מחיר מבצע: 8,490 ₪

הוסף פריטים לסל
 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי