BT-88850AL Deluxe סירה מקצועית עם רצפת אלומיניום למנוע חתירה ודיג


טלפון להזמנות: 08-9350022 / 08-9349471 / 08-9100999, פקס: 08-9340987

Email: service@seaspeed.co.il

שירות לקוחות והזמנות זמין בימים: ב' - ה' בין השעות 10:00-17:00, יום ו' בין השעות 9:00-14:30.


כולל רצפה קשיחה מתקפלת מאלומיניום וקיר אחורי מעץ ימי מצופה Plywood Marine מידות הסירה 277X150 ס"מ

סירה מתנפחת תצורת Zodiac לשימושי חתירה מנוע ספורט ודייג  במחיר סיטונאי

סירה מקצועית חלומית קלה חזקה מאובזרת נוחה ואיכותית  כולל אופציה להוספת עמדת משיט קדמית עם הגה FRP

סירת Deluxe מקצועית חזקה תוצרת חברת AQUA MARINA  סירה מתנפחת תצורת Zodiac מעולה לצרכים משפחתיים או אדם בודד המעוניין בכלי שיט מקצועי בגודל בינוני קומפקטי מאוד, קל משקל לנשיאה ואחסנה חזק ונוח מאוד, היתרון של הדגם הזה מתחיל במשקל 35 ק"ג בלבד נתון מדהים זה מושג הודות לבניה ושימוש בחומרים מתקדמים חזקים ויצור מתקדם במפעלים עתירי טכנולוגיה תחת בקרת יצור גבוה ויישום של תקנים בינלאומיים מחמירים בזמן הבניה. משקל קל הינו יתרון גדול ביותר בסירות אלו בגלל שהוא המאפשר שימוש ונשיאה  נוחים מהירות גבוה וחסכון ניכר בדלק בזמן שימוש במנוע, הרכבת הסירה מהירה ביותר פורשים את הסירה מרכיבים את הרצפה הקשיחה מנפחים את מבנה הסירה עם משאבת האוויר המצורפת באריזה אין צורך בכלים כל שהם, הקיפול גם הוא מהיר ונוח מורדים את האוויר מקפלים את הסירה והרצפה ומכניסים את הכל לתיק הנשיאה. המידות הקומפקטיות של הסירה לאחר הקיפול מאפשרים נשיאה בכל רכב ממוצע ואחסנה נוחה בבית. הסירה בנויה מפוליאסטר משוריין בעל מספר שכבות רב הכוללים בתוכם רשת צפופה היצוקה בתוך החומר החיבורים השונים במבנה מחוזקים וכוללים מספר שכבות הדבקה. וזאת כדי למנוע היפרדות התאים ובריחת אוויר. לפוליאסטר המשוריין מוספים פולימרים שונים המקנים לו עמידות גבוה וחוזק עליון כנגד מפגעים חיצוניים קרינה וחומרים כימיים אחרים. לסירה מאחז מנוע אחורי מאסיבי קשיח ( טראנסום ) הבנוי מעץ ימי מצופה המקנה למבנה הסירה חוזק ועמידות גדולה ומאפשר לה לשאת מנועים שונים בעוצמה של עד 10 כ"ס. כל העץ הימי בסירה מצופה בציפוי מיוחד השומר עליו לאורך זמן מפני קרינת UV מפגעים חיצונים ומחומרים ומקנה לו עמידות רבה. מבנה הסירה החזק מאפשר להעמיס על הסיפון ציוד ואנשים במשקל גדול  320 ק"ג וזאת הודות לבניה המאסיבית של הסירה וקוטר גלילי האוויר הגדולים המקנה לסירה ציפה מוגברת. הסירה מהירה מאוד חרטום גבוה ומחודד מאפשר לה לפלח את המים במהירות ע"י חתירה במשוטים או צירוף של מנוע  שונים על הקיר האחורי. מבנה הסירה כולל מאחזי משוטים חזקים ממוסבים עם סופיות אבטחה למשוט המונע ממנו  ליפול למים . זוג משוטי אלומיניום מקצועיים מאפשרים לחותרים חתירה מהירה ונוחה גם ללא מנוע. המבנה הפנימי המיוחד המרווח והגדול בסירה מאפשר נשיאה של שלושה אנשים בנוחיות רבה הסירה מעולה לחתירה שיט צלילה ספורט וכסירת דינגי ליאכטה. המבנה הרחב והיציב מאפשר שימוש מעולה למטרות דייג בחכות ג'יג שרק ופרישת רשתות, הסירה מסופקת עם מושב עץ מצופה המאפשר ישיבה וחתירה נוחה  בנוסף קיימים בגוף הסירה שני מאחזים להוספת מושב עץ נוסף( אופציה ), רצפת הסירה העשויה מאלומיניום משובח בנויה מכמה חלקים וניתן לקפל אותה בגמר השימוש.

מפרט הסירה כולל: זוג משוטי אלומיניום איכותיים ביותר. מאחזי משוטים ממוסבים יעילים הכוללים מאחז לדופן הסירה בזמן שהמשוטים אינם בשימוש, ידיות הרמת צד חזקות. נקודת קשירה הרמה ועגינה קדמית כולל חבל קצר, ידיות אחיזה בחלק העליון של הסירה, רצועת הגנה היקפית רחבה בהיקף הסירה להגנה על מבנה הסירה מפני פגיעות צד ובזמן עגינה למזחים. בחלק האחורי קיר  קבוע להנחת מנוע מאסיבי הכולל פלטות הגנה קדמית ואחורית עם מקום לאבטחת המנוע לסירה, המבנה המסיבי מאפשר של כלי השיט מאפשר הרכבה  של מנועים שונים עד לעוצמה של  10 כ"ס. בסירה ארבעה תאי אוויר נפרדים עם שסתומי אוויר מקצועיים גדולים מדגם  Hulkey Valve דגם  3 המאפשרים ניפוח והוצאת אוויר מהירים ביותר. בתחתית הרצפה תא אוויר קיל תחתון  V-Keel לאחר ניפוח התא נוצר מבנה V  בתחתית הסירה השומר על כיוון הסירה במים מוריד בצורה משמעותית את הגרר בזמן השיט חוסך דלק רב ומאפשר לה התקדמות מהירה חלקה וישרה במים. הסירה מסופקת עם רצפה קשיחה הבנויה מאלומיניום מיוחד ועמיד ומורכבת משלוש חלקים נפרדים עם מסגרות וחיזוקים, הרצפה החזקה מאפשרת עמידה ותנועה חופשית על הסיפון.

חבילת הסירה כוללת: משאבת אוויר מקצועית הכוללת צינור איכותי ומתאמים לשסתומים, בודק לחץ אוויר. תיק נשיאה ואחסון לסירה ולאביזרים. מושב אחד מעץ ימי מצופה. זוג מאחזים למושב נוסף. זוג משוטים מקצועיים מאלומיניום.יריעות תיקון,מפתח שסתומי ניפוח מדגם Hulkey Valve, ידיות אחיזה עליונות, ידיות צד להרמה ונשיאה. פלג ניקוז מים כולל שסתום אל חוזר. ידית נשיאה ועגינה קדמית כולל חבל קצר. הוראות הרכבה ושימוש. התיק וממדי הסירה כאשר היא מקופלת מאפשרים לשאת אותה בקלות ולהניח אותה בתא המטען של רכב ממוצע. גוף הסירה מסופק בצבע פנינה משולב עם כתום ואפור בהיר .לסירה ניתנת *שנה אחריות.*כפוף לטופס האחריות.*כפוף לטופס האחריות

 

 

שיא ספיד יבואן בלעדי !!!

מידע נוסף

יצרן Aqua-Marina
מספר אנשים 3
אורך מידת חוץ (ס"מ) 277 
רוחב מידת חוץ (ס"מ) 150 
משקל (ק"ג) 35
משקל העמסה(ק"ג) 320
מספר תאים 4
מנוע מירבי (כ"ס) 10
לחץ ניפוח מרבי 0.16 Bar Hull
סוג רצפה אלומיניום (פריק)
כולל משוטים כן
כולל משאבה כן
כולל תיק נשיאה כן
כולל מדיד לחץ אוויר כן

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים

מושב מעץ ימי מצופה לסירה עם מאחזי צד לסירות מדגמי BT-88850

מושב מעץ ימי מצופה לסירה עם מאחזי צד לסירות מדגמי BT-88850
מחיר:259 ₪

מנוע ימי 4 פעימות 5 כוחות סוס לסירות Suzuki DF5A

מנוע ימי 4 פעימות 5 כוחות סוס לסירות Suzuki DF5A

מחיר רגיל: 8,890 ₪

מחיר מבצע: 5,990 ₪

תיק חרטום לסירת גומי

תיק חרטום לסירת גומי
מחיר:349 ₪

אפודת הצלה דגם 2 לכושר שיט

אפודת הצלה דגם 2 לכושר שיט
מחיר:149 ₪

גלגלי נשיאה לסירה תוצרת Aqua Marina

גלגלי נשיאה לסירה תוצרת Aqua Marina
מחיר:989 ₪

משאבת אוויר עם בורר לחצים מBP 12  תוצרת BRAVO ממצבר  הרכב דגם 6130037

משאבת אוויר עם בורר לחצים מBP 12 תוצרת BRAVO ממצבר הרכב דגם 6130037

מחיר רגיל: 749 ₪

מחיר מבצע: 660 ₪

גגון לסירה דגם Canopy

גגון לסירה דגם Canopy
מחיר:1,150 ₪
 

מספר פריט פנימי: 4767

 

השווה מוצרים

אין לך מוצרים להשוואה.

סל הקניות שלי