סירה מתנפחת איכותית לשני משיטים Motion דגם BT-88820


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


 

עכשיו לזמן מוגבל אספקה מידית מהמלאי במחיר סיטונאי

סירה מתנפחת קלה איכותית עם כושר נשיאה של 185 ק"ג. שפע מקומות ישיבה נוחים על הדפנות ובהיקף הסירה.

סירת Motion מאפשרת לכם לעשות את מה שאתם רוצים לעשות בתקציב צנוע ובהנאה מרבית הסירה  חזקה, בטוחה, רחבה, עם תא שיט גדול, נוחה וגם משפחתית המאפשרת לכם לשוט עם מנוע, לחתור עם משוטים, להגיע לאתרי צלילה ואיים להניח חכות דיג ורשתות או סתם לעגון מול החוף בפינת חמד שתהיה לרגע רק שלכם עם צידה שהכנתם מראש, לפתוח את השמשייה או הגגון ולשכוח מכל העולם, וכל זאת בתקציב צנוע ושווה לכל כיס. בשיא-ספיד חשבו עליכם והביאו לישראל את דגם Motion הידוע  באיכותו כבר מהרגע הראשון כשתראו את האריזה תבינו שמדובר בסירה איכותית ברמה אחרת הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעולם אשר תשרת אתכם שנים רבות ותסב לכם הנאה מרובה, חומר הבניה של הסירה זה שנים רבות עשוי הבנוי מחומרים עמידים ביותר  Heavy Duty והוא בעל חוזק עליון וגימור מדהים, ההלחמות של התאים נעשות מתוך הסירה פנימה ומעניקות לסירה חוזק ועמידות רבה, בסירות אלו הושם דגש על בטיחות, נוחיות, עמידות גבוה לקרינה, מלח שמנים ודלק, מספר תאי אויר נפרדים רב עם שסתומים איכותיים, במקרה של קרע או חור בסירה תוכלו לשוב לחוף בבטחה, הסירה נוחה במיוחד, ובעלת קוטר גלילים גדול, דבר המאפשר נשיאת אנשים ומשקל גבוה 185 ק"ג ביציבות מרבית במים, חומר הבניה עמיד, עבה ובעל התנגדות גבוהה ביותר לקריעה ושפשוף, הסירה בעלת חוזק עליון ואבזור רב, כרית ישיבה וחתירה נוחה ודפנות רחבות מאפשרים ישיבה על החלק העליון של הסירה בנוחיות, ידית הרמה קדמית, מספר רב של טבעות נפרדות לחבל הצלה היקפי, בתי משוטים עם מאחזים יעילים ביותר, שני מאחזי משוטים בצדי  הסירה, מאחז למנוע חשמלי מאחור, בשני התאים הראשיים בסירה שסתומי Boston Valves  גדולים המאפשרים ניפוח וריקון אויר מהירים ביותר, כל השסתומים בסירה ממוספרים  ומאפשרים ניפוח בסדר נכון של תאי האוויר ללא גרימת נזק לסירה, לרצפת הסירות הקדיש היצרן תשומת לב מיוחדת. בסירה ריצפה צפה המציפה את הסירה על ציודה גם כשכל תאי האוויר ריקים, חומר הרצפה עבה במיוחד והוא עולה עד אמצע הסירה, הרצפה בנויה מגלילים צרים המקנים לסירה מבנה יציב וחזק , הרצפה המוגבהת מפני המים מאפשרת ניקוז מהיר וחתירה קלה עם גרר מזערי, הסירה מסופקת עם מאחז כפול למנוע חשמלי לכל סירה מצורף ספר הוראות מפעיל והמלצות בטיחות. יריעת תיקון.

ציוד אופציונאלי: בשיא-ספיד ניתן לרכוש ציוד נוסף לסירה: אפודות הצלה, משאבות ניפוח ידניות רגליות וחשמליות, חלקי חילוף, דבקים ויריעות לתיקון, גגון שמש גשם, מנועי בנזין, תיקים אטומים לציוד (פלא- פון מצלמות וכו'); עוגנים, חבלים, פנסים אטומים למים ועוד ציוד רב ומגוון.

 

מפרט הסירה כולל: שני מאחזי משוטים חזקים ביותר, שני משוטי אלומיניום איכותיים עם מוט אלומיניום. 3שתי נועלים למשוט בזמן שהמשוט אינו בשימוש.  2+1 תאי אוויר נפרדים מתוכם שני תאים עם שסתומי Boston Valves המאפשרים נפוח והוצאת אוויר מהירים ביותר, מאחז מנוע חשמלי. חבל הצלה היקפי, משאבת רגל עם צינור. תיק נשיאה עם ידיות. ידית הרמה קדמית. מושב מתנפח,מלבני,  סט תיקון.

 

 

שיא ספיד יבואן בלעדי !!! 

גלריית תמונות:

*נא לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף

יצרן Aqua-Marina
מספר אנשים 2
אורך מידת חוץ (ס"מ) 255 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 125 
משקל (ק"ג) 8.8
משקל העמסה(ק"ג) 185
מספר תאים 4
מנוע מירבי (כ"ס) 1
סוג רצפה מתנפחת
כולל משוטים כן
כולל משאבה כן
כולל תיק נשיאה כן

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

עוגן מתקפל לסירה או קיאק 0.7 ק"ג

עוגן מתקפל לסירה או קיאק 0.7 ק"ג
מחיר:149 ₪

משאבה מקצועית MB 50   12 וולט קומפקטית תוצרת  Bravo   דגם   6130004

משאבה מקצועית MB 50 12 וולט קומפקטית תוצרת Bravo דגם 6130004
מחיר:290 ₪

GOOPER נרתיק אטום עם נעילה אוטומטית

GOOPER נרתיק אטום עם נעילה אוטומטית
מחיר:139 ₪
 

מספר פריט פנימי: 3376

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי